Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Az Sermayeli İş Fikirleri 15 Adet

Az Sermayeli İş Fikirleri 15 Adet

Düşük Sermayeli 15 İş Fikri

Kariyerinizi kontrol etmeye ve yeni bir iş kurmaya hazır mısınız? Günümüz dünyasında, her zamankinden daha kolay bir trend bulup bunu girişim haline getirmek çok daha basit. Şu anda bu 15 fikirle en büyük iş fırsatları yakalayabnilir kendi işinizi kurablirsiniz.

15 iş fikrinin çoğunluğu bilgi ve tecrübe gerektiriyor. Önceden bu işler hakkında deneyiminiz varsa bu fikirleri hayata gerçirmede zorluk çekmezsiniz. Bilgi ve tecrübede yoksa bir yerden başlanmalıdır diyerek eğitim alarak ilk adımı atabilirsiniz.

Instagram danışmanlığı

Instagram’ın artan popülaritesine rağmen, tüm markalar uygulamada ne yaptıklarını bilmezler. Sosyal medyada ve pazarlamada geçmişiniz fotoğrafçılık ve Instagram’a olan tutkunuz varsa, popüler fotoğraf uygulamasına odaklanan bir danışmanlık şirketi kurmak, diğer işletmelerin içeriğini iyileştirmesine ve gelişmesine yardımcı olurken para kazanmanın mükemmel bir yolu olabilir.Kadın sağlığı platformu

Fark yaratmak isteyen kadın girişimciler, şimdi diğer kadınlara yardım etmek için işletmelerde her zamankinden daha iyi bir konumdalar. Kadınların sağlık ihtiyaçlarına odaklanan bir online mağaza açmak veya kadınlara yönelik önemli kaynakları ve ürünleri birleştiren başka bir platform başarılı ve anlamlı bir iş için mükemmel olabilir.

Kutu abonelik hizmetleri

Kutu abonelik hizmetleri, gıda, güzellik ve hatta evcil hayvan ürünleri sektörlerinde her yere açılıyor ve her ay kapılarına doğru mal teslim etmeye hazır. Tüketici ikramiyelerinin bir tanesi, bu abonelik kutularının kendileri için sadece sevdikleri ve ilgi alanlarına göre dikkatle seçildiği ve her ay kutuların içerikleri bir sürprizdir.

Kutu aboneliği endüstrisi tarafından hala kullanılmayan benzersiz bir ürün kategorisi bulun veya varolan bir serviste yeni bir dönüş yapmak için bir yol bulun ve elinizde kârlı bir iş yaşayabilirsiniz. Mümkün olduğunca ucuza alınız  daha ucuz ürünler sunmak , rekabetten uzak durmanıza yardımcı olacaktır.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir