Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Bardakta Mısır Bayiliği Veren Firmalar, Bardakta Mısır

Bardakta mısır satışı bayilikleri

Bardakta mısır satışı için bayilik veren ve araba temin eden firmaların iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Özellikle işlek cadde üzerinde dükkan sahiplerinin faydalanabileceği bardak mısır arabaları ile güzel kazançlar elde edebilirler.

Magic Corn Bardakta Mısır Bayiliği

1988’den beri yüksek kalitedeki taze mısır üretimi konusunda ün kazanmış MAGIC CORN;

Toprağı bilen, iyi eğitimli çiftçileri ve kendine özgü ekim teknolosijiyle özenle seçilen tatlı mısır tohumlarını kullandığı binlerce dönüm ekim arazisini yönetmektedir

Uzman ekiplerin gözetiminde hiçbir hormon maddesi kullanılmadan işini bilen çiftçiler sabır ve emeği katılarak yetiştirilen mısırların toplanması için oluşumunu tamamlamaları beklenmektedir.

Oluşumunu tamamlamış mısırlar tek tek kontrol edilerek tarladan toplanmaktadır.

Üretilen mısırlar, ileri teknolojiyle el değmeden ve kesilmeden tanelerine ayrılmakta ve özenle kalite kontrolünden geçirilmektedir.

MAGIC CORN SİHRİ

Sihir; Tanelerin koçanından kesilmeden, özel bir teknik ile çıkartılmasındave özenle seçilmesinde saklıdır. Kesilmeden tanelerine ayrılan mısırlar, besin değerlerinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmez.

60% oranında pişirildikten sonra şoklanarak dondurulan ürünümüz hiçbir katkı maddesi kullanılmadan paketlenmekte, besin değeri ve kalitesini kaybetmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Kendi işini kurmak isteyen girişimciler ile her zaman ilgilenmişizdir.
Kısaca söylemek gerekirse, deneyim ve destek sistemimizden faydalanmaya hevesli ortaklar arıyoruz. Size Keyif Gıdaları işinin bütün içeriğini tek bir merkezde sunuyoruz. Daha fazla bilgi için, bize doğrudan veya e-posta yoluyla başvurun. Sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.

Tel: 0216 422 73 51

Daily Fresh Foods Bardakta Mısır Bayiliği

Firma Hakkında: 1987 yılında kurulan ve Malezya’ nın lider tarım ürünleri şirketi “MAH YONG GRUB” un yan şirketi olan Daily Fresh Foods, 1997 yılında Malezya’ da kurulmuş ve özellik tatlı mısır ürünleri, meyve ve sebze öncelikli olmak üzere, taze ve işlenmiş tarım ürünleri konusunda yüksek kalite standartlarındaki üretimiyle uluslararası ün kazanmıştır.

Besleyici ve lezzetli snack konusunda takdir edilen Daily Fresh, dünyada en kaliteli “kesilmemiş” bütün tatlı tane mısırı bardakta satışa sunan ilk şirket olmuştur.

Firma, 2005 yılının Aralık ayında ürünlerini Türkiye’ de pazarlamak amacıyla Taze Mısır Gıda Dış ticaret Ltd. Şti. ile ortaklık kurmuştur.

Bayilik için başvurularınızı firmanın sitesinde yer alan formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim:
Adres: 4. Gazeteciler sitesi Ülgen Sok. A5/3, Levent – İstanbul
E-mail: info@tazemisir.com
WebSitesi: tazemisir.com

Glorious MilkCorn Bardakta Mısır Bayilikleri

Firma Hakkında: 2006 yılında faaliyete başlayan Forsa Deri ve Gıda San. Dış. Tic. Ltd. Şti., “Glorious MilkCorn” marka ve logosunun patentini alarak, dünyada çok yaygın olan bardakta mısır işine girmiştir.

Tamamen Türk yatırımcılar tarafından projelendirilmiş ve birçok noktada bayisi olan Glorious MilkCorn, franchising yöntemi ile Türkiye’ nin her yerine bu lezzeti taşımayı hedeflemektedir.

İnsan sağlığını korumayı ve tamamen hijyenik üretim yapmayı kendine ilke edinmiş olan Glorious MilkCorn, bu ilkeleri sadece üretim aşamasında değil sunum aşamasında da muhafaza etmektedir.

Tamamen hijyenik olarak yapılandırılan “Glorious MilkCorn Satış Noktaları“, süt mısırların en sağlıklı koşullarda servis edilmesini ve besin değerlerini kaybetmeden saklanmasını sağlayacak şekilde donatılmıştır. “Glorious MilkCorn Satış Noktaları“, her birinin kendi markasını temsil ettiğini iyi bilir ve bu yüzden satış noktalarının hijyen denetimini bizzat kendi yapar.

Mısır arabalarının özelliklerini ve anahtar teslim fiyatlarını görmek için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bayilik için başvuruda bulunmak için firma ile iletişime geçiniz.

İletişim:
Adres: Bahriye Cad. No:119, Kasımpaşa – İstanbul
E-mail: gloriousmilkcorn@gloriousmilkcorn.com
WebSitesi: gloriousmilkcorn.com

Melo Corn Bardakta Mısır Bayilik ve Toptan Tane Mısır Satışı

Firma Bilgisi: Yüksek kaliteli tatlı mısır tanelerini bardak konseptinde Türkiye’ de pazarlamak için kurulmuş olan Melisa Gıda Pazarlama Ltd. Şti. , misyon olarak müşterilerine hep en iyiyi sunmayı hedef almış bir ortaklıktır. Firma, toptan kesilmemiş tane mısır satışı da yapmaktadır.

Girişimciler için düşük yatırım maliyeti, yüksek kâr marjıyla ideal olan bu sektörde siz de yer alın, kazanmaya başlayın.

Bayilik konusunda daha detaylı bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilir ya da firmayı arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:
Adres: Bağdat Cad. Tanzimat Sok. Kural Apt. No: 4 /14 Göztepe – İstanbul
Tel: 0216 478 06 12
Faks: 0216 478 06 96
E-mail: info@melocorn.com
WebSitesi: melocorn.com

MilkCorn Bardakta Mısır Bayilik Fırsatı

Milk Corn olarak gerçek mısır lezzetini en kaliteli şekilde yaşatmayı amaçlayarak yola çıktık.

Bildiğiniz mısırların aksine Milk Corn taneleri koçanından kesilerek değil, en ileri teknoloji kullanılarak ayrıştırılıyor. Böylece mısır tanelerimiz lezzetlerinden ve besin değerlerinden hiçbir şey kaybetmeden, özel hijyenik ortamlarda üretilip bardağınıza kadar geliyor..

Milk Corn’un benzersiz lezzetini nasıl daha yoğun hale getirebileceğimizi düşündük ve margarin, baharat çeşnilerinin yanında sizlere farklı tatlarda hazırladık. Ceviz , Fındık, Antep Fıstığı, Haşhaş, Çam Fıstığı, Susam, Badem, Yer Fıstığı gibi geleneksel lezzetlerin yanında Hindistan Cevizi gibi egzotik bir lezzeti de Milk Corn’la deneme fırsatını sizlere sunuyoruz.

Bardak dolusu lezzet’e artık dilediğiniz her yerde ulaşabilirsiniz. Sinemada, tiyatroda, alışveriş merkezlerinde yada hani mahallenizin en işlek caddesi var ya işte tam orada.
Sizi isterseniz Franchise seçeneklerimizle kendi işinizin sahibi olarak, isterseniz Milk Corn’un doyumsuz lezzetinin müdavimi olarak, Milk Corn Ailesi’nin içinde yer almaya davet ediyoruz.

MERKEZ
ÜNVAN : Dünya Elektronik İletişim ve Gıda
ADRES : Beykop 1. Bölge 2. Cadde İnciler Pasajı B blok No:68 Beylikdüzü /İstanbul
TEL : 0212 853 46 94
GSM : 0532 416 51 52

Mısırane Bardakta Mısır Bayiliği

Gerçek mısır taneleri Mısırane ile Türkiye’de, Türkiye yepyeni bir beslenme alışkanlığı ile tanışıyor.İnsan sağlığı için gerekli pek çok vitamin ve mineral içeren, geleneksel mutfakların vazgeçilmez lezzeti mısır, yepyeni bir sunumla tüketici ile buluşuyor, artık mısır lezzetinin ve sağlığının yeni bir adı var: MISIRANE

Tane tane süt mısırın lezzeti Mısırane ile artık meydanlarda, alışveriş merkezlerinde, kısacası insanların toplu olarak bulunduğu her yerde! Mısırane titizlikle yetiştirilen süt mısır tanelerini besin değerlerini ve lezzetini kaybetmeden özel bir yöntemle koçanından ayırıyor.En ileri teknolojilerle işliyor ve hiçbir kimyasal madde kullanmadan pratik bir lezzet haline dönüştürüyor.Özellikle çocuklar ve gençler için lezzetli bir yenilik olan Mısırane, sağlıklı olduğu için de orta yaş ve üzeri insanlar tarafından da ilgiyle karşılandı.

Mısırane’nin taptaze süt mısırları, mısırın anavatanı Malezya’da yetiştirilir.Neden mi?
Bir mısırın sağlıklı ve lezzetli olması için en uygun iklim koşulları oradadır da ondan.Kardeş şirketimiz Yong’un 1986’dan beri oluşturduğu bilgi ve deneyim sayesinde dünyanın en lezzetli mısırları yetiştirilirde ondan.İşte bu dünyanın en lezzetli mısırları tam zamanında toplanır.

Sıradan konserve mısırların aksine koçandan kesilerek ayrılmaz, bu sayede de doğal lezzetinden hiçbir şey kaybetmez.Özel ve hijyenik koşullarda buharla pişirildikten sonra , üzerine özel baharatlarla zenginleştirilmiş margarin eklenir.Lezzetini ve tazeliğini koruması için ileri teknoloji ile geliştirilen özel ambalajında sunulur.Bir kaşık alındığındaağza dağılan doğal mısır suyu alışkanlık yaratacak bir lezzet içerir.

Hepimiz günlük hayatın koşuşturması içinde fast food yemek zorunda kalırız.Özellikle çocuklar bu tarz beslenme şekline bayılırlar.Ancak aldığımız kalorileri ve yağları düşünmekten de kendimizi alamayız.
Besleyici ve doyurucu Mısırane sağlıklı koşullarda yetiştirilir.Az yağ , yüksek lif oranına sahiptir.Süt mısır taneleri koçanından kesilerek ayrılmadığı ve buharda pişirildiği için doğal vitamin ve minarelleri kaybolmaz.Doğal suyu içinde muhafaza edilir ve ilave tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu ya da sentetik kimyasallar gibi katkı maddeleri içermez.%100 doğal mısır taneleri içerir ve kolesterolsüzdür.

İletişim
Tekstilkent İş Hanı Bloğu No:102 Esenler / İstanbul
Tel: 0212 438 20 66
Cep:0 532 604 60 06
E-mail: info@misirane.com
WebSitesi: misirane.com

Nelson’s Bardakta Mısır Bayiliği

Dünyaya, ‘Bardakta Mısır‘ ı ilk tattıran Nelson’s, tatlı, lezzetli ve sağlıklı mısır taneleriyle Türkiye’de…

Bardakta Mısır” konseptini dünyaya ilk tanıtan Nelson’s firmasının başarı hikayesi 1985 yılında, kurucumuz Nelson Kwok Teng Toong’un Malezya’nın PKNS Shah Alam ve Jaya Shopping Complex adlı alışveriş mağazalarında 2 stand açmasıyla başladı.

Bunu Malezya’nın çeşitli yerlerinde açılan standlar izledi. Franchise vermesi halinde, büyük bir başarı potansiyeline sahip Malezyalı bir firmanın ortaya çıkacağı konusunda Girişimciliği Geliştirme Bakanlığı’ nı ikna etmesiyle büyümesi hız kazandı. Bugün ise Dünyanın dört bir yanında franchiseları bulunan, bu konudaki başarılarından dolayı Malezya’da her yıl çeşitli ödüller alan büyük, kurumsal bir kuruluş haline gelmiştir.

Her yaştaki tüketicinin büyük zevk ve keyifle yiyebileceği %100 doğal ve katkısız mısır taneleri lezzet ve besleyiciliği bir araya getiriyor.

Nelson’s firmasının başarısında ilk akla gelen etkenler şöyle sıralanabilir ;

° Dünyada bardakta mısır konseptini sunan ilk firma olması,
° Kendi üretimi olan mısır tohumuyla yılın her zamanı sadece tatlı,besleyici ve lezzetli değil aynı zamanda diğer mısır türlerine göre daha yüksek kalitede mısırlar yetiştirmesi,
° Malezyanın çeşitli bölgelerinde büyük mısır tarlalarına sahip olduğu için franchise verdiği firmalara her zaman için mısır tedarik edebilmesi,
° Çeşitli ürün grupları ve ar-ge siyle satış noktaları ve franchisee sine destek verebilmesi,

Nelson’s mısır taneleri hasat sonrası koçanından “Kesilmeden” “Bütün Tane” şeklinde ayrılmakta,ilk günkü tazeliğini ve besin değerini kaybetmeden sizlerin lezzetine sunulmaktadır. Tohum ekiminden bardağa ulaşana kadarki süreçte, GMP ve HACCP standartları doğrultusunda gelişmiş makine ve yüksek teknoloji ürünü aletler kullanılmaktadır.

e-posta: info@nelsons.com.tr
bayilik: franchise@nelsons.com.tr

Nurcorn Bardakta Mısır

Nurcorn frachising yöntemi ile Türkiye nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. Nurcorn frachising sözleşmesinin
garantisinde, yüksek kar marjı ile çalışıcak iş ortaklarını beklemektedir. Düşük yatırım maliyeti ile düşük sermaye ile
başlamak isteyen girişimciler için idealdir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız:
* Düşük yatırım maliyeti
* Yüksek kar marjı
* Düşük risk
* İşletme kolaylığı
* Yüksek sermaye geri dönüş hızı
* Açılış öncesi ve sonrası firmamızdan alacağınız profesyonel destek
* Franchising toplantıları organize etmek
* Franchiselerin performansını analiz etmek ve daha iyi performans göstermeleri için tavsiyelerde bulunmak
* Yüksek kalite standartlarını korumak ve geliştirmek için eğitim programları geliştirmek ve uygulamak
* Franchiseler için pazarlama stratejileri geliştirmek
* Satış stratejilerinin geliştirilmesi
* Sağlıklı ve taze ürün satışının verdiği memnuniyeti yaşamak

Franchisenin yükümlülükleri
* Satış yeri almak veya kiralamak.
* Önerilen ekipmanı ve malzemeyi kullanmak
* Standartlara ve tariflere bağlı kalmak
* Uygulama kılavuzuna bağlı kalmak
* Franchisor tarafından organize edilen toplantılara katılmak
* Gerekli tüm izin ve lisansları temin etmek
* Gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak
* Franchisorun ihtiyacı doğrultusunda tüm muhasebe, stok, satış, performans ve benzeri rapor ve kayıtları düzenli bir şekilde tutmak
* Franchisor tarafından önerilen eğitimlere katılmak

İLETİŞİM
Nurcorn Mısır Keyfi
Kadir BEKTAŞ
Telefon 0538 608 18 98
Mail Adresi nurcorn@hotmail.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

41 Yorum

 1. Mısır arabası Çubukta Patates Popcorn pamuk şekeri közde kestane hotdog tezgahları yapan firmamız ihtiyacınız olan tüm modellerin imalatını yapmaktadır sipariş ve bilgi için bizleri arayınız..
  0536 703 35 35
  0216 660 11 60

 2. Marketimin önünde mısır satmak istiyurum yerim çok müsait vede okulda bana yakın yardimcı olursanız sevinirim cep no 05439753435

 3. Az bir parayla düzenli günlük geliriniz olsun istermisiniz ne bayilik parası ne frence parası ne dosya parası nede proje parası nede komisyon parası istemiyoruz bizim çiftlikte doğal organik özgür tavuk köy yumurtası üretiyoruz az parası olup ta ne iş yapabilirim diye düşünen ve tarıma yatırım yapmak isteyip de arazim yok diye düşünmeyin 600 dönüm arazimiz var burada sizde paranız ölçüsünde bize katılabilirsiniz verdiniz parada size bir ay gibi kısa bir sürede dönüyor kısaca size bir hesap yapalım
  örneğin bin adet tavuk alıyorsunuz tavuğun tanesi 10 Tl 1000×10 = 10 bin TL ediyor köy yumurtasının tanesi 750 KRŞ bin tavuk günlük ortalama 800 yumurta verir 800 x 750 =günlük 600 TL ediyor 600 TL de ayda 18 bin TL ediyor verdiğiniz para size kısa bir sürede dönüyor ilgilenen arkadaşlar eko tarım doğal ürünler must19_@.com tel 0541 440 81 51 youtubeda çorum/ sungurlu Mustafa kayar.

 4. Size adanada bulunaan firmamızdan yardımcı olabilirim ararsanız görüşürüz.Gereekli desteği veririz

 5. Site içinde, cadde üstü çocukların yoğun olduğu bir bölgede çiğköfteci dükkanımı yeni açıyorum. Bardakta mısır bayiliği de düşünüyorum. 0 507 007 74 72 İzmir

 6. İhtiyacınız olan Tüm mısır arabası , bardak mısır , közde kestane, popcorn ve pamuk şeker arabalarını sektörün lideri Cemko Metal ile iletişime geçebilirsiniz.

  Cemko Metal Makina
  0216 471 47 71
  0538 730 25 25
  0541 730 25 25

 7. Yakup metal
  mısır arabası, çubukta patates arabası, pamuk şeker arabası, popcorn arabası, közde kestane arabası,salep arabası közde mısır arabası, koçan mısır arabası, sosis arabası, imalat ve satışını yapmaktadır.Şu an tüm ürünlerimiz kampanyada aldığınız her ürünün kargosunu biz karşılıyoruz.ister kapıda ödeme ister kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleriyle.
  WEb Sitemiz http://www.yakupmetal.com
  GSM : 0538 670 63 13
  GSM : 0543 670 63 13
  TEL : 0216 661 71 17

 8. düzcede açık olan işletmeme bayilk istiyorum şartları hakkında bilgiistiyorum..505 577 17 36

 9. mersin silifkede yazları açık olan işletmemde bayilik almak istiyorum. sahil yolu üzeri işlek bir yerdir. 5302454565

 10. sizden haber bekliyorum. 0530 036 33 14 adanaya da bayılık verıyorsunuzdur umarım :…

 11. Yaşadığım mahalle de bi cadde mahalle sakinleri toplanır orda dondurmadan zıpzıpa bicibici den haşlama mısır ne ararsanız vardır orda ilgi göreceğine inanıyorum..İrtibata geçerseniz sevirim..

 12. Turzmin gobegi kemer de misir isi yapmak istiyorum yerim var tel no 05316683088 arayin konusalim

 13. selam ben fatih istanbul esenyurt kıraç ta çiğ köfte dükanim car yerim tirafiye kapali yaya yuruyuş catesi bardak misir arabam var bayilik almak istiyorum irtibat tel 0541 959 67 07

 14. merhabalar ben sıze kktc gırneden yazıyorum. Yaklaşık 12 yıldır bır egıtım kurumunda yönetıcı asıstanıyım. Kendimi geliştirmek ve ek gelır saglamak amacıyla magıc corn makınalarından alıp kendı evımın onunde cok işlek bır cadde olmasından oturu satış yapmak istiyorum ve satışların cok iyi olacagını düşünüyorum. bana yardımcı olursanız sevınırım ıyı calışmalar dılıyorum

 15. yaklaşık günde kaç tane satabilirim ve günlük ne kadar masrafım olur

 16. selamlar mah börek cafe dönerin sahibiyim yerim köşebaşı 3adet okul yanı semt pazar kuruluyor iyi konumda yer iyi satış olabilecek biryer kalabalığın yoğun olduğu yer sizden yerigörüp deyerlendirmenizi rica ediyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim saygılar sunuyorum TEL.0532]5981641]

 17. kocaeli gebzede cafe actım orda sütmısır satmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız cok sevinirim numaram 05347348254 02626444687

 18. BARDAKTA MISIR VE TÜRKİYEDE İLK DEFA YENİ BAŞLAYAN BARDAKTA KESTANE ÜRÜNÜMÜZLE İLGİLİ FİYAT BİLGİ VE BAYİLİK ALMAK İSTEYENLER İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.
  0554 420 12 41
  0506 929 80 43

 19. slm ben adanadan durdane kendime ait cafem var cafemin önünde ve içinde satmak için istiyorum….. saygılar.
  telefon numaram..05373266581…

 20. SLM BEN OKUL KANTINLERIYLE CALISMALAR YAPIYORUM GIDA SEKERLEME VS SUT MISIRINA DA GIRMEK ISTIYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM HATAY ISKENDERUN 05386225824

 21. gaziantepten yazıyorum büfemin önünde satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim müslüm 0535 341 87 27

 22. ankara tunalı hilmide 4m2 stand kiraya vermek istiyorum arzu edilirse 300ve 650m2 mağzalarımızda mevcuttur irtibat tlf:532 418 00 50

 23. slmlar..ben yunanistanin iskece sehrinden ertun ramadan.yunanistandan misir aliyomusunuz bilmiyorum ama sizinle bi is birligi yapmak isterdim,eger mumkunu varsa size buradan su an bile kac ton isterseniz dovulmus sut misiri bulabilir vede gonderebilirim…eger is birligi yapmak isterseniz tel numaralarimi veriyorum(00306989647227 ve 00306938011077)yada mail adresimle bana geri donus yaparsaniz sevinirim…ilginize teskrler…haberinizi bekliyecem…

 24. Bir ara biz de istanbulda açmayı düşünmüştük ama sonra vazgeçtik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu