Anasayfa / Teknoloji / Aydınlığı Müzikle Şenlendirin

Aydınlığı Müzikle ŞenlendirinÖzellikle LED teknolojilerinin gelişimiyle ev tipi ampullerde de ilginç uygulamalar görmeye başladık. Akıllı telefon uygulamasıyla kişisel tercihlerinize uygun renk değiştiren Philips Hue bunlardan biriydi örneğin. Şimdi de Sony, ampule Bluetooth destekli hoparlör eklemek gibi yeni ve yaratıcı bir yaklaşım getirmiş.

ev tipi ampuller
İlk olarak Japonya’da satılmaya başlanan bu yeni ürün, taktığınız yerden etrafı aydınlatmanın yanı sıra Bluetooth ile eşleştirdiğiniz herhangi bir cihazdan gelen müzik yayınını da odanıza yayabiliyor. Üstelik elektriğini duydan aldığı için adaptör bağlama veya şarj etme derdi de yok. Akıllı telefonlarla uyumlu olan uygulaması sayesinde ışık miktarını da yine uzaktan ayarlayabildiğiniz söyleniyor. Böylece siz de lüks otel ve restoranlarda olduğu gibi evinizin tavanından tatlı tatlı müzik yayını yapabileceksiniz. Ürünün yurtdışı fiyatı yaklaşık 199 dolar olarak belirlenmiş.

Sony’nin klasik aydınlatma ampulüne hoparlör ekleme fikri eminim bir çoğunuzun hoşuna gidecek.

  PTTCell markası ile mobil iletişim hizmetiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir