Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Bardakta Mısır Bayiliği Veren Firmalar, Bardakta Mısır

Bardakta mısır satışı bayilikleri

Bardakta mısır satışı için bayilik veren ve araba temin eden firmaların iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Özellikle işlek cadde üzerinde dükkan sahiplerinin faydalanabileceği bardak mısır arabaları ile güzel kazançlar elde edebilirler.

Magic Corn Bardakta Mısır Bayiliği

1988’den beri yüksek kalitedeki taze mısır üretimi konusunda ün kazanmış MAGIC CORN;

Toprağı bilen, iyi eğitimli çiftçileri ve kendine özgü ekim teknolosijiyle özenle seçilen tatlı mısır tohumlarını kullandığı binlerce dönüm ekim arazisini yönetmektedir

Uzman ekiplerin gözetiminde hiçbir hormon maddesi kullanılmadan işini bilen çiftçiler sabır ve emeği katılarak yetiştirilen mısırların toplanması için oluşumunu tamamlamaları beklenmektedir.

Oluşumunu tamamlamış mısırlar tek tek kontrol edilerek tarladan toplanmaktadır.

Üretilen mısırlar, ileri teknolojiyle el değmeden ve kesilmeden tanelerine ayrılmakta ve özenle kalite kontrolünden geçirilmektedir.

MAGIC CORN SİHRİ

Sihir; Tanelerin koçanından kesilmeden, özel bir teknik ile çıkartılmasındave özenle seçilmesinde saklıdır. Kesilmeden tanelerine ayrılan mısırlar, besin değerlerinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmez.

60% oranında pişirildikten sonra şoklanarak dondurulan ürünümüz hiçbir katkı maddesi kullanılmadan paketlenmekte, besin değeri ve kalitesini kaybetmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Kendi işini kurmak isteyen girişimciler ile her zaman ilgilenmişizdir.
Kısaca söylemek gerekirse, deneyim ve destek sistemimizden faydalanmaya hevesli ortaklar arıyoruz. Size Keyif Gıdaları işinin bütün içeriğini tek bir merkezde sunuyoruz. Daha fazla bilgi için, bize doğrudan veya e-posta yoluyla başvurun. Sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.

Tel: 0216 422 73 51

Daily Fresh Foods Bardakta Mısır Bayiliği

Firma Hakkında: 1987 yılında kurulan ve Malezya’ nın lider tarım ürünleri şirketi “MAH YONG GRUB” un yan şirketi olan Daily Fresh Foods, 1997 yılında Malezya’ da kurulmuş ve özellik tatlı mısır ürünleri, meyve ve sebze öncelikli olmak üzere, taze ve işlenmiş tarım ürünleri konusunda yüksek kalite standartlarındaki üretimiyle uluslararası ün kazanmıştır.

Besleyici ve lezzetli snack konusunda takdir edilen Daily Fresh, dünyada en kaliteli “kesilmemiş” bütün tatlı tane mısırı bardakta satışa sunan ilk şirket olmuştur.

Firma, 2005 yılının Aralık ayında ürünlerini Türkiye’ de pazarlamak amacıyla Taze Mısır Gıda Dış ticaret Ltd. Şti. ile ortaklık kurmuştur.

Bayilik için başvurularınızı firmanın sitesinde yer alan formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim:
Adres: 4. Gazeteciler sitesi Ülgen Sok. A5/3, Levent – İstanbul
E-mail: info@tazemisir.com
WebSitesi: tazemisir.com

Glorious MilkCorn Bardakta Mısır Bayilikleri

Firma Hakkında: 2006 yılında faaliyete başlayan Forsa Deri ve Gıda San. Dış. Tic. Ltd. Şti., “Glorious MilkCorn” marka ve logosunun patentini alarak, dünyada çok yaygın olan bardakta mısır işine girmiştir.

Tamamen Türk yatırımcılar tarafından projelendirilmiş ve birçok noktada bayisi olan Glorious MilkCorn, franchising yöntemi ile Türkiye’ nin her yerine bu lezzeti taşımayı hedeflemektedir.

İnsan sağlığını korumayı ve tamamen hijyenik üretim yapmayı kendine ilke edinmiş olan Glorious MilkCorn, bu ilkeleri sadece üretim aşamasında değil sunum aşamasında da muhafaza etmektedir.

Tamamen hijyenik olarak yapılandırılan “Glorious MilkCorn Satış Noktaları“, süt mısırların en sağlıklı koşullarda servis edilmesini ve besin değerlerini kaybetmeden saklanmasını sağlayacak şekilde donatılmıştır. “Glorious MilkCorn Satış Noktaları“, her birinin kendi markasını temsil ettiğini iyi bilir ve bu yüzden satış noktalarının hijyen denetimini bizzat kendi yapar.

Mısır arabalarının özelliklerini ve anahtar teslim fiyatlarını görmek için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bayilik için başvuruda bulunmak için firma ile iletişime geçiniz.

İletişim:
Adres: Bahriye Cad. No:119, Kasımpaşa – İstanbul
E-mail: gloriousmilkcorn@gloriousmilkcorn.com
WebSitesi: gloriousmilkcorn.com

Melo Corn Bardakta Mısır Bayilik ve Toptan Tane Mısır Satışı

Firma Bilgisi: Yüksek kaliteli tatlı mısır tanelerini bardak konseptinde Türkiye’ de pazarlamak için kurulmuş olan Melisa Gıda Pazarlama Ltd. Şti. , misyon olarak müşterilerine hep en iyiyi sunmayı hedef almış bir ortaklıktır. Firma, toptan kesilmemiş tane mısır satışı da yapmaktadır.

Girişimciler için düşük yatırım maliyeti, yüksek kâr marjıyla ideal olan bu sektörde siz de yer alın, kazanmaya başlayın.

Bayilik konusunda daha detaylı bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilir ya da firmayı arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:
Adres: Bağdat Cad. Tanzimat Sok. Kural Apt. No: 4 /14 Göztepe – İstanbul
Tel: 0216 478 06 12
Faks: 0216 478 06 96
E-mail: info@melocorn.com
WebSitesi: melocorn.com

MilkCorn Bardakta Mısır Bayilik Fırsatı

Milk Corn olarak gerçek mısır lezzetini en kaliteli şekilde yaşatmayı amaçlayarak yola çıktık.

Bildiğiniz mısırların aksine Milk Corn taneleri koçanından kesilerek değil, en ileri teknoloji kullanılarak ayrıştırılıyor. Böylece mısır tanelerimiz lezzetlerinden ve besin değerlerinden hiçbir şey kaybetmeden, özel hijyenik ortamlarda üretilip bardağınıza kadar geliyor..

Milk Corn’un benzersiz lezzetini nasıl daha yoğun hale getirebileceğimizi düşündük ve margarin, baharat çeşnilerinin yanında sizlere farklı tatlarda hazırladık. Ceviz , Fındık, Antep Fıstığı, Haşhaş, Çam Fıstığı, Susam, Badem, Yer Fıstığı gibi geleneksel lezzetlerin yanında Hindistan Cevizi gibi egzotik bir lezzeti de Milk Corn’la deneme fırsatını sizlere sunuyoruz.

Bardak dolusu lezzet’e artık dilediğiniz her yerde ulaşabilirsiniz. Sinemada, tiyatroda, alışveriş merkezlerinde yada hani mahallenizin en işlek caddesi var ya işte tam orada.
Sizi isterseniz Franchise seçeneklerimizle kendi işinizin sahibi olarak, isterseniz Milk Corn’un doyumsuz lezzetinin müdavimi olarak, Milk Corn Ailesi’nin içinde yer almaya davet ediyoruz.

MERKEZ
ÜNVAN : Dünya Elektronik İletişim ve Gıda
ADRES : Beykop 1. Bölge 2. Cadde İnciler Pasajı B blok No:68 Beylikdüzü /İstanbul
TEL : 0212 853 46 94
GSM : 0532 416 51 52

Mısırane Bardakta Mısır Bayiliği

Gerçek mısır taneleri Mısırane ile Türkiye’de, Türkiye yepyeni bir beslenme alışkanlığı ile tanışıyor.İnsan sağlığı için gerekli pek çok vitamin ve mineral içeren, geleneksel mutfakların vazgeçilmez lezzeti mısır, yepyeni bir sunumla tüketici ile buluşuyor, artık mısır lezzetinin ve sağlığının yeni bir adı var: MISIRANE

Tane tane süt mısırın lezzeti Mısırane ile artık meydanlarda, alışveriş merkezlerinde, kısacası insanların toplu olarak bulunduğu her yerde! Mısırane titizlikle yetiştirilen süt mısır tanelerini besin değerlerini ve lezzetini kaybetmeden özel bir yöntemle koçanından ayırıyor.En ileri teknolojilerle işliyor ve hiçbir kimyasal madde kullanmadan pratik bir lezzet haline dönüştürüyor.Özellikle çocuklar ve gençler için lezzetli bir yenilik olan Mısırane, sağlıklı olduğu için de orta yaş ve üzeri insanlar tarafından da ilgiyle karşılandı.

Mısırane’nin taptaze süt mısırları, mısırın anavatanı Malezya’da yetiştirilir.Neden mi?
Bir mısırın sağlıklı ve lezzetli olması için en uygun iklim koşulları oradadır da ondan.Kardeş şirketimiz Yong’un 1986’dan beri oluşturduğu bilgi ve deneyim sayesinde dünyanın en lezzetli mısırları yetiştirilirde ondan.İşte bu dünyanın en lezzetli mısırları tam zamanında toplanır.

Sıradan konserve mısırların aksine koçandan kesilerek ayrılmaz, bu sayede de doğal lezzetinden hiçbir şey kaybetmez.Özel ve hijyenik koşullarda buharla pişirildikten sonra , üzerine özel baharatlarla zenginleştirilmiş margarin eklenir.Lezzetini ve tazeliğini koruması için ileri teknoloji ile geliştirilen özel ambalajında sunulur.Bir kaşık alındığındaağza dağılan doğal mısır suyu alışkanlık yaratacak bir lezzet içerir.

Hepimiz günlük hayatın koşuşturması içinde fast food yemek zorunda kalırız.Özellikle çocuklar bu tarz beslenme şekline bayılırlar.Ancak aldığımız kalorileri ve yağları düşünmekten de kendimizi alamayız.
Besleyici ve doyurucu Mısırane sağlıklı koşullarda yetiştirilir.Az yağ , yüksek lif oranına sahiptir.Süt mısır taneleri koçanından kesilerek ayrılmadığı ve buharda pişirildiği için doğal vitamin ve minarelleri kaybolmaz.Doğal suyu içinde muhafaza edilir ve ilave tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu ya da sentetik kimyasallar gibi katkı maddeleri içermez.%100 doğal mısır taneleri içerir ve kolesterolsüzdür.

İletişim
Tekstilkent İş Hanı Bloğu No:102 Esenler / İstanbul
Tel: 0212 438 20 66
Cep:0 532 604 60 06
E-mail: info@misirane.com
WebSitesi: misirane.com

Nelson’s Bardakta Mısır Bayiliği

Dünyaya, ‘Bardakta Mısır‘ ı ilk tattıran Nelson’s, tatlı, lezzetli ve sağlıklı mısır taneleriyle Türkiye’de…

Bardakta Mısır” konseptini dünyaya ilk tanıtan Nelson’s firmasının başarı hikayesi 1985 yılında, kurucumuz Nelson Kwok Teng Toong’un Malezya’nın PKNS Shah Alam ve Jaya Shopping Complex adlı alışveriş mağazalarında 2 stand açmasıyla başladı.

Bunu Malezya’nın çeşitli yerlerinde açılan standlar izledi. Franchise vermesi halinde, büyük bir başarı potansiyeline sahip Malezyalı bir firmanın ortaya çıkacağı konusunda Girişimciliği Geliştirme Bakanlığı’ nı ikna etmesiyle büyümesi hız kazandı. Bugün ise Dünyanın dört bir yanında franchiseları bulunan, bu konudaki başarılarından dolayı Malezya’da her yıl çeşitli ödüller alan büyük, kurumsal bir kuruluş haline gelmiştir.

Her yaştaki tüketicinin büyük zevk ve keyifle yiyebileceği %100 doğal ve katkısız mısır taneleri lezzet ve besleyiciliği bir araya getiriyor.

Nelson’s firmasının başarısında ilk akla gelen etkenler şöyle sıralanabilir ;

° Dünyada bardakta mısır konseptini sunan ilk firma olması,
° Kendi üretimi olan mısır tohumuyla yılın her zamanı sadece tatlı,besleyici ve lezzetli değil aynı zamanda diğer mısır türlerine göre daha yüksek kalitede mısırlar yetiştirmesi,
° Malezyanın çeşitli bölgelerinde büyük mısır tarlalarına sahip olduğu için franchise verdiği firmalara her zaman için mısır tedarik edebilmesi,
° Çeşitli ürün grupları ve ar-ge siyle satış noktaları ve franchisee sine destek verebilmesi,

Nelson’s mısır taneleri hasat sonrası koçanından “Kesilmeden” “Bütün Tane” şeklinde ayrılmakta,ilk günkü tazeliğini ve besin değerini kaybetmeden sizlerin lezzetine sunulmaktadır. Tohum ekiminden bardağa ulaşana kadarki süreçte, GMP ve HACCP standartları doğrultusunda gelişmiş makine ve yüksek teknoloji ürünü aletler kullanılmaktadır.

e-posta: info@nelsons.com.tr
bayilik: franchise@nelsons.com.tr

Nurcorn Bardakta Mısır

Nurcorn frachising yöntemi ile Türkiye nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. Nurcorn frachising sözleşmesinin
garantisinde, yüksek kar marjı ile çalışıcak iş ortaklarını beklemektedir. Düşük yatırım maliyeti ile düşük sermaye ile
başlamak isteyen girişimciler için idealdir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız:
* Düşük yatırım maliyeti
* Yüksek kar marjı
* Düşük risk
* İşletme kolaylığı
* Yüksek sermaye geri dönüş hızı
* Açılış öncesi ve sonrası firmamızdan alacağınız profesyonel destek
* Franchising toplantıları organize etmek
* Franchiselerin performansını analiz etmek ve daha iyi performans göstermeleri için tavsiyelerde bulunmak
* Yüksek kalite standartlarını korumak ve geliştirmek için eğitim programları geliştirmek ve uygulamak
* Franchiseler için pazarlama stratejileri geliştirmek
* Satış stratejilerinin geliştirilmesi
* Sağlıklı ve taze ürün satışının verdiği memnuniyeti yaşamak

Franchisenin yükümlülükleri
* Satış yeri almak veya kiralamak.
* Önerilen ekipmanı ve malzemeyi kullanmak
* Standartlara ve tariflere bağlı kalmak
* Uygulama kılavuzuna bağlı kalmak
* Franchisor tarafından organize edilen toplantılara katılmak
* Gerekli tüm izin ve lisansları temin etmek
* Gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak
* Franchisorun ihtiyacı doğrultusunda tüm muhasebe, stok, satış, performans ve benzeri rapor ve kayıtları düzenli bir şekilde tutmak
* Franchisor tarafından önerilen eğitimlere katılmak

İLETİŞİM
Nurcorn Mısır Keyfi
Kadir BEKTAŞ
Telefon 0538 608 18 98
Mail Adresi nurcorn@hotmail.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

41 Yorum

 1. mrb adana seyhanda oturuyorum.bende bardakta mısır satmak istiyorum.yaşım 45.sermayem yok denecek az.banada yardımcı olabilirmisiniz.süt mısır arabasını alacak gücüm yok.05439144025

 2. KAYSERİ KÖŞK MAH. CİG KÖFTE DUKKANİM VAR BARDAKTA MİSİR İSİ DE YAPMAK İSTİYORUM BAYİLİK İCİN YARDİMCİ OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 3. TÜRKİYENİN HER YERİNE 1.KALİTE BARDAKTA MISIR KAPIDA ÖDEME İLE GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

  Evde bardakta mısır keyfi için 15 kg bardakta mısır 90 tl at buzluğa istediğin zaman tüket.

  Bardakta mısır satanlar için toptan bardakta mısır 60 kg bardakta mısır 280 tl

  bardakta mısır hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
  bardakta mısır soslarına ulaşabilirsiniz

  ÜCRETSİZ KARGO VE KÖYLERDE BİLE OLSANIZ DEVAMLI DESTEK İLE SİZE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTAYIZ.

  TEL: 05326212937

 4. bardakta mısır arabası almak istiyorum. nasıl alabilirim. ücretsiz veriliyormuş..?

 5. bende aldım bardakta mısır çok güzel yok böyle bir tad evde haşlayıp haşlayıp yiyorum.

 6. bende süper mısırdan ev için 15 kiloluk aldım attım buzluğa canımız istediği zaman yiyoruz firma oldukça ilgili işlerini çok iyi yapmaya çalışıyorlar mısırıda güzel süperfress alıyordum onlardan kat kat iyi çok farklı.saygılar

 7. burda görerek mısır makinası aldım makinadan çok memlunum fakat kargocular çok zorluk çıkardılar.birde mısır bulmakta zorluk çektim keske mısır alabilecegim yerleri siz söyleseydiniz bir ay bimden mısır aldım sattım parada kazanamadım yine myfikirlerden görerek süper mısırdan bardakta mısır aldım ve satmaya başladım ama yinede sağolun makinamdan çok memlunum bir makina daha almayı düşünüyorum insalah ikincide dahada indirim yaparsınız.

 8. burdan görerek bu firmadan bardakta mısır aldım baştan güvenemedim fakat mısır gelince gördum çok güzel myfikirlere çok teşekkur ederim sizin sayenizde ulaştım sinop gerzeden mısır bulamadım hiç bu arkadaslar sayesinde buldum hepinize teşekkur ederim iyiki varsiniz makinayıda burda görerek aldım takipteyim sizi.

 9. Bende yalova gazi paşa caddesinde tane mısır satmak istiyorum araba kazan bayilik ve belediyeden yer alma vsvsvs bu şekil de bayliginize zevkle katılacağımi bilmenizi istiyorum sermayem var aramanızı bekliyorum tel 05305809639

 10. TÜRKİYE’DE BİR İLK BARDAKTA MISIR İÇİN İDEAL 1.KALİTE YERLİ TANE MISIR

  ÜCRETSİZ KARGO İLE KAPIDA ÖDEME.

  TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MISIR ÜRETİCİSINDEN DEV HİZMET

  60 KG BARDAKTA MISIR KAPIDA ÖDEME İLE 275 TL

  50 KG BARDAKTA MISIR KAPIDA ÖDEME İLE 235 TL

  MISIRIMIZ 1.KALİTEDİR PİYASALARDA BULUNAN SALATA YA DA YEMLİK MISIRDAN DEĞİLDİR.
  SÜT TADINDA BİR ALAN KESİNLİKLE BİRDAHA ALIR VE SATIŞLARINIZ ARTIRIR.

  SÜPER MISIR ÖZEL AMBALAJ İLE ARTIK FABRİKADAN KAPINIZA GELİYOR.

  İLETİŞİM:05326212937 http://www.supermisir.com
  sırameseler mah. sema sok. no:10 osmangazi/BURSA

 11. Bardak Mısır Arabaları İmalatı

  İnci Metal Web Sitesinde
  Mısır Makinaları bölümünde mısır pişirme sıcak tutmak mısır satışı yapmak için kullanılan paslanmaz endüstriyel bardak mısır haşlama makinesi çeşitleri çubukta patates makinesi özellikleri ve bardak mısır, közde kestane,çubukta patates, süt sahlep, pamuk şeker,popcorn satış arabaları ve resimleri vardır.Buradaki sanayi tipi endüstriyel mısır arabaları,çubukta patates arabası çeşitleri tamamı türkiyede üretilmiş , kendi imalatımız olan mısır arabası çubukta patates arabası mısır kazanları çubukta patates makinası çeşitleri şeklinde en ucuz fiyatlı ve en kaliteli, yüksek kapasiteli seyyar araba çeşitleri fiyatları ve özleligi ile sıralıdır.
  0216 6601213 İNCİ METAL http://www.incimetal.com.

 12. Firmamızın üretemiş olduğu tüm Endüstrel mutfak arabaları, 2009 yılından 70 den farklı ülkelere göndermekte ve satışını yapmaktadır.

  Sizde bizim firma ortağımız olabilirsiniz ?
  Kendi işinizi kura bilirsiniz !
  Kendi işinizin patronu olabilirsiniz !
  Günümüzde kar marjı oldukca yüksek olan mısır arabaları gibi çeşitli seyyar arabalar,her geçen gün artmakta ve bir çok kişinin ise gelir kaynağı olmuştur.

  Sizde şimdi kendi işinizi kurabilir,hemen kendi işinizi yönetmeye başlıya bilirsiniz.
  Üretmiş olduğumuz seyyar arabalar ise,
  Bardakta mısır, bardakta mısır arabaları, bardakta mısır nasıl yapılır, bardakta mısır sosları, bardakta mısır bayiliği, bardakta mısır işi, bardakta mısır fiyatları, bardakta mısır arabası ikinci el, bardakta mısır kazancı, bardakta mısır tarifi, mısır arabası, çubukta patates arabası, mısır arabaları, mısır arabası modelleri, çubukta patates, Bardakta Mısır Arabası Modelleri, şeklinde sıralıya biliriz.
  Sizde hemen bu seyyar arabalardan alıp işinizi kurabilirsiniz.

  Düşünün ! günde 100 bardakta mısır sattığınızı ,bardak mısır tanesi 1 TL olsun günde 100 TL kazanmış olduğunuz anlamına gelir,Ayda ise 3000 TL ,gelir gider 500 TL gitmiş olsa ayda en düşük 2500 TL para kazanmış olucaksınız.
  Daha fazla düşünmeye gerek varmı, Size kendi işinizi kurmak için fırsat veriyoruz !

  Hızla gelişen girişimcilik sektöründe adından sıkça söz ettiren mısır arabaları son yıllarda artan taleplerle beraber farklı konseptler geliştirmiş popcorn, çubukta patates, mısır patlatma makineleri gibi tüketicilerin ilgisi çekmiştir. AVMler, Standlar, Dükkanlar ile tüketicilerin beğenisine sunulan bu seyyar araçlar yatırımcılarına ciddi gelir imkanı sağlamıştır. Türk halkının damak tadına göre hareket eden bu girişim lezzeti dünyaya açılarak bir çok ülkeye ihtalat saglamıştır.

  Özellikle hızla gelişmekte olan tatil beldelerinde sıkça görebileceğiniz ve turistlerin oldukça ilgisini çeken bu seyyar lezzet dükkanları 7’den 70’e herkesin damak tadına uygun ürünler sunmaktadır. Ülkemizin damak tadının da tanıtılmasında büyük imkan saglayan mısır arabaları yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor. Türkiye’nin kültürel bi parçası olan ve halk tarafından çok sevilen bu seyyar araçlarda satılan mısırlar yaz kış demeden tüketim rekorları kırıyor. Yaz sezonunu iyi ve kazançlı değerlendirmek isteyen yatırımcılar güzel fırsatlar tanıyan firma, “Gerçek Üreticiden Tüketiciye” Sloganıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm girişimcilerin Dikkatine demekte fayda var.

  Siz Daha fazla düşünmeyin..
  Bize ulaşmak için
  http://www.cemkometal.com
  info@cemkometal.com
  0541 730 25 25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu