Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Bayim Olur Musun? Fuarı Coldwell Banker Franchise Veriyor

Bayim Olur Musun? Fuarı Coldwell Banker Franchise Veriyor

Bayim Olur Musun? Fuarı 29 Eylül – 02 Ekim 2011 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Fuarda bayilik ve franchise veren yerli ve yabancı çok sayıda firma ile bir araya gelecek olan Coldwell Banker Türkiye, girişimcilere gayrimenkul danışmanlığında cazip franchising koşulları hakkında bilgi verecek. Coldwell Banker yetkileri, fuarda firmanın kurumsal kimliğine uygun standartlarda ekip kurarak, yönetimini üstlenebilecek franchise adaylarına, Coldwell Banker Türkiye’nin franchising koşullarını anlatacak.

Bir yıl içerisinde 40 ofis ve 2013 yılının sonuna kadar 130 franchise ofisi ile Türkiye’nin birçok iline ulaşmayı hedefleyen Coldwell Banker Türkiye’de, franchise almak isteyen girişimcilerin vizyonuna, yöneticilik becerilerine ve bu işi tek iş olarak uzun vadeli yapma isteklerine göre değerlendirme yapılıyor. Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürü Gökhan Işık franchise adaylarında aradıkları özellikler ile ilgili şunların altını çiziyor: “Her işte olduğu gibi adaylarımızın bu işe uygun olması gerekiyor. Ofis sahibi (Broker) olacak kişinin ekip kurarak ve ekibine liderlik ederek, Gayrimenkul Danışmanlarının gelirlerini arttırmak için onları motive ederek çalışması önemlidir. Kişinin bu işin başında olması, yeniliklere, eğitimlere ve teknoloji kullanımına açık olması bizim aradığımız özellikler.”

Coldwell Banker Türkiye, franchise adaylarına kısa bir süre için kontrat bedellerinde önemli kolaylıklar sağlıyor. Peşin ödemelerde 15.000 – $ + KDV, vadeli ödemelerde 18.000 -$ + KDV franchise bedeli, 2012 yılına kadar geçerli olup, önümüzdeki yıllarda kademeli olarak arttırılacak. Coldwell Banker Türkiye ofislerinin başlangıçta ortalamada 150 m2 açıyor olması tercih ediliyor. Bununla birlikte ana arter üzerinde, zemin, zemin üstü ya da müstakil bina olması isteniyor.

Franchise ofislerine kesintisiz eğitim ve sürekli danışmanlık desteği veren Coldwell Banker Türkiye, bünyesine katılmak isteyen girişimcileri CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen Bayim Olur musun? Fuarı‘nda,  1. salonda bekliyor. Detaylı bilgi almak isteyenler 0.216 411 80 30 numaralı telefondan ve www.coldwellbanker.com.tr web adresinden bilgi alabilirler.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu