Dünyadan ve Türkiyeden Güncel Haberler

Avustralya’da ki otel, akıllı telefon fotoğrafçılarına Instagram’ı ekliyor

Avustralya’da ki otel, Instagram tiryakilerini göz önünde bulunduruyor.

Avustralya’daki 1888 Hotel, akıllı telefon fotoğrafçılarına özel olarak, tarifelerine Instagram’ı ekliyor.

Japon firması Sunpole’un, insanların kendi fotoğraflarını çekmelerini sağlayan turist dostu bir projeden bahsetmiştik. Avustralya’daki 1888 Hotel ise, akıllı telefon fotoğrafçılarına özel olarak, tarifelerine Instagram’ı ekliyor.

1888hotel

Sydney’in kenar mahallelerinden olan kıyı yerleşimi Pyrmont’ta bulunan bu otel, Instagram kullanıcılarını, önerilen fotoğraf çekme yerlerini gösteren harita, konukların kendi fotoğraflarını çekmelerini kolaylaştımak için özel olarak tasarlanmış odalar ve yerel insanların fotoğraflarını ve ilgili hashtag’ları gösteren resepsiyon bölümü gibi ek hizmetlerle karşılıyor. Tüm bunlara ek olarak, ünlü fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram’da 10,000’den fazla takipçi edinen müşteriler, Instagram’da ayın fotoğrafını çeken müşteriye verilecek olan “tek gecelik bedava konaklama” ödülünü kazanıyor. Otelin tasarımında yünden yapılma materyaller kullanılmış. Otelin bünesinde, “Foodporn” fotoğrafları çekmek için olanak sağlayan restoran bulunuyor.

Mutlaka okuyunuz: Instagram’dan Fotoğraf Paylaşarak Ek Gelir Sağlıyor

Dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcısı olan Instagram, fotoğrafçılık ve sosyal medyayı birleştirerek, tecrübelerini paylaşmak isteyen turistler için vazgeçilmez bir platform haline geliyor. E bunu bilen otel yöneticileri de bu fırsatı değerlendirmekten geri kalmıyorlar.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu