İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Aura Ticaret (The Mountain Türkiye Distribütörü)

Aura Ticaret (The Mountain Türkiye Distribütörü)

Firma Tanitimi:

Kategori: Giyim – Özel baskili tshirt

Kendi gelistirdigi baski ve boya teknolojisi ve özel sanatçilara yaptirilan tasarimlari ile Amerika’nin en popüler baskili tisört firmasi olan The Mountain‘in Türkiye distribütörlügünü Aura Ticaret olarak almis bulunmaktayiz.

“The Mountain” dünyadaki en yüksek kalite sertifikasi olan “Oeko-Tex 100 Certification”ina sahip ender tisört markalarindan biridir. Hiçbir sekilde vücuda zararli kimyasal madde barindirmaz.

Tisört kumasi:
Tisörtlerimiz, dikis iplikleri dahil %100 pamuktur. Tisörtler üretim sirasinda önceden çektirilmektedir. Tisörtün üzerindeki etikette tavsiye edildigi sekilde ilik-soguk suda yikandiginda, tisörtlerde çekme olmayacagi gibi deseninde ve renginde de herhangi bir bozulma olmayacaktir…

Baski teknigi:
Tisörtlerimizde ve baskida kullanilan boyalar tamamen organik olup, 600 farkli boya rengi kullanilmaktadir. Tisörtlerimiz su bazli mürekkep ile üretilmektedir. Dünyadaki diger tisört üreticilerinin %99.5’i petrol bazli mürekkep kullanmaktadir. Bu sebeple “The Mountain” Amerika’nin en çevreci tisört markasi olma iddiasini tasimaktadir.

Bayilik Sartlari :
Türkiye genelinde The Mountain ürünlerinin satis ve/veya pazarlamasini yapacak bayilik ve toptanciliklar verilecektir.

Iletisim Bilgileri
Adres: Kadiköy / Istanbul
Telefon: 0505 5717758
Email: satis@themountain-tr.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu