Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Bayanlara Kendi İşini Kurma İmkanı Spor Merkezi Bayiliği

Pink For Ladies Franchise ( Bayilik) Sistemi, Bayanlara Özel Spor ve Sağlık Merkezi, Bayanlara Kendi İşini Kurma İmkanı, Bayanlara Kendi İşini Kurma Fırsatı, Spor ve Sağlık Merkezi Bayiliği, Spor Merkezi Bayiliği, Franschising, Franchise ( Bayilik) Sistemi

Pink For Ladies bayanlara Özel spor ve sağlık merkezi, Hanımlara çok cazip ücretlerle kendi işini kurma olanağı sağlayan bir franchise (bayilik) sistemidir. Özellikle kadın girişimcileri desteklemeyi düşünen firmamız, tüm kadınlara hitap ederek, birçok noktada oluşturacağı bayilik ağı (franchise) ile Türkiye genelinde hizmet vermeyi amaçlamıştır. Özellikle kadın girişimcileri destekleyen firmamız, eğer isterlerse erkek girişimcilerede destek vermektedir. Üstelik bayilik için daha önce spor ve fitness eğitimi almış olmanız gerekmektedir.

Kuruluş aşamasından itibaren sözleşmemizin devam ettiği süre boyunca bayilerimize hertürlü desteği vermekteyiz. Açılışınızda bilgi ve deneyimlerinden yararlanabileceğiniz en az bir arkadaşımız size destek verir. Şubelerimiz bizim yaptığımız her türlü reklam ve arge çalışmalarından faydalanır. Web sayfamızda şubelerimizin yerleri, kendilerine ait resimler, genel bilgiler ve etkinlikler ücretsiz olarak yeralmaktadır. Şu anda geçerli olan………….TL+KDV Yatırım Maliyeti ile hemen başlayabilirsiniz. Şubeniz açılmadan önce 5000 Adet tanıtım broşürünüz dağıtılmak üzere tarafımızdan bastırılmaktadır. Reklam katkı payı ve ciro üzerinden herhangi bir sürekli, ödeme alınmayacaktır. Olmazsa olmaz aradığımız koşullar ise: Güler yüzlü, pozitif yaklaşıma sahip, insanları ve onlara vakit geçirmeyi seven, çözüm odaklı çalışacak, hayatın içinden kendine bir yer edinmek isteyen, güçlü tüm (bayan) girişimcileri bekliyoruz .

ÖDEDİĞİNİZ FRANCHISE BEDELİ KAPSAMINDA

İsim Hakkı
10 Adet hidrolik fitness aleti
10 Adet platform (ara istasyon)
10 Adet pilates minderi
10 Adet pilates topu
10 Adet lateks band
2 Adet nabız ve stretching posteri
2 Adet hidrolik fitness müzik cd
Bilgisayar programı
Sizin ve personelinizin eğitimi
5000 Adet tanıtım broşürü
1000 Er Adet üye takip formu – sözleşme vs.
Reklam ve web sayfası desteği

SEÇTİĞİNİZ BÖLGE VE SALON KRİTERLERİMİZ

• ŞUBELERİMİZ İÇİN MİNİMUM ……M2 ALAN GEREKMEKTEDİR.TAVAN YÜKSEKLİĞİ MİNİMUM.. …M2 OLMALIDIR.

• BU ALANIN ……M2 Sİ SPOR SALONU OLARAK KULLANILACAKTIR.AYRICA İHTİYACI KARŞILICAK BİR SOYUNMA ODASI,2 ADET DUŞ,1 ADET TUVALET, BİR VİTAMİN BAR YADA KAFE BÖLÜMÜ, DİNLENME ALANI VE MÜŞTERİ KARŞILAMA ALANINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR.

• DÜZAYAK BİR İŞ YERİ, GİRİŞ KATI ALTI YARI BODRUM, MÜSTAKİL BİR YAPI VEYA BELEDİYENİZİN GİRİŞ KAT DAİRELERİNE İŞYERİ RUHSATI VERMESİ VE APARTMAN SAKİNLERİNDEN MUVAFFAKAT YAZISI ALMANIZ HALİNDE MEKÂN OLARAK DEĞERLENDİRİLEBİLİR.

• SEÇTİĞİNİZ BÖLGENİN MERKEZİ OLMASI, ANA CADDE VE ULAŞIMA YAKIN OLMASI, OKUL, HASTANE, ALIŞVERİŞ VE İŞ YERLERİNE YAKIN TERCİH EDİLMESİ MÜŞTERİ POTANSİYELİNİ VE TANITIM KAMPANYALARINI KOLAYLAŞTIRICAKTIR.

NEDEN BİZ?

SADECE BAYANLARA ÖZEL MERKEZLERİMİZDE, SİZE SUNDUĞUMUZ SPOR PROGRAMLARIMIZ VE SİZLERE EŞLİK EDEN SPOR EĞİTMENLERİMİZLE HEM KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRECEK, HEM DE ONLARIN BİLGİ VE TECRÜBELERİYLE KISA SÜREDE İSTEDİĞİNİZ SONUCA ÇOK DÜŞÜK MALİYETLERLE ULAŞACAKSINIZ. HER KESİME HİTAP EDEN ŞUBELERİMİZDE GÜLER YÜZLÜ BİR HİZMETLE KARŞILANACAK, SPOR SONRASI DUŞLARIMIZDAN FAYDALANABİLECEK, KAFE VEYA VİTAMİN BARIMIZDA YORGUNLUĞUNUZU ATABİLECEKSİNİZ. SİZLERE HEM SPOR YAPIP HEMDE SOSYELLEŞEBİLECEĞİNİZ BİR ORTAM SUNUYORUZ. BU SICAK ORTAMI PAYLAŞMAK, SPORU YAŞAM BİÇİMİNE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN SİZLERİDE ARAMIZA BEKLİYORUZ…

Bayilik fırsatlarından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için hemen şimdi bizimle bağlantıya geçiniz.

BAŞVURU ve DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN :

Adres: Konak MAh. Konak Cad. Cam sok.
Mimtaş Apt. No:1 / BEŞEVLER
NİLÜFER
BURSA 16100
www.pinkforladies.com
0224 453 10 70

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu