İş Fikirleri ve İş Kurmak

Az Sermayeli İş Fikirleri 15 Adet

Az sermayeli iş fikirleri arayışında olan girişimciler 15 adet önerimizi değerlendirebilir. Kariyerinizi kontrol etmeye ve yeni bir iş kurmaya hazır mısınız? Günümüz dünyasında, her zamankinden daha kolay bir trend bulup bunu girişim haline getirmek çok daha basit. Şu anda bu 15 fikirle en büyük iş fırsatlarını yakalayabilir kendi işinizi kurabilirsiniz.

Düşük Sermayeli 15 İş Fikri

Az sermayeli iş fikirleri
Az Sermayeli İş Fikirleri 15 Adet

15 iş fikrinin çoğunluğu bilgi ve tecrübe gerektiriyor. Önceden bu işler hakkında deneyiminiz varsa bu fikirleri hayata gerçirmede zorluk çekmezsiniz. Bilgi ve tecrübede yoksa bir yerden başlanmalıdır diyerek eğitim alarak ilk adımı atabilirsiniz.

Instagram danışmanlığı

Instagram danışmanlığı
Az sermayeli iş fikirleri (Instagram danışmanlığı)

Instagram’ın artan popülaritesine rağmen, tüm markalar uygulamada ne yaptıklarını bilmezler. Sosyal medyada ve pazarlamada geçmişiniz fotoğrafçılık ve Instagram’a olan tutkunuz varsa, popüler fotoğraf uygulamasına odaklanan bir danışmanlık şirketi kurmak, diğer işletmelerin içeriğini iyileştirmesine ve gelişmesine yardımcı olurken para kazanmanın mükemmel bir yolu olabilir.

Kadın sağlığı platformu

Kadın sağlığı platformu
Az sermayeli iş fikirleri (Kadın sağlığı platformu)

Fark yaratmak isteyen kadın girişimciler, şimdi diğer kadınlara yardım etmek için işletmelerde her zamankinden daha iyi bir konumdalar. Kadınların sağlık ihtiyaçlarına odaklanan bir online mağaza açmak veya kadınlara yönelik önemli kaynakları ve ürünleri birleştiren başka bir platform başarılı ve anlamlı bir iş için mükemmel olabilir.

Kutu abonelik hizmetleri

Kutu abonelik hizmetleri
Az sermayeli iş fikirleri (Kutu abonelik hizmetleri)

Kutu abonelik hizmetleri, gıda, güzellik ve hatta evcil hayvan ürünleri sektörlerinde her yere açılıyor ve her ay kapılarına doğru mal teslim etmeye hazır. Tüketici ikramiyelerinin bir tanesi, bu abonelik kutularının kendileri için sadece sevdikleri ve ilgi alanlarına göre dikkatle seçildiği ve her ay kutuların içerikleri bir sürprizdir.

Kutu aboneliği endüstrisi tarafından hala kullanılmayan benzersiz bir ürün kategorisi bulun veya varolan bir serviste yeni bir dönüş yapmak için bir yol bulun ve elinizde kârlı bir iş yaşayabilirsiniz. Mümkün olduğunca ucuza alınız  daha ucuz ürünler sunmak , rekabetten uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

Spor salonu açmak

Spor salonu açmak
Az sermayeli iş fikirleri (Spor salonu açmak)

Sağlıklı yaşam ve fitness hizmetleri, daha trendli ve daha girişken olmak için yeniden markalaştırılıyor. Özellikle bin yıl dönümü hedefleyen bir sağlık kulübü veya spor salonu açma, özellikle genç üyeler ve potansiyel müşterilerle gerçekten bağlantı kurmak için güçlü, eğlenceli ve ilgi çekici bir sosyal medya varlığı oluşturmaya odaklandıysanız, fitness trendinden yararlanmak için harika bir yol olabilir.

Çocuk dostu uygulamalar

Çocuk dostu uygulamalar
Az sermayeli iş fikirleri (Çocuk dostu uygulamalar)

Çocuklarınız gelecekteki müşterilerinizdir, bu yüzden onların sadakatini kazanmak kötü bir fikir değildir. Çocuğun dörtte üçü bir mobil cihaza erişiyor. Bu, yalnızca çocuklar için ürünler oluşturabilir veya uygulamalar tasarlayabilecek herkes için büyük bir iş fırsatı yaratır. Ve eğer eğitim de yapıyorsa ya da iyi sağlık teşvik ediyorsa, ebeveynlerini de kazanacaksınız.

Yazılım eğitimi

Yazılım eğitimi
Az sermayeli iş fikirleri (Yazılım eğitimi)

Oldukça uzmanlaşmış bir yazılıma sahipseniz, bilgilerinizi amatörlere ve yetenek setlerini genişletmek isteyen profesyonellere iletmek için para alabilirsiniz. QuickBooks ve Final Cut Pro gibi programlar için teknik el kitapları mevcuttur, ancak bunlar ortalama bir kullanıcı için oldukça pahalı ve zordur. Küçük grup atölye çalışmaları veya özel oturumlar programlayın ve programın tam bir öğreticisi olarak saatlik ücret alın. Bu işle ilgili en iyi şey yarı zamanlı yapılabilmesidir.

Sağlık danışmanlığı

Sağlık danışmanlığı
Az sermayeli iş fikirleri (Sağlık danışmanlığı)

Bağımsız bir sağlık danışmanı olarak, verimliliği artırmak ve tasarruf etmek için çözümler uygulamaya yardımcı olmak için hastaneler, laboratuarlar ve terapist ofisleri gibi kuruluşlar için yönetim ve veri analizi sunabilirsiniz. Eğer bir pazarlama veya ekonomi diplomasına sahipseniz, bu onu kullanmak için harika bir fırsattır.

Yiyecek kamyonu

Yiyecek kamyonu
Az sermayeli iş fikirleri (Yiyecek kamyonu)

Bir gıda işine başlamak ister misiniz? Bir kamyon, tuğla-harç bir restorana kıyasla çok daha ucuz bir yatırımdır ve Mobi Munch kurucusu Josh Tang’a göre, gıda kamyonlarının arıza oranı sadece yüzde 10-20’dir (restoranlar için yüzde 60 ila 90 arasında değil). Doğru ekipman ve harika yemek tarifleri ile, mobil cihazlarınızı zamanında hazır bulundurun.

Freelance olarak çalışmak

Freelance olarak çalışmak
Az sermayeli iş fikirleri (Freelance olarak çalışmak)

Şirketler serbest çalışanlara ve sözleşmeli çalışanlara personelindeki beceri boşluklarını doldurmak için giderek daha fazla yöneliyor. Bir çeşit ya da daha fazla serbest hizmet sunmak için bütün bir şirket inşa edebileceğinizi hayal etmek zor değil. Bazı serbest görevler projenin ücretini alırken bazıları saatlik ücret ödemektedir ve oranlar büyük ölçüde değişebilir. Ancak, daha fazla deneyim kazandıkça, kazanma potansiyeliniz yükselir.

Mobil danışmanlık

Mobil danışmanlık
Az sermayeli iş fikirleri (Mobil danışmanlık)

Mobil teknoloji şu an için hemen hemen her iş için bir zorunluluk olmalı, ancak mobil gitmek için yollar bulmak birçok işletme sahipleri için zorluk teşkil ediyor. Onlara ihtiyaç duyan işletmeler için uygun mobil çözümler sunabiliyorsanız, zengin bir iş fırsatı için mobil danışmanlık kazandıracak.

60 İkinci Pazarlamacı’nın kurucusu Jamie Turner’a göre, akıllı telefonlarla tüketicilerin sayısının artması üzerine mobil yardıma sürekli olarak ihtiyaç duyulacak.

Turner, “İş dünyasında iseniz, potansiyel müşterilerinizin yerinde olmak sizin işinizdir. Potansiyel müşterileriniz şu anda mobil ortamda” dedi.

Çeviri hizmetleri

Çeviri hizmetleri
Az sermayeli iş fikirleri (Çeviri hizmetleri)

Küresel pazarın büyümekte olduğunu inkar etmeye gerek yok. Tüm bu kültürlerarası iletişim, çevirmenler için artan bir ihtiyaç yaratmaktadır. ABD İşgücü İstatistikleri Bürosu ‘Mesleki Outlook El Kitabı’na göre , tercümanların ve çevirmenlerin işe alınması, 2022 yılına kadar yüzde 46 oranında büyüyecek ve bu oran tüm mesleklerin ortalamasının çok üzerinde olacak. Bu, ihtiyaç duyan işletmelerle yabancı dil konuşmacılarını bir araya getirebilen girişimciler için büyük bir iş fırsatı anlamına gelir.

Evlere güzellik bakım hizmeti

Evlere güzellik bakım hizmeti
Az sermayeli iş fikirleri (Evlere güzellik bakım hizmeti)

İnsanlar daha uzun yaşarken, her çeşit üst düzey hizmet için artan bir ihtiyaç var ve bu ihtiyaçların tamamı sağlık hizmetleri ile ilgili değil. Büyüme potansiyeli olan bir yaşam tarzı hizmeti, saçlarını ve tırnaklarını yapmak için müşterilerin konutlarına giderek hareket eden bir salondur Yaşlanan bebek boom’ları kıdemli vatandaş kategorisine girdikçe, bu mobil hizmetlerin iyi görünümünü sağlamaya yardımcı olan bir ihtiyaç artacaktır Salona bir gezi yapmalarını gerektirmeden.

Sağlıklı otomatlar

Sağlıklı otomatlar
Az sermayeli iş fikirleri (Sağlıklı otomatlar)

Gittikçe daha sağlıklı ve zamana bağlı Amerikalılar giderek daha çok otomatlarda bulunan soda ve cipslerden daha sağlıklı olan hızlı yiyecek arıyor. Bu, Fresh Healthy Vending gibi sağlıklı yaşam odaklı, uzmanlaşmış satış şirketlerinin tamamen yeni bir endüstrisini üretti; franchise sahipleri, daha iyi yiyecek ve içeceklere sahip otomatlara sahip olma ve bunları servis etme şansı sundu.

İlgilenen girişimciler mevcut satış makinesi işletmelerinden bir franchise açabilir veya okullara ve ofislere sağlıklı, uygun fiyatlı aperitifler eklemelerine yardımcı olmak için otomat makinesine uygun ürünleri satabilir.

Akıllı telefon onarımı

Akıllı telefon onarımı
Az sermayeli iş fikirleri (Akıllı telefon onarımı)

Akıllı telefonlar hem iş hem de kişisel kullanım için vazgeçilmez bir unsur haline geldi. Ama hiç bir fikrini elde etmeye çalıştın mı? Kırık bir telefonun onarımı, telefonun satın alınması kadar masraflı olabilir. Akıllı telefon tamir hizmetleri ülke genelinde kırılmaya başlamıştır. Kırık ekranları takmak ve akıllı telefon teknik problemlerini çözmek için bir ustalık varsa, daha uygun bir akıllı telefondan tamir atölyesi veya hizmeti açmanın yolu olabilir.

Evlere Bakım Onarım Hizmetleri

Evlere Bakım Onarım
Evlere Bakım Onarım Hizmetleri

Maaşlı bir çalışan olmaktan kurtulup kendi şirketine sahip olmak, hazır vasıflı işçiler için mükemmel bir seçenektir. Ekonomi düzelirken ve daha fazla insanın ev satın almak ya da aramak istemesi durumunda, vasıflı işgücüne ihtiyaç duyuluyor ve bu da sözleşmeli hizmetler sunmaya başlamak için mükemmel bir zaman haline geliyor. Küçük işler başlamak ve suları test etmek en iyisidir, ancak başarınızı kanıtladıktan sonra işiniz büyümeye devam edebilir.

Daha fazla iş fikirleri seçenekleri için: yeni iş fikirleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu