İş Fikirleri

Basit İş Fikirlerine Örnek; Buzdolabi Kilidi (Virtual FridgeLock)

Sizlere tanıtacağımız ürün girişimciler için basit iş fikirleri olarak nitelendirilebilir. Burada önemli olan bu iş fikrinin nasıl paraya dönüştürüleceği.İnsanlar bazen kendilerini onlara karşı durduramazlar. Bunlar genellikle diyetlerimizi ve kötü alışkanlıklarımızı başımızdan atabilmemiz için bize sürekli engel olan şeylerdir. Virtual FridgeLock (Sanal buzdolabı kilidi) kullanan insanların geceleri düzenlediği buzdolabı baskınları üzerinde ki negatif etkileri sosyal ağlar üzerinden gördük, şimdi ise Mutfak kasası zamanlaması ile sahipleri atıştırmalardan ve zararlı alışkanlıklardan kendilerini uzak tutabilecekler.

sanal buzdolabi kilidi

Mutfak kasasının plastik haznesi içerisinde ortalama olarak 3,5 litre tutabilir ayrıca buna çikolata, bisküviler, şekerleme ya da tatlılar ve diğer sağlıksız olan atıştırmalar da dahildir. Cihaz üzerinden kitlenebiliyor ve üzerinde ki LCD panel size kalan süreyi gösteriyor. Üzerinde ki panel aracılığı ile kutu bir dakika ile on gün arasında bir seçenekte kitlenebiliyor. Kitlendiğinde ise zamanı dolana kadar kesinlikle açılmıyor. Mutfak kasası, gereksiz yiyecekleri kendinden uzak tutmak isteyen diyet uygulan kişiler için, video oyunu kumandaları için, akıllı telefonlar için, çocuklardan oyuncakları uzak tutmak için, kredi kartları için, arabanın anahtarları ve sigara paketlerini yetişkinlerden uzak tutmak için kullanılabilir.

Video sizlere gerekli açıklamayı yapacak ve biraz daha benzer fikirler verecektir:

Ürün Kickstarter üzerinde artan bir fon hedefliyor, Mutfak kasası seri üretime gidiyor ve 39.95 USD bedel ile ürünün resmi sitesi üzerinden ön sipariş verilebiliyor.
Daha başka nasıl basit iş fikri sizi kötü alışkanlıklardan ya da diğer şeylerden koruyabilir ki?

ürüne ait website: www.thekitchensafe.com

kaynak : www.myfikirler.comEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu