Giyim Bayilikleri

Batik Giyim Bayilik Şartları

Osmanbeyde kurulan Batik giyim’in franchise bayilik şartları

Giyim üzerine mağaza açmak en popüler yatırımların başında gelmektedir. Girişimciler bu alanda bayilik sistemi ile giyim mağazası açabilirler. Giyim mağazası açmak isteyenler için Butik giyim’in bayilik şartları ve bayilik destekleri hakkında bilgilere yer vereceğiz.

BATİK YURTDIŞI BAYİLİK – 1980 yılında Osmanbey’de kurulan Batik Örme ilk ihracatını 1983 yılında yapmıştır. Başta Avrupa olmak üzere dünya çapında birçok tanınmış markaya üretim yapan firmamız ilk mağazasını 1994 yılında Batik Örme adı altında açmıştır. Değişen şartlar ve Koleksiyonun çeşitlenmesiyle 2004 yılında Batik Örme Markası, BATİK olarak değiştirilmiştir. Üretimden edindiği tecrübe ile en kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla müşteriyle buluşturmayı ilke edinmiş firmamızın bugün Türkiye genelinde 100 den fazla mağazası ve dünya genelinde 400 ü aşkın corner ile müşterilerine hizmet vermektedir.

batik-giyim-bayilik

Batik Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları

Franchise açılmak istenen ülkeye ve ülkenin resmi prosedürlerine hakim olmak, perakendeyi bilen, girişimci ruha sahip, başarma hırsına ve tercihen geçmişinde başarılı iş deneyimlerine sahip olmak, nitelikli personel ihtiyacını karşılayabilmek, yönetebilmek ve yatırımın gerektirdiği finansal güce sahip olmak.

Batik Bayilik Süreci

Bize ulaşan BATİK Franchise Başvuru Formu incelendikten sonra franchise talep edilen ülkeye ziyaret gerçekleştirilir. Mevcut mağaza yerleri ve açılabilecek noktalar birlikte değerlendirilir. Yapılan değerlendirmelerden sonra franchise onaylanması süreci başlar. Yönetim tarafından onaylanan franchise ile karşılıklı sözleşmeler hazırlanır. Dekorasyon ile ilgili Mimarlık Departmanının onayladığı projeler uygulanmak zorundadır ve tüm inşaat süreci Batik Mimarlık Departmanı nezaretinde gerçekleştirilir. Alımı yapılacak personeller Batik İnsan Kaynakları ile organize olunarak seçilir ve eğitimleri planlanır. Batik IT Departmanının yönlendirmeleri ile bilgisayar ve otomasyon sistemi kurulur. Ürün Yönetimi Departmanı satışın daha verimli olması için optimum ürün adetlerinin seçimi ve gönderilmesini organize eder. BATİK Yurtdışı Departmanı, Franchise alanın diğer Batik Birimleri ile bağlantılarını kurar ve bu iş sürecini yönetir.

Batik Bayilik Destekleri

BATİK mağazası açıldıktan sonra satış yönetimi, personel eğitimi, ürün yönetimi, reklam ve pazarlama çalışmaları, yeni mağaza arayışı gibi bütün operasyonel kısımlara kendi know-how bilgisi ile destek verir. Ayrıca Franchise alan Türk Vatandaşı ise teşvik konusu ile ilgilide destekte bulunulur.

Batik Giyim Bayilik Başvurusu

Batik Giyim Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci yada yatırımcılar vermiş olduğum bu Batik Giyim Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Batik Bayilik Başvurusu yapabilirler. Batik Giyim Bayilik, Batik Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirler.

Batik Giyim Bayilik İletişim Bilgileri

Her türlü soru ve öneriniz için info@batik.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Tel: +90 212 554 60 22
Fax: +90 212 554 60 31

Giyim üzerine mağaza açmak isteyen girişimcilerimiz araştırmalarını  bayilik verecek firmalar sayfamızı da incelemesinde yarar vardır.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu