Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Atasay Kuyumculuk Franchising Veriyor

Atasay Kuyumculuk Franchise

Atasay kuyumculuk franchising verecek. Firma, franchise şubelerindeki çalışanların gelişimini destekleyecek pek çok eğitim olanağı sunuyor. Bu eğitimler ürün ve stok yönetimi, mali veriler, yatırımcı, mücevher mağazacılığı, müşteri ilişkileri, aylık hedef ve satış yönetimi danışmanlıkları gibi farklı alanları kapsıyor. Ayrıca mağaza personelinin seçimi ve yerleştirmesi, bölge müdürleri tarafından yapılıyor.

Atasay Kuyumculuk Franchising

Bu yılın sonuna kadar yurtiçinde bir franehising şubesi daha açmayı planlayan Atasay, 2019 yılında ise 12 yeni franchise bayisi vermeyi hedefliyor.

Atasay, girişimcilerle tüm konuları ayrıntılı olarak tanımladığı bir franchising sözleşmesi imzalayarak beklentilerinin karşılanmasını garanti altına alıyor. Bu sözleşmeler üçer yılda bir yenileniyor.

Yeni açılacak mağazalar için AVM ya da trafiğe kapalı ana caddelere öncelik verilmiş. Öncelikli kriter, mağazaların giriş katta olması ve mağazanın geniş bir cephesinin bulunması. Her iki konsept için de mağaza büyüklüğünün en az 50 metrekare olması gerekiyor. Atasay mağazalarının yatırım tutarı bölgenin satış potansiyeline göre değişiyor.

Telefon: 0212 652 33 66
Web: www.atasay.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu