Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Avrupa Networking İş Fırsatı, Doğrudan Satış

Avrupa Networking İş Fırsatı, Doğrudan Satış

KENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Hepimizin ihtiyacı olan başta Pierre Cardin bayan ince külotlu çorap ve taytları, Bunun yanında son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydoll’ler, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim ürünleri katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz?

Kime Satacağım?

Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, iç giyim ve çorap hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz.

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes.

Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz.  Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking size sağlayacaktır. Başaracaksınız …

Kataloğu alıp satışa nasıl başlayabilirim?

Avrupa Networking temsilcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes temsilcimiz olabilir.

0216 – 420 0 966 numaralı telefonumuzu arayarak ya da www.avrupanetworking.com adresinden “Temsilcimiz Olun” formunu doldurarak kayıtlı satıcımız olabilirsiniz.

Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?

%50 kar marjı veriyoruz. Evet fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50 kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden;
150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL
300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.
3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız
.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

0216 – 420 0 966 numaralı santral telefonumuzu arayarak, 0216 – 420 0 965 numaraya faks çekerek, www.avrupanetworking.com web sitemizden temsilci girişi yaparak ya da siparis@avrupanetworking.com adresimize e-mail göndererek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sipariş verme alt limiti nedir? Kargo bedelini kim ödeyecek?

Sistemimizde alt sipariş limiti alış fiyatınız üzerinden 50 TL’dir. Kargo bedeli tamamen bize aittir. Sizden asla kargo bedeli talep edilmeyecektir. Türkiye’nin her yerine Kıbrıs ve köyler dahil olmak üzere ürünlerimizi gönderebiliyoruz.

Siparişim ne zaman bana ulaşacak?

Sipariş kaydınız alındıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Aldığım ürünlerin ödemesini nasıl yapacağım?

Siparişiniz size kargo ile teslim edildiğinde gelen kargo görevlisine ödemeyi yapacaksınız. Sizden kaparo, depozito, üyelik bedeli vs. isimler altında asla ücret talep etmiyoruz. Ürünü teslim alıp, ödemeyi kargo görevlisine nakit yapabileceksiniz. Ayrıca web sitemizden kredi kartınızla tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
PTT Posta Çeki Hesabı: 6165085
Akbank Hesap No: IBAN :TR41 0004 6000 1688 8000 0639 80

Aldığım ürünleri iade etmek istediğimde ne olacak?

İade etmek istediğiniz ürünler için;
İade işlemlerinizi her ayın 1 ve 10. Günleri arasında yapmaktayız. Bu tarihler arasında öncelikle firmamızı arayıp İADE TAKİP NUMARASI almanız gerekmektedir. İade takip numarası olmayan gönderileriniz için herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Takip numarası alınan iadelerinizi kargo bedeli sizlere ait olmak üzere belirtilen tarih aralığında firmamıza ulaştırabilirsiniz.
İade ürünleriniz bize ulaştığında, ürünün fiyatı kadar olan tutarı cari hesabınıza alacak olarak işliyoruz. İşlendikten sonra verdiğiniz ilk siparişte, sipariş tutarınızdan düşüyoruz.

Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturuyorsunuz. 3 Nesil alt üye oluşturarak onların satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz.

Web sitemizde yer alan alt üye kayıt formuna üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin altınıza kaydedecektir.
Bu üyeler sizin 1.Nesil üyeniz olarak adlandırılacaktır.

Üyelerimin satışından kazancım ne olacak?

1.Nesil üyelerinizin yapmış olduğu satışların %5’ini size prim olarak veriyoruz.

Örn. Siz 10 üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri bizden 100 TL’lik ürün aldı.
100 TL X 10 üye = 1.000 TL – Kazancınız %5 = 50 TL

Üyelerinizin üyeleri satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız.

Bu üyeler sizin 2.Nesil üyeleriniz olarak adlandırılacaktır.

Örn.1.nesil üyelerinizin her biri de 10’ar tane yeni üye yapmış olsun. Toplamda 100 ad. 2.nesil alt üyeniz bulunacak. Bu ikinci nesil üyelerin her biri 100 TL’lik ürün aldığında toplam 10.000 TL olacak.

Sizin kazancınız %4 yani 400 TL.

2.Nesil üyelerinizin alt üyelerinin satışından %2 prim kazanacaksınız.

Bir önceki örnekte 100 ad. 2.nesil üyenizin olduğu örneği vermiştik. Şimdi bu üyelerin her biri de 10’ar alt üye kaydetmiş olsun. Böylece 100 x 10 = 1.000 3. Nesil üyeniz olacak.

Bu 1.000 üyenin her birinin 100 TL mal alımı yaptığını hesaplarsak 1.000 üye X 100 TL = 100.000 TL
%2 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız %2 = 2.000 TL olacak.

Oluşan primleri ne zaman ve nasıl alacağım?

Hak ettiğiniz primlerinizin toplamı 50 TL’yi aştığında her ayın 1 – 10’u arasında kendi adınıza kayıtlı olan banka hesap numarasını finans@avrupanetworking.com adresine göndermeniz halinde,ilgili ayın 10.günü hesabınıza yatırmaktayız.

Prim ve Ödeme Sistemi Nasıl İşliyor?

İlgili ay içerisinde hak ettiğiniz primlerin toplamı 50 TL’yi geçiyorsa ve o ay içerisinde en az 50 TL’lik ürün alımı yaptıysanız almayı hak ettiğiniz prim, sonraki ayın 10. gününe kadar banka hesabınıza nakit olarak yatırılacaktır.

İlgili ay içerisinde primlerinizin toplamı 50 TL’yi geçmiyorsa oluşan prim tutarı cari hesabınıza alacak olarak kaydolunur. Bu rakam ilk siparişinize yansıtılır ve prim tutarı kadar olan rakamı ödemezsiniz.

Örn. Eylül ayı prim alacağınız 35 TL olarak gerçekleşti. 50 TL yi geçmediğinden dolayı primi nakit olarak alamazsınız. Bu rakam cari hesabınıza “Evrak” açıklaması ile alacak olarak kaydolunur. Bu bilgiyi temsilci ekranınızdan “Cari Hareket Raporunda” görebilirsiniz.

75 TL sipariş verdiğinizde 35 TL prim alacağınız olduğundan sistem otomatik olarak prim alacağınızı düşer ve 75 TL fatura keser ama 40 TL tahsilat yapar. Yani siz 35 TL eksik ödeyerek siparişinizin tamamına sahip olursunuz.

Prim alacaklarınız her ay ayrı ayrı değerlendirilir. Prim alacakları biriktirilerek toplu olarak Nakit şekilde alınamaz. Nakit prim alacağı sonraki aylara ancak ürün alımı karşılığı devreder.

Örn: Eylül ayında 40 TL, Ekim ayında 45 TL, Kasım ayında 60 TL prim almaya hak kazandınız.
Benim primlerim birikti toplamda 145 TL oldu. Hepsini nakit almak istiyorum dediğinizde sistem bunu gerçekleştiremeyecektir. Aralık ayının 10’una kadar yalnızca Kasım ayı prim alacağınız olan 60 TL banka hesabınıza nakit olarak yatırılır. Diğer aylardaki primleriniz karşılığında yalnızca ürün alımı yapabilirsiniz.

Prim alacağım oluştu ama ilgili ay içerisinde sipariş vermedim. Primim silinir mi?
Prim alacaklarınız ürün alımı karşılığında olacak şekilde sonraki aylara aktarılır. Prim alacaklarınız şu anki prosedürlerimiz gereği silinmez. Yalnızca nakit olarak alamazsınız.

Prim almaya hak kazanabilmek için her ay en az 50 TL’lik ürün almanız gerekmektedir..

Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri:

Tel: 0216 – 420 0 966 (Santral)

Fax:  0216 – 420 0 965

Adres: Ataşehir Y.Dudullu Mh. Tavukçuyolu Cd. Bayraktar Blv. Kule Sk. No:31 İSTANBUL

Giyim ürünlerine ilaveten takı ve aksesur ürünleri satarak para kazanmak için Forivia‘yı inceleyebilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

8 Yorumlar

  1. Meraba ben daha Önce sizIN katolok satışınızi Yaptım birçok markanın da aynı şekilde fakat uzUN zamandIR yapmıyorum bana bir pijama takımı geldi ücreti alındı birçok kere Aradın ama kimse borç var demedi yurt içi kargoya Gittin defalarca borç yok dedi sizde öyle bir kayıt var mi acaba yardımCI olabilirmisiniz kimse borç var demiYOrum mesuliyet kabul etmem sonra 2012 den beri uğraşıyorum

  2. Güçlü bir ekip, her sorununuzda tanınızda olacak bir liderle çalışmak isterseniz bana ulaşın ekibime katılın size her konuda yardımcı olmaya hazırım 5444624761 arayın ve ekibime katılın…

  3. koskoca bir firmada 1 tane iletişim telefonu var defalarca arıyoruz ulaşım kesinlikle yok ilgi keza ona göre üztelik stok sorunu haddinden fazla yeter artık bi çare bulun ekibim benden ayrılmak istiyor üyelerimi kaybediyorum

  4. sipariş ettiğim eşyalar gelmedi başkasının siparişleri bana geldi oldugu gibi eşyaları kargoyla geri gönderdik ama 3 hafta oldu benim sipariş ettiklerim gelmedi verdiginiz takip kotu 100156776 lütfen ilgilenin artık3 seferde telefonla görüştük ayrıca ptt kp00446488011

  5. Katalogda vermişsiniz ama katalogda olanı siparişlerim yaparken ürün kalmamış ve bende müşterilerime karşı mahçup oluyom ayrıca birim fiyatını dolduramaz oluyom mecburen ef ten püften birşeyler alıyom ki birim fiyatını doldurayım müşteri ürün istiyor ben istek yapıyom ürün yok kalmamış ben müşterime ne diyecem üyeniz olarak çok zor durumda bırakıyorsunuz bizi Biran önce bu konuya dikat vermenizi ilgilenmenizi üyelerinizi zor durumdan bırakmamanızı sizlerden rica ederim.

  6. vermiş olduğum sparişim geri gitmiş bana herhangi bir mesaj veya telefon gelmedi ve ben kargoyu aradım aradığımda bana kargoyu getirdik evde yokyunuz gelip kargonuzu alın dediler birde bazı ürünleryok

  7. sebahattin kekeloğlu

    29,07,2013 tarihinde verdiğim siparişimde bir ürünüm eksik geldi kargomu teslim alip kolimi açtiğimda sipariş vermiş olduğum 001-000139 tayt miyore bayan 139kapri siyah mL kolimin içinden çıkmadı şimdi ben ne yapmalıyım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz yada ne yapmalıyım …..iği akşamlar

  8. aradığımız ürünleri stoğun bitmesi müşterilerle sorun yaşıyoruz siparişler iptal oluyor tüm ürünler stokta bulunsun yoksa katoloğa koymayın firma olarak arkamızda güçlü olmanızı istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir