Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Giyim Bayilikleri / Avva Türkiye Genelinde Bayilik Veriyor

Avva Türkiye Genelinde Bayilik VeriyorAWWA

Erkek giyim markası Avva, Dido Grup bünyesinde Volkan Atik tarafından kuruldu. Erkek giyiminde pantolondan cekete, gömlekten trikoya, kabandan ayakkabıya, kemerden mayoya kadar bir erkeğin ihtiyaç duyulabileceği her ürün bulunuyor.
Yurt içinde 25, yurt dışında da 20 franchising şube olmak üzere top-lam 45 mağaza bulunuyor. Şirke-tin yönetim kurulu başkanı Volkan Atik, “2015 yılı sonuna kadar yurt dışında da 100 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz. Almanya Polonya, İtalya, Fransa, İngiltere Renelux, Bulgaristan, New York Miaıııi, İran, Lübnan, Fas, Ürdün Suudi Arabistan, Kanada, Avus turya, Çek Cumhuriyeti ve Birle §ik Arap Emirlikleri hedeflediğimiz ülkeler” diyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Lokasyonun yoğun olduğu caddeler ya da AVM’ler.
İlk sermaye: Dekor masrafları franchise alana ait. Mimari tüm gereçler, mağaza içi üniteler, ürün görsel dizilim, satış ekipmanları ve bilgi işlem anlamında tüm gerekli olanlar, bir konsept dahilinde Avva tarafından veriliyor.
Büyüme hedefi: İstanbul’da 20’ye yakın noktada yer almayı planlıyor. 2015 yılı sonuna kadar Türkiye genelinde 100 mağazaya ulaşacak
Başvuru için iletişim: 444 2 882

  Klasik Erkek Giyim Markası Buenza Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

Fanpop bebek ve çocuk giyim BAYILİK vermeyi durdurmuştur. Firma İsmi : Fanpop Bebek ve Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir