Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Ayla Tantuni Franchise Veriyor

AYLA TANTUNİ
En son istiklal’de şube açtı

Ayla Tantuni, birkaç hafta önce İstanbul Beyoğlu İstiklal Cadde-si’nde altıncı şubesini açtı. Diğer şubeleri İzmir Bornova, Alsancak, Karşıyaka, İstanbul Beşiktaş ve Kadıköy’de bulunuyor. İzmir merkezli firma, 2005’ten bu yana faaliyet gösteriyor, ilk şubesini Bornova’da açmış. 2007’de Alsancak, 2009’da Karşıyaka şubelerini açan şirket 2012’de Beşiktaş’ta faaliyete geçirmiş. Bu şubelerin tamamı şirket tarafından işletiliyor.

Ayla Tantuni

Firma bu yıl ilk kez franchising sistemiyle şubeler açacak. Şirket özellikle İstanbul’daki şube sayısını artırmak istiyor. Ancak İstanbul dışından gelecek franchise talepleri de değerlendirilecek. Franchise giriş bedeli dahil bir şubenin toplam yatırım tutarı 50 bin dolar. Bu rakam 50 metrekare büyüklüğündeki bir işyeri için geçerli. Şirket sürekli franchise ödemesi ya da reklam katkı payı almıyor. Firma önümüzdeki beş yılda restoran sayısını 20’ye yükseltmeyi hedefliyor. Franchise adaylarında aranan özellikler ise şu şekilde sıralanıyor: Girişimci bir ruha, başarma hırsına ve tercihen geçmişinde başarılı iş tecrübelerine sahip olmak, asgari lise mezunu olmak ve yatırımın gerektirdiği finansal olanaklara sahip olmak.

Ayla Tantuni de diğer markalar gibi yurtdışında büyüme planlan yapıyor. Bunun için çalışmalara başlamış bile. Firma franchise alanlara eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, proje, ortak reklam, mal temini, pazarlama ve personel temini konularında destek oluyor.

Telefon: 0232 339 46 44

Bayilik Veren Ünlü Hazır Giyim Firmaları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu