Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / AVM’lerde Çöpçü Gıda Restoranı Açabilirsiniz

AVM’lerde Çöpçü Gıda Restoranı AçabilirsinizÇÖPÇÜ GIDA
Çöp Şiş’te yatırım fırsatı…

copcuÇöpçü Gıda tarafından açılan Çöpçü restoranlarının sayısı 20’ye yaklaştı. Şirket, Çöpçü restoranlarını İstanbul’un konut ve iş yeri nüfusunun yoğun olduğu ilçelere hızla büyütmeyi hedefliyor. İstanbul dışında ise Antalya, Elazığ, Balıkesir, İzmit, Ankara, Antalya ve Bursa’da restoran açacak.
Yeni restoranların franchising sistemiyle açıldığını belirten Çöpçü Gıda Sahibi Abdurrahman Yuval, Franchise giriş bedeli dahil bir restoranın yatırım tutarı 300 bin TL civarında. Restoranlarımızı 125-150 metrekare büyüklüğünde açıyoruz. AVM’lerde daha küçük metrekarelerde olacak. Bu nedenle AVM konseptinin yatırım maliyeti daha düşük. AVM yatırımlarında, yatırımın geri dönüş süresi 6-10 ay arasında değişiyor. Cadde restoranları ise 12-24 ayda kendi amorti ediyor” diyor. Çöpçü’de Ege usulü çöp şişin etleri çok minik doğranıp, tahta kargılara diziliyor. Çöpçü’nün menüsüne yeni eklediği seçenekleri arasında Manisa kebabı, bonfile lokum, bonfile şaşlık, kaşarlı köfte, sandviç ve çocuk menüleri var.

Telefon: 0216 315 37 60
E-posta: info@copcugida.com.tr

  Gıda Bayiliği Veren FirmalarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Sosisev Bayilik – Sosisev Standı Açmak

Avrupa’da Hotdog olarak bilinen sosisli sandviçin Türk damak tadına uygun olarak üretilip, çeşitli soslarla tatlandırılarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir