Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Aylık 10 Bin TL Kazandıracak İş Fırsatı

Aylık 10 bin TL kazanç fırsatı

Paketleme ve gönderi hizmeti sunan PSC International, Kayseri, Konya, Nevşehir, Aydın, Çanakkale, Muğla, Antalya ve Balıkesir öncelikli olmak üzere franchising veriyor. Şirketin franchise için aylık belirlediği net kazanç hedefi ise ortalama 10 bin TL.

paketlemePSC International, kurumsal, bireysel müşterilere ve tüketicilere paketleme, gönderi ve sigortalama hizmetlerini bir arada sunan, Türkiye çapında bayilik sistemiyle hizmet veren bir franchising ağı.

Şirket, gönderilerin gelişmiş paketleme teknik ve teknolojileri kullanılarak paketlenmesi ve varış noktalarına güvenli bir biçimde tesliminin yapılabilmesi için sigorta hizmet güvencesi veriyor.

Özellikle büyük, kırılgan, değerli, şekil olarak paketlenmesi zor olan her türlü endüstriyel ürün ve numunelerin paketlenerek sevkiyatına güvenli ve emniyetli hizmet sunuyor.

2012 yılını 63 yeni franchise vererek kapattıklarını söyleyen PSC International Kurucu Oıtağı Dilek Erton, şu an 69 bayiye ulaştıklarını ifade ediyor.

PSC International’ın 2013 yılında bayilik vermeyi hedeflediği öncelikli iller arasında Kayseri, Konya, Nevşehir, Aydın, Çanakkale, Muğla, Antalya, Balıkesir bulunuyor.

130 BİN TL YATIRIM

Şuteler için minimum 60 metrekare, ana caddeye yakın, yerleşim yerleri ya da iş alanlarına kolayca ulaşılabilen yerler tercih ediliyor. PSC merkez, uygun dükkan bulunması konusunda gerekli desteği veriyor.

Franchising bedeli 67 bin 500-TL+ KDV. Franchising bedeli dahil toplam yapılması gereken yatırım ise 110 bin ile 130 bin TL arasında değişiyor. Franchising bedeli içerisinde, ambalaj ekipmanlan, bayi ve çalışanlarına başlangıç eğitimleri, satış eğitimi, pazarlama planı gibi destekler bulunuyor.

DENEYİM ARANMIYOR

Franchise için aylık 40 bin TL ciro ile ortalama tahmini 10-12 bin TL net kazanç öngörülüyor. Erton, PSC satış müdürlerinin desteği ile belirlenen hedeflere ulaşılmasında yüzde 90 oranında başarı sağlandığını ifade ediyor. Ortalama kâr marjının ise yüzde 65 olduğu belirtiliyor. Aylık ro-yalty fee bedeli ise ciro üzerinden yüzde 6. Bu bedel ilk altı ay destek amaçlı alınmıyor. 6’ncı aydan itibaren alınmaya başlanıyor. Erton, franchise’da aradıkları özellikleri ise şöyle sıralıyor:

“Tecrübe koşulu aramıyoruz. Çünkü gerekli eğitim ve destek PSC merkez tarafından veriliyor ancak satış ve yönetim becerileri olan, hedeflerini iyi belirlemiş kişiler olmasını tercih ediyoruz.”

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Şubeler için minimum 60 metrekare, ana caddeye yakın, yerleşim yerleri ya da iş alanlarına kolayca ulaşılabilen yerler tercih ediliyor.

İlk sermaye: Franchising bedeli 67 bin 500-TL+ KDV. Franchising bedeli dahil toplam yapılması gereken yatırım ise 110 bin ile 130 bin TL arasında değişiyor.

Ciro hedefi: Franchise için aylık 40 bin TL ciro ile ortalama tahmini 10-12 bin TL net kazanç öngörülüyor.

Kâr marjı: Ortalama yüzde 65. Bayilerde aranan özellikler: Tecrübe şartı aranmıyor. Satış ve yönetim becerisine sahip kişiler tercih ediliyor.

Başvuru için: 0554 582 12 28 ya da franchise@pscturkey.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu