Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıGiyim Bayilikleri

Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar

Ayakkabı bayiliği veren 23 marka

Ayakkabı bayiliği veren 23 markanın bayilik şartları ve iletişim numaralarını paylaştık. Ayakkabı satış mağazası açacak girişimciler için detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır. Bayilik alarak açılacak mağazalar ile kendi işletmenizin sahibi olmak için 22 adet markalı ayakkabı firmasının bayilik şartlarını inceleyebilirsiniz.

1.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Sebata ayakkabı bayiliği

Günlük 3500 çift ayakkabı üretimine sahiptir. Hugo Boss, Boyner ve YKM  gibi sektörün öncü firmalarına üretim yapan Sebata bu gücünü yatırımcılarla paylaşmayı hedeflemektedir. Her ile bir bayilik vermeyi amaçlayan Sebata, 2011 yılında 20 bayilik vererek hakimi olduğu sektörde daha da güçlenmeyi planlamaktadır.

Sebata ayakkabı bayilik şartları:  50 m2 ve üzerinde ana arterlerde, ana caddelerde,şehir merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde bulunan geniş cepheli mağazalar tercih dilmektedir. Tarafımızdan belirlenen dekor ve tabela kullanılmaktadır. Mağazaların, merkez bağlantılarını, stok ve satış analizlerini yapabilmesi için yine tarafımızca belirli olan mağazacılık programı kullanılmaktadır.

Sebata ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Sebata ayakkabı bayiliği İlgili Kişi : Burak ATASOY

Sebata ayakkabı bayiliği Adres : Barbaros Mh. Dereboyu Cad. Fesleğen Sk. Uphill Towers. A-Blok K:2 D:10 Batı Ataşehir/İST

Sebata ayakkabı bayiliği Telefon : 0532 372 15 51

2.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Fosfor ayakkabı bayiliği

2008 yılında müşterilerine kaliteyi ucuza giydirmeyi amaç edinerek sektöre girdi. Üç yıl içerisinde 5 şehirde 50 ayakkabı fabrikasıyla iş ortaklığı yaparak, kendi markası altında üretim yapmaktadır. Merkezini Adana olarak seçerek hem doğu hem batı illerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bayilikler vererek hizmet alanını hızla genişletmektedir. Gelişen teknolojiyi takip ederek, müşteri memnuniyetini ilke edinen Fosfor Ayakkabı kalitesi ve fiyatlarıyla güven veren bir firma olarak emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Yerli imalat haricinde ayakkabı satmayan Fosfor Ayakkabı, %100 YERLİ MALI kullanarak, yerli üretici firmaların destekçisi olmaya kararlıdır.

Fosfor ayakkabı bayilik şartları

1- Mağaza Açık Raf Sistemli olacak.

2- Malın tamamı Fosfor® Ayakkabıcılık’tan temin edilecektir.

3- İki ayda bir verilen tabela değiştirilecek; el broşürleri dağıtılacaktır.

4- Bayi’ler ürünleri Fosfor® Ayakkabıcılığın belirlediği fiyatlardan satacaklardır.

Fosfor ayakkabı bayi destekleri

1- Açılışta raf düzeni ve dizimi

2- Fiyat etiketleri

3- Tabela

4- Poşet

5- El Broşürü

6- Gazete İlanı

7- Web Sitesi Desteği

8- Ürün Nakliyesi Firmamıza aittir.

9- Mağaza içi dönkart ve süslemele

10- Eğitim Desteği

Fosfor ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Fosfor ayakkabı bayiliği Adres: Cemalpaşa Mh. 63009 Sokak. Ömür Apt

Fosfor ayakkabı bayiliği Altı No: 26 Seyhan / ADANA

Fosfor ayakkabı bayiliği Tel: +90 322 453 10 53

3.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Metro ayakkabı bayiliği

Biz, İstanbulda perakende ayakkabı satışı yapan, 40 ayrı mağaza sahipleriyiz. Yani aynı sizler gibi perakendeciyiz. Ve biz, birbirinden bağımsız, ama ürün alımında tek elden hareket eden bir grubuz. Neredeyse, her köşebaşında açılan ve çok ucuza ayakkabı satan zincir mağazalarla rekabet edebilmek amacıyla böyle bir sisteme ihtiyaç duyduk. 40 mağaza olduğumuz için artık toptancıyla değil, direkt üreticiler ve fabrikalarla çalışabiliyoruz.

Metro ayakkabı bayisi nasıl olacaksınız

üye olacaksınız.( ücretsiz) ayakkabı esnafı olduğunuzu ispatlayan belgeleri bize göndereceksiniz.daha sonra internet sitemizdeki sürekli yenilenen koleksiyonlardan siparişinizi verecek ürünlerde kargo veya ambarla adresinize gönderilecektir.hepsi bu kadar.

Metro ayakkabı bayilik alımı

1.40 mağaza olduğumuz için artık toptancıyla değil, direkt üreticiler ve fabrikalarla çalışabiliyoruz.

2.Türkiyenin her tarafında, hatta ilçe ve köylerdeki atölye ,fabrika ve imalatçılara ulaşma imkanına sahip olduk. Şu an 2000 (ikibin) imalatçıyla çalışmaktayız.

3.Merdane, zenne, garson, flet, patik ve bebe , bütün ürün gruplarında en geniş koleksiyona sahip olduk. (Yaklaşık 5000 (beşbin) ürün).

4.Mal alım adetlerimiz çok yüksek olduğu için pazarlık yapma imkanımız arttı, artık çok çok ucuza ,çok kaliteli ürünleri alabiliyoruz.

5.Bazı model ve koleksiyonları yalnızca kendimize ürettirebiliyoruz.

6.İhtiyaç duyduğumuz ürünleri direkt kendimiz ithal edebiliyoruz.

7.Bazı üretici ve atölyeler yalnızca bize üretim yapıyor. Tüm kapasitelerini kullanıyoruz. Dolayısıyla bazı modeller yalnızca bizde oluyor.

8.Piyasada en çok satacak olan ürünleri alma şansımız oldu. çünkü tüm ürünler ilk once pilot mağaza olan merkez mağazamızda denendikten sonra siteye konmaktadır. Dolayısıyla sitemizdeki tüm ürünler en çok satan ürünlerdir.

9.Tecrübelerimizi birbirimize aktarıyor. deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Birbirimizin göremediği eksikliklerimizi tamamlıyor ve destek oluyoruz.

10.Böylelikle şu an zincir mağazalarla rahatlıkla rekabet etme imkanına kavuşmuş olduk.

11.6 aylık bir çalışma ile, şu an türkiye de en geniş koleksiyona,en kaliteli ürünlere en geniş sisteme, en büyük zincir mağazaya ve en ucuz ayakkabı satan mağaza konumuna geldik.

Metro ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri:

Metro ayakkabı bayiliği İlgili Kişi : NİHAT ASLAN

Metro ayakkabı bayiliği Adres: ATATÜRK MAH.SÜTÇÜ İMAM CAD. NO :27 ÜMRANİYE

Metro ayakkabı bayiliği Tel  : 0507 344 36 23

Metro ayakkabı bayiliği Faks : 0216 328 40 94

Metro ayakkabı bayiliği Site : www.fabrikadansize.com

4.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Adidas bayiliği

Alışveriş merkezlerini hedefliyor. 1983 yılında Türkiye pazarına giren Adidas, bugün faaliyetlerini yüzde 100 yabancı sermaye olarak sürdürüyor. Markanın Türkiye’de halen 76 mağazası var. Bunların 16’sı bizzat Adidas tarafından işletiliyor. Kalan 60’ı franchising mağazalardan oluşuyor. Outlet mağaza sayısı ise 9. Türkiye genelinde 300’ün üzerinde satış noktasında Adidas ürünlerine ulaşmak mümkün.

Adidas bayilik için yeni açılacak alışveriş merkezlerinde ve gelişmekte olan illerde mağaza açmayı hedefliyor. Mağaza büyüklüğünün en az 300 metrekare olması gerekiyor. Adidas, mağaza dekorasyonu için farklı konseptler sunuyor. Dekorasyon maliyeti ve ilk ürün alım maliyeti buna göre değişiyor. MAĞAZALARIN hedef kitlesini, ağırlıklı olarak 8-25 yaş grubu kadın ve erkekler oluşturuyor. Adidas koleksiyonlarını “Sport Performance” ve “Sport Heritage” olmak üzere iki ana bölümde satışa sunuyor. Ürünlerin fiyatları 75-250 TL aralığında. SPORT Performance, amatör ve profesyonel sporculara yönelik ürünlerden oluşuyor. Çoğunluğu teknoloji içeren ve performans ürünleri olarak tarif ediliyor. SPORT Heritage ise geçmişte spor amaçlı tasarlanmış ürünlerin günümüze uyarlanmasıyla oluşmuş.

Adidas bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Adidas bayiliği İletişim için telefon: 0212 355 36 00

Adidas bayiliği Faks: 0212 232 34 56

Adidas bayiliği Adres: Birahane Sok. No:5 Bomonti Şişli 34881 İstanbul

5.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Ellese bayiliği

Gelişmekte olan illeri hedefliyor. Ellese sadece spor değil günlük giyim ürünleri ve aksesuar da satıyor. Markanın Türkiye’deki üretimi, Mazhar Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Ege Pamtur Tekstil tarafından üretiliyor. Şirket, 1991 yılında Ellesse ile lisans anlaşması imzalamış. Türkiye’deki ilk Ellese mağazası 1992 yılında açıldı. Halen markanın 20 mağazası var. Bunların 10’u bayi konumunda. Mevcut mağazalar İstanbul, İzmir, Adana, Aydın, İzmit ve Muğla’da faaliyet gösteriyor. Yeni bayilikler içinse müşteri potansiyeli yüksek bölgelerden gelecek tekliflere sıcak bakılıyor.

Ellese bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Ellese bayiliği İletişim için telefon: 0232 376 80 45

Ellese bayiliği Faks: 0232 376 82 35

Ellese bayiliği Adres: AOSB 10037 Çiğli 35210 İzmir

6.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Sporting Shop bayiliği

30 farklı spor dalına hitap ediyor. Sporting Shop, halen 9 mağaza, 2 outlet, 2 de corner’da müşterilerine ulaşıyor. Bu yıl markanın satışlarında yüzde 30 artış olunca, 2006’da 5 yeni mağaza açılmasına karar verilmiş. Yeni mağaza için ilk etapta Ankara, İstanbul, Bursa ve Marmaris’e öncelik verilecek. Bu mağazalar şirket tarafından işletilecek. Franchising sistemiyle de mağazalar açılacak. Şu anda bunun altyapısı hazırlanıyor. Yeni açılacak Sporting Shop’lar en az 400 metrekare büyüklüğünde olacak. Sporting Shop’larda başta Oneill, Speedo, Rucanor, Daysee, Killy, Spyder, Gelert olmak üzere 80 markanın 2 binden fazla çeşidi satışa sunuluyor. Ürünler, 2 yaşından itibaren herkese hitap ediyor. Fiyat aralığı ise 50 kuruştan başlayıp 5 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. SPORTING Shop, 30’dan fazla değişik spor dalına yönelik markaların Türkiye temsilciliğini yapıyor.

Sporting Shop bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Sporting Shop bayiliği İletişim için telefon: 0216 499 01 99

Sporting Shop bayiliği Faks: 0216 499 00 49

Sporting Shop bayiliği Eposta: mail@Sporting.com.tr

Sporting Shop bayiliği Adres: Tavukçuyolu Cad. No:277 34775 Dudullu-İstanbul

7.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Puma bayiliği

Puma büyük şehirlere öncelik veriyor. Büyük şehirler ağırlıklı olmak üzere halen Türkiye genelinde 10 Puma mağazası faaliyet gösteriyor. Markanın, İstanbul Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi’nde bir adet de outlet mağazası var. Corner sayısı ise 376. PUMA bayilik için İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon, Adana, Mersin, Kayseri, Konya ve Samsun illerine öncelik verecek. Mağaza büyüklüğü, bayilerin dağıtım kategorilerine göre değişiyor. Ancak en az 120 metrekare olması isteniyor. İlk mal alım maliyeti, mağazanın ölçeğine göre 100-150 bin TL arasında değişiyor. Ayrıca, yine mal alım miktarına göre banka teminat mektubu da isteniyor.

PUMA çok geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Mağazalarda 350-400 farklı ayakkabı modeli bulunuyor. Fiyatları ise 75 ile 450 TL arasında değişiyor. Puma, ayakkabının yanı sıra 250 farklı aksesuar ve hazır giyim ürününü de mağazalarında satışa sunuyor. Puma, Türkiye’de hem ithalatçı hem de ihracatçı kimliğiyle faaliyet gösteriyor.

Puma bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Puma bayiliği İletişim için telefon: 0212 875 64 61

Puma bayiliği Faks: 0212 875 65 26

Puma bayiliği Eposta: esin.bakırkaya@puma.com

Puma bayiliği Adres: Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi Mustafa Kurtoğlu Cad. No:9 34904 Beylikdüzü-İstanbul

8.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Asports bayiliği

Asports’un halen 10 mağazası var. Bunların 7’si İstanbul’da, 1’i Bursa’da bulunuyor. İstanbul’da 2 adet outlet mağazası da var. Corner sayısı ise yaklaşık 270. Yeni açılacak mağazalar için öncelik İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’ya verilecek. Mağaza büyüklüğünün en az 150 metrekare olması isteniyor. 150 metrekarelik bir mağazanın ilk alım maliyeti ise ortalama 150 bin TL civarında. Bayilerden teminat da isteniyor.

ASPORTS mağazalarında Converse, Diadora, Columbia, K2, Dynastar, Lowa, Northtech ve Shooters markalı ürünler satışa sunuluyor. Ürünlerin hedef kitlesi ağırlıklı olarak 10-40 yaş arası. Fiyatları ise 89-299 TL arasında değişiyor.

Asports bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Asports bayiliği İletişim için telefon : 0212 649 73 58

Asports bayiliği Faks : 0212 535 09 75

Asports bayiliği Eposta: info@converse.com.tr

Asports bayiliği Adres: Küçükköy Karayolları Mah. 562/1 34080 Gaziosmanpaşa-İstanbul

9.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Nike bayiliği

Nike’nin halen Türkiye genelinde 54 mağazası var. Corner sayısı ise 336. Mağazalar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adapazarı, Antalya, Adana, Mersin, Gaziantep, Konya, Rize, Trabzon, Ordu, EdirneKeşan, Kıbrıs, İzmit, Samsun, Söke ve Tarsus’ta faaliyet gösteriyor. NIKE’IN outlet mağazası yok. Ancak bazı mağazalarında seri sonu ürün satışı yapılıyor.

Nike, Türkiye genelinde yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Mağaza için en az 200 metrekare büyüklüğünde yere ihtiyaç var. Ancak bu büyüklük mağazanın bulunduğu şehir ve bölgeye göre değişebiliyor. Nike, 1972’de ABD’de kuruldu. Nike ismi, Yunan mitolojisindeki zafer tanrıçasından alınmış. 1980’li yıllarda ünlü NBA oyuncusu Michael Jordan’la öne çıkan marka, 1984’te dünyaca tanınan bir marka oldu. Nike, Türkiye’de kendi ofisini 2000 yılında açtı.

Nike bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Nike bayiliği İletişim için telefon: 0212 365 04 04

Nike bayiliği Faks: 0212 365 04 99

Nike bayiliği Eposta: erhannuhoglu@nike.com

Nike bayiliği Adres: Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:71/A Blok:14 Maslak 34398 İstanbul

10.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Esem spor giyim bayiliği

Yatırım maliyeti 100 bin TL. Slazenger, Fila, Arena, Le Coq Sportif gibi ünlü markalarının Türkiye temsilciliğini yapan Esem, kendi markasıyla da ayakkabı üretiyor. Şirketin halen 15 mağazası var. Bunlar İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de bulunuyor. Yeni açılacak bayilikler için öncelik yine büyük şehirlere verilmiş. Mağaza büyüklüğünün 100 metrekare olması yeterli. Toplam bayilik maliyeti ise 100 bin TL.

Esem spor giyim bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Esem spor giyim bayiliği İletişim için telefon: 0212 296 67 87

Esem spor giyim bayiliği Faks: 0212 234 30 41

Esem spor giyim bayiliği Adres: Bomonti Birahane Sok. No:5 80260 Şişli-İstanbul

11.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Ernillo Depo ayakkabı bayiliği

Ernillo Depo Ayakkabı İndirim Mağazaları bayilik şartları ve avantajlarıyla kazançlı bir iş olanağı sunmaktadır. Ernillo Depo Ayakkabı mağazalarımız brüt %40 ve net %27 kar marjıyla, ucuz fiyat politikası, geniş ürün yelpazesiyle, yoğun satış adetleriyle yeni girişimcileri iş sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Türkiye’nin en ucuz ayakkabı marketleri zinciri olma özelliğiyle her gün bayii ailemize yeni girişimci arkadaşlar dahil olmaktadır.

Ernillo Depo Ayakkabı İndirim Mağazaları şubesi açmak için yer seçimi nasıl olmalıdır?

Mağazanın bulunduğu semtin ana caddesi ya da caddeye yakın bir nokta olmalı, Mağaza tercihen düz ayak minimum 70 m2 olmalıdır.

Aynı bölgede birden fazla şube açılabilir mi?

Aynı bölgede sadece bir Ernillo Depo Ayakkabı İndirim Mağazaları şubesi ticari hayatına devam ettiği sürece ikinci bir şube açılamaz.

Depo Ayakkabı İndirim Mağazaları bayilerine sağladığı avantajlar nelerdir?

-Hava parası almıyoruz
-İsim hakkı almıyoruz
-Yılda 12 koleksiyon hazırlıyoruz
-Sabit tabelalar dışında fiyatlı tabelaları her ay ücretsiz yeniliyoruz
-Yılda 12 ayrı reklam çalışması yapıyoruz
-Yüksek kar marjı NET %27
-Düşük yatırım maliyeti
-Ücretsiz tabela
-Ücretsiz broşür ve insert desteği
-Ücretsiz poşet
-Ulusal medyada reklam desteği
-Ücretsiz nakliye ve lojistik desteği
-Ürünlerde KDV desteği
-Eğitim desteği
-Danışmanlık hizmetleri
-Raf sistemi
-Satış desteği
-Açılış organizasyonu
-Promosyon desteği
-Barkodlu satış ve otomasyon desteği
-12 ayda 12 ayrı kolleksiyonla sürekli yenilenen ürün çeşitliliğiyle satış garantisi
-Güvenlik Sistemi kurulumunda anlaşmalı firmamızla indirimli sistem kurduruyoruz.

Ernillo Depo Ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Ernillo Depo Ayakkabı Tel : 0232 436 02 23

Ernillo Depo Ayakkabı Faks: 0232 436 02 24

Ernillo Depo Ayakkabı Şube: Fevzi Çakmak Cad. No.13/B Bornova / İZMİR Ernillo Depo Ayakkabı Tel : 0232 339 68 39

12.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Asya ayakkabı bayiliği

Asya ayakkabı Samsun’da faaliyet göstermekte olup, ucuz ayakkabı konseptinde Türkiye genelinde bayilik verecek. Asya ayakkabı bayiliği alımı yapacak girişimciler 7 bin tl yatırım maliyetiyle işe başlayabilirler.

Asya ayakkabı bayilik şartı, tüzel ve gerçek kişi bayi adayı iflas ve konkardato ilan etmemiş şartı ile ayakkabı bayiliği talebinde bulunabilirler.

Asya ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Asya ayakkabı bayiliği İlgili kişi: Gökhan Aşan

Asya ayakkabı bayiliği Adres: Saitbey Mah. Ruşen sk. no:9-A Samsun/Merkez

Asya ayakkabı bayiliği Tel: 0362 435 89 01 – 0535 849 68 38

Asya ayakkabı bayiliği Fax: 0362 435 89 01

13.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Ayakkabıgar bayiliği

Ayakkabıgar, 1980’lerden beri ayakkabı imalatında ve satışında; Beyazıt-Gedikpaşa’da olan dükkanımızda siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ve en kaliteli ürünlerimizde yanınızda olduk. Ayakkabı Toptancılığı sektöründe gelişerek ve geliştirerek, en geniş ürün çeşitlerimizle tüm piyasada söz sahibi olmak ve bunun yanında bu sektöre öncülük etmekten her zaman onur ve gurur duyduk. Ayakkabıgar yatırım maliyeti 30.000 tl’dir.

Ayakkabıgar bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Ayakkabıgar bayiliği İlgili kişi : Mustafa Sekman

Ayakkabıgar bayiliği Adres : Mimar Hayrettin mah. Doğramacı sk. Şimşek işhanı No:5 Gedikpaşa/ist.

Ayakkabıgar bayiliği Tel : 0212 458 51 06

Ayakkabıgar bayiliği Faks : 0212 458 51 06

Ayakkabıgar bayiliği Web : www.ayakkabigar.com

14.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Darty ayakkabı bayiliği

Darty ayakkabı geçmiş bilgi ve birikimlerini; “KÜRESEL DÜŞÜN,YEREL HAREKET ET” anlayışıyla sentezleyerek hareket eden uluslararası bir ortaklık girişimi olan YUNPA-ALWAFAA İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ ; DARTY markasıyla ayakkabı sektöründeki yerini almış ve Türkiye’nin en bilinen markası olma hedefiyle birlikte kalite anlayışı ve fiyat politikasıyla Türkiye nin en çok saygı duyulan markası olma youlunda iş ortaklarıyla birlikte kararlılıkla ilerlemektedir. DARTY olarak biz; en kaliteliyi en uygun fiyata sunmayı sadece bir slogan olarak değil şirket felsefesi olarak benimsemiş durumdayız. DARTY ;”AYAĞINIZDAKİ TUTKUNUZ..”olmaya aday bir marka olarak Türkiye genelinde yaygın satış noktalarında sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Darty ayakkabı bayilik şartları

Şirketimzin satış ve fiyat politikasıyla uyumlu özellikle kaliteyi uygun fiyata satma prensibini benimsemiş tüm firmalarla görüşebiliriz.Özellikle marka olduğunun iddia eden ve astronomik ürün fiyatı ve perakende satış fiyatı belirleyerek perakendecilerin kar marjlarının ve satış hacimlerini düşüren firmalara karşı duruşın adı olcaktır ;DARTY. Ayrıca DARTY tanıtım ve promosyon faaliyetleri ilede bayilerine gerekli desteği verecektir.

Darty ayakkabı bayilik maliyeti 10.000 $, Darty ayakkabı bayilik kar marjı %50- %70.

Darty ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Darty ayakkabı bayiliği İlgili kişi : Eyüp İçdeniz

Darty ayakkabı bayiliği Adres : Zafer Cad. Çakmak mh. No:28/B Gaziantep/merkez

Darty ayakkabı bayiliği Tel : 0342 323 31 83

Darty ayakkabı bayiliği Faks : 0342 323 657 73

Darty ayakkabı bayiliği Web : www.dartyshoes.com

15.Ayakkabı bayilik veren firmalar: CVS ayakkabı bayiliği

1974 yılından beri toptan ayakkabıcılık yapan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini geliştirerek sektörde önde gelen toptancılardan biri haline gelmiştir. ayakkabipazari.com 2007 yilinda Türkiye’de online toptan ayakkabi satisi sektörüne öncülük etmek amacıyla kurulmuştur. Kısa vadede sektördeki boşluğu doldurmak, Türkiye’de geniş hacmi bulunan bayilere internet üzerinden kaliteli, düşük fiyatlı ürünler satma amacını taşımaktadır. Uzun vadede ilkeleri, online pazarlama stratejileri ve teknolojisi ile sektöründe lider konuma geçme amacini tasimaktadir. ayakkabipazari.com aktif olarak 1970’den itibaren toptan spor ayakkabı, bot, çizme, terlik, keten, futbol ayakkabıları, lastik satısı yapmakta olan ÇAVUSOGLU TICARET KOLL ; nin bir alt firmasıdır.

Sahip olunan deneyimlerin internet ortamına taşınması ve kaliteli perakendeciler ile yerli internet kullanicisi bulusturularak ucuz fiyatlar ile kaliteli ayakkabı satışı yapılması hedeflenmektedir.

CVS ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

CVS ayakkabı bayiliği ilgili kişi : Alper Bardakçı

CVS ayakkabı bayiliği Adres : Gedikpaşa Pertevpaşa sk. No:7 Beyazıt/Eminönü

CVS ayakkabı bayiliği tel : 0212 516 32 43

CVS ayakkabı bayiliği Faks : 0212 516 12 59

16.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Hotiç ayakkabı bayiliği

Ayakkabı-çanta” kategorisinde birinci olan Hotiç, müşteri odaklı yaklaşımını her zaman devam ettirmeyi hedefliyor. 2010 yılı içerisinde 17 mağaza açan Hotiç, mağaza sayısını 75’e yükseltti. Tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanarak müşterileri için her zaman konfor ve kalitenin güvencesi olmayı hedefleyen Hotiç, her geçen gün daha da gelişmeye özen gösteriyor. Hotiç ayakkabı bayilik maliyeti 100.000 tl.

Hotiç ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Hotiç ayakkabı bayiliği Adres : Yahya kemal mh. Ayazma cad. Turin iş merkezi B Blok Kat: 2 Kağıthane/ist.

Hotiç ayakkabı bayiliği Tel : 0212 294 59 00

Hotiç ayakkabı bayiliği Web : www.hotic.com.tr

17.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Beta ayakkabı bayiliği

Beta Ayakkabı bayilik şartlarına sahip bir kuruluş iseniz, çok kısa bir sürede bayi olabilirsiniz. İlk yapmanız gereken, aşağıdaki online bayilik müracaat formunu doldurmak ve gerekli belgeleri tarafımıza göndermek. Online formu doldurup yollamanızdan itibaren sağlamış olduğunuz bilgiler, veritabanımızda yer alan ve bütün Türkiye’yi kapsayan veriler ile karşılaştırılacak ve kısa bir süre içerisinde geçici bayilik işlemi sonuçlandırılabilecektir. Gönderdiğiniz bilgilerin tamamı gizli tutulacaktır. Sistemin çalışma adımları kısaca şöyledir:

Beta ayakkabı bayiliği online başvuru: Sizi tanımamız ve sorunsuz bir çalışma ortamı sağlayabilmemiz için detaylı bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bu bilgiler bayi adayları tarafından doldurulur.

Beta ayakkabı bayiliği ön değerlendirme: Tamamı sadece gerçekten başvuruyu yapan kişi tarafından bilinmesi mümkün olan bu bilgiler, elimizdeki veriler ile karşılaştırılarak değerlendirilir ve en kısa sürede bir yetkilimiz tarafından kontrol ve onay için iletişim kurulur.

Beta ayakkabı bayiliği, belgelerin gönderimi ve bayilik: Tam olarak Beta Ayakkabı bayisi olabilmeniz için 10 gün içerisinde yandaki tabloda belirtilen belgeleri tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Kalan 5 gün içerisinde evraklarınız değerlendirilecektir. Eğer yapılan istihbarat ve değerlendirme sonucunda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmadıysa artık siz de bir Beta Ayakkabı bayisi olabilirsiniz.

Beta ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Beta ayakkabı bayiliği Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mah., Aymakoop San. Sit. B-6 Blok, Kat:3, No.58 34306, İkitelli – İstanbul

Beta ayakkabı bayiliği tel: 0 212 671 40 71

Beta ayakkabı bayiliği faks : 0212 671 40 70

18.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Yeşil Kundura bayiliği

1948’den bu yana birçok kuşağın, ürünlerini giyerek büyüdüğü Yeşil Kundura, Perakende sektöründe başarılı şekilde uyguladığı farklı konseptler ile dünyadaki trendi yakalayan ve Türkiye’de ilk uygulamaya koyan öncü firma olma ayrıcalığına sahiptir. Yeşil Mağazalarında Yeşil Club, Yeşil, Cat, Harley Davidson, Hush Puppies, Crocs, Merrell, Wolverine, Camel Active, Land Rover, Ed Hardy, Softinos, Fly London, Dr. Martens, Adidas, Nike, Puma ve Converse markalı ürünler yer almaktadır. Mağaza metrekareleri 60 ile 1200 m2 arasında değişmektedir.

Her yaş grubuna hitap eden Yeşil konseptli mağazalarda geniş koleksiyonlar, dünyaca ünlü markalar, 365 gün uygun fiyat politikası ile tüketici ile buluşturulmaktadır. Yeşil Value Store konseptli mağazalarda, Yeşil ve diğer tüm markaların seri sonu ürünleri %20 ilâ %30 daha düşük fiyatlarla satılmaktadır. Camel Active konsept mağazalarında ise Camel Active markalı ayakkabı ve tekstil ürünleri satılmaktadır.

Yeşil Kundura, Türkiye’de ayakgiyim alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en geniş bayi ağına sahip olan firmalardan biridir. 15 yıldır aktif olan bayi ağı ile 51 şehirde 130’un üstünde iş ortağı ile birlikte çalışılmaktadır. Bayilik başvuruları toptan satış departmanı tarafından aşağıdaki kriterler doğrultusunda büyük bir titizlikle değerlendirilir.

-Başvuru yapılan şehirdeki mevcut bayi sayısı ve şehrin kapasitesi

-Mağazanın yeri

-Mağazanın mevcut ve potansiyel satış performansı

-Müşteri profili

-Mağazada satılan diğer markalar

-Mağaza sahibinin ticari sicili

Yeşil Kundura bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Yeşil Kundura bayiliği İletişim : İlker Eradaş

Yeşil Kundura bayiliği Tel :(+90 212 414 06 86)

Yeşil Kundura bayiliği Fax :(+90 212 483 52 76)

Yeşil Kundura bayiliği web :ilker.eradas@yesil.com.tr

19.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Ayakkabı Dünyası bayiliği

1923’ten gelen deneyimini 4 kuşaktır, güvene dayalı bir ticaret anlayışıyla Türk halkıyla buluşturan Ayakkabı Dünyası, Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını uygun koşullarla tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’ye büyükmetrekare, çok markalı ayakkabı mağazacılığı anlayışını getiren Ayakkabı Dünyası, bugün 27.000 metrekare satış alanında kadın, erkek, çocuk tüm tüketicilere yılda 2 milyon çift ayakkabı satıyor. 13 ilde 34 mağazasıyla hizmet veriyor. Daha Fazla Moda’nın bir lüks değil herkes için bir hak olduğuna inandığı içinse, çizgisini ve kalitesini hiç bozmadan, müşterisine ulaşılabilir fiyatlarla daha fazla hizmet sunmak için her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Müşteri odaklı mağazacılığı, gelişime açık yapısı, kaliteli, keyifli ve sağlam marka algısı ile Ayakkabı Dünyası, Daha Fazla Moda’yı mümkün olan her noktada müşterisiyle buluşturmayı misyon edinirken, bu yolda ortak amaçlar için çalışabilecek, değer katabileceği ve değer katabilecek bayilerini arıyor. Siz de Ayakkabı Dünyası konseptini temsil edebileceğinizi, bu keyifli gelişimin parçası olabileceğinizi düşünüyorsanız, sizleri bayimiz olmaya davet ediyoruz.

Ayakkabı Dünyası bayilik talebinde öncelikli aranan özellikler:

•Mağazanın, Alışveriş Merkezi içerisinde ya da müşteri trafiğinin yoğun olduğu ana cadde üzerinde yer alması ve maksimum 2 kattan oluşması.

•Minimum 250 metrekare olması gerekmektedir.

Ayakkabı Dünyası Bayi Mağazalarına Sağlanacak Kolaylıklar:

•Sıfır Stok Riski-100% Konsinye Ürün Temini

•Lokasyon Seçimi, fizibilite çalışmaları, proje, mimarlık, işe alım, personel eğitimi ve ulusal pazarlama aksiyonları danışmanlığı hizmeti.

Ayakkabı Dünyası bayilik başvurusu yapacaklar için Ayakkabı Dünyası bayilik başvuru formu.

20.Ayakkabı bayilik veren firmalar: İnci Ayakkabı bayiliği

Türkiye’de İnci, yurtdışında ise Attimo by Balans, Balans ve BLN markalarına yapılan yatırım, markalarımızı üretici ve perakendeci kimlikleri altında ayakkabı sektöründe lider konumuna getirdi.

İnci, Attimo by Balans, Balans, BLN markalarının dağıtımı, yurtiçinde uzman perakendeci ile distribütörlerden oluşan yurtiçi satış ağı ile, yurtdışında ise dünyadaki distribütörler aracılığıyla yapılmaktadır. Ticari marka tescili, aynı yada benzer isim, logo veya ayırt edici markaların kullanımının engellenmesine yönelik en önemli ve etkili yasal yöntemdir. Bu markalar Türkiye’de ve diğer çoğu ülkede Türkiye Patent Enstitüsü ile Ticari marka altında tescil edilmiştir.

Gaziantep, Erzurum, Kahramanmaraş, Aydın, Sivas, Diyarbakır, Urfa, Denizli, Edirne, Tokat, Kırıkkale ve Afyon illerine bayilik vermeyi hedefleyen İnci, bayilik bedeli almıyor. 80 metrekareden küçük olmayan bir mağaza talep eden şirket, dekorasyonun firmanın konseptine uygun olmasını istiyor. İnci Ayakkabı, ayrıca bayilerine birçok konuda destek oluyor.

İnci Ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için İnci Ayakkabı bayilik başvuru formu.

21.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Flo Ayakkabı bayiliği

Flo konseptini ailenin tüm bireylerinin ayakkabı ihtiyacını karşılayan, onlara ekonomik açıdan uygun şartlar ve geniş bir ürün yelpazesi sunan bir mağazalar zinciri olarak tanımlayabiliriz.

2001 yılında Ziylan Grup içerisinde kurulan Flo, Türkiye’de ayakkabı marketi sisteminin öncülüğünü yapan bir mağazacılık sistemidir. 81 tanesi kendisinin, 14 tanesi franchise olmak üzere Türkiye genelinde 95 mağazaya sahiptir.

Flo Ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Flo Ayakkabı bayiliği Merkezinin Bulunduğu Yer: Taşocağı Caddesi No:24 Bağcılar 34217 İstanbul

Flo Ayakkabı bayiliği Yer Sağlayıcı: Globya Bilgi Teknolojileri

Flo Ayakkabı bayiliği Telefon: 444 3 FLO(356)

22.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Haangar Ayakkabı bayiliği

Geçen yıl 3 milyon çift ayakkabı satan firmanın ülke genelinde 190 bayisi bulunuyor. Hedef ise 500 şubelik dev bir zincir haline gelmek. Küçük metrekareli Haan.gar mağazalarında aynı anda ortalama 150, büyük mağazalarda ise 250 farklı model satışa sunuluyor. Haan.gar, sattığı ayakkabının yaklaşık yüzde 12’sini kendi fabrikalarında üretiyor. Ayakkabı tabanı üretimi de yapan şirket, İstanbul, Adana, Gaziantep ve İzmir’deki 3 fabrika ve 20 atölyeye de dışarıdan üretim yaptırıyor. Firma, bayilerinden isim hakkı ve reklam katkı payı talep etmiyor. Hatta bayinin tabelasından poşetine ve el broşürüne kadar pek çok ihtiyacı ücretsiz karşılanıyor.

Haangar Ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Haangar Ayakkabı bayiliği adres: Üniversite Mahallesi Gönenç Sok. No: 68 E-5 Üzeri Avcılar İSTANBUL

Haangar Ayakkabı bayiliği tel: 0 212 509 00 00

23.Ayakkabı bayilik veren firmalar: Dockers bayiliği

Dockers bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

Firma Adı : DOCKERS

Yetkili Bayii : DOCKERS İNTERNET SATIŞI ve KADIKÖY MAĞAZASI

Dockers bayiliği telefon 1 : 0 216 450 34 60

Dockers bayiliği Adres : Bahariye Cad. Sakızgülü Sok. NO:4-c Kadıköy – İSTANBUL – TÜRKİYE NOT:REKS SİNEMASI SOKAĞI

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu