Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Avro Rent a Car Oto Kiralama Bayilik Veriyor

Avro Rent a Car Oto Kiralama Bayilik VeriyorAraç kiralama sektörü son 10 yılda büyük bir ilerleme kaydetti. Yatırım yapacak girişimciler için büyük fırsatlar ve imkanlar sağlayan araç kiralama sektöründe öncü firmalardan Avro Rent a Car hakkında bilgi veriyoruz. Araç kiralama işine girecek yatırımcılar Avro Rent a Car çatısı altında kendi işlerini kurabilir. Avro Rent a Car bayilik şartları ve koşulları hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

2004 Yılında Avro Tours çatısı altında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Avro Rent a Car ilk olarak İstanbul Atatürk Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar ofislerinde faaliyet göstermeye başladı.
Firmanın Kurucusu Cengiz Samancı, hizmet kalitesi ve doğru hizmetiyle kısa bir zaman sonra İstanbul’un merkezi bölgeleri olan Taksim ve Kadıköy’de de şubeler açarak firmayı İstanbul’un önder araç kiralama ve transfer firmaları arasından biri haline getirmiştir.

2010 yılında büyük bir projeye imza atarak küresel bir Amerikan markası olan Dollar Rent a Car’ı ülkemize getiren Cengiz Samancı, filosuna 1000’den fazla ve birçok segmentten araçlar katarak her kesimden müşterilerine hitap etmiş ve Ankara, Kayseri, İzmir ve Bodrum’da yeni şubeler açarak hizmet çemberini genişletmiştir.

Avro Rent a Car

2015 yılı sonunda 2004’den beri aktif olan kendi kurduğu yerli Avro markasını ilk Türk küresel araç kiralama markası haline getirme kararını alan Cengiz Samancı, Dollar markası ile yollarını ayırarak günümüzde en uygun ve sektöründe en kaliteli kiralama hizmeti verme hedefiyle ülkemizin birçok ilinde ve üç büyük ilimizin havalimanlarında 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.
2020 yılı sonuna kadar Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermeyi hedefleyen Avro Rent a Car, 2030 yılında küresel markete açılarak dünyadaki kiralama sektöründe Asya ve Avrupa’yı birleştiren marka haline gelmeyi planlayarak, bunu müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetten sonra gelen ilk ilkesi olarak benimseyerek yoluna devam etmektedir.

  Atasay Kuyumculuk Franchising Veriyor

1.   Alt Lisansörlük talebinde bulunan firmaların analizi yapılıp, uygunluğu belirlenecektir.
2.      Uygun bulunan firmalarla alt lisansörlük sözleşmesi karşılıklı olarak imzalandıktan sonra, CK Soft tarafından Rent a Car Sistemi kurulumu yapılacak ve websitelerimizde birer web sayfası hazırlanacaktır. Bu web sayfasının kontrol paneli alt lisansöre verilecek ve araç ekleme/çıkarma, fiyat girme/değiştirme işlemleri alt lisansör tarafından yapılacaktır.
3.      Web sayfası ve Sistem kurulumu bedeli olan KDV Dahil 600 USD, fatura karşılığında Alt Lisansör tarafından CK Soft’a ödenecektir.
4.      Sistem kullanım ve destek birinci yıl için ücretsiz olacak, takip eden yıllarda, KDV Dahil 300 USD olarak acente tarafından CK Soft’a yıllık ve peşin ödenecektir.
5.      Alt Lisansör, websitelerimiz üzerinden gönderilmiş olan yurtiçi ve yurtdışı rezervasyonlara ait araçları müşterilere temin edecek ve her ayın başında, bir önceki ay tamamlanmış olan rezervasyonların toplamından % 15 komisyon bedelini düştükten sonra kalan bedeli firmamıza fatura edecektir.
6.      Alt Lisansör ayrıca bu rezervasyonların detaylı listesini, ekte örneği bulunan bir Excel tablosu ile firmamıza gönderecektir.
7.      Gönderilen tablo kontrol edilip onaylandıktan sonra toplam bedel, Alt Lisansörün bildirdiği Banka Hesabına gönderilecektir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  TARIK DELİ
Telefon :  0541-216-2036
Web Sitesi : avrorentacar.com
E-posta Adresi :  bayilik@avrorentacar.com
Adres :    Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. Nish Istanbul, No: 44A011, Bahçelievler / İstanbul
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir