Anasayfa / Haberler / Avustralya’da ki otel, akıllı telefon fotoğrafçılarına Instagram’ı ekliyor

Avustralya’da ki otel, akıllı telefon fotoğrafçılarına Instagram’ı ekliyorAvustralya’da ki otel, Instagram tiryakilerini göz önünde bulunduruyor.

Avustralya’daki 1888 Hotel, akıllı telefon fotoğrafçılarına özel olarak, tarifelerine Instagram’ı ekliyor.

Japon firması Sunpole’un, insanların kendi fotoğraflarını çekmelerini sağlayan turist dostu bir projeden bahsetmiştik. Avustralya’daki 1888 Hotel ise, akıllı telefon fotoğrafçılarına özel olarak, tarifelerine Instagram’ı ekliyor.

1888hotel
Sydney’in kenar mahallelerinden olan kıyı yerleşimi Pyrmont’ta bulunan bu otel, Instagram kullanıcılarını, önerilen fotoğraf çekme yerlerini gösteren harita, konukların kendi fotoğraflarını çekmelerini kolaylaştımak için özel olarak tasarlanmış odalar ve yerel insanların fotoğraflarını ve ilgili hashtag’ları gösteren resepsiyon bölümü gibi ek hizmetlerle karşılıyor. Tüm bunlara ek olarak, ünlü fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram’da 10,000’den fazla takipçi edinen müşteriler, Instagram’da ayın fotoğrafını çeken müşteriye verilecek olan “tek gecelik bedava konaklama” ödülünü kazanıyor. Otelin tasarımında yünden yapılma materyaller kullanılmış. Otelin bünesinde, “Foodporn” fotoğrafları çekmek için olanak sağlayan restoran bulunuyor.

Mutlaka okuyunuz: Instagram’dan Fotoğraf Paylaşarak Ek Gelir Sağlıyor

Dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcısı olan Instagram, fotoğrafçılık ve sosyal medyayı birleştirerek, tecrübelerini paylaşmak isteyen turistler için vazgeçilmez bir platform haline geliyor. E bunu bilen otel yöneticileri de bu fırsatı değerlendirmekten geri kalmıyorlar.

  Prens Adaları’nın en küçüğüne Arap bir prens konduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir