Bayim Olurmusun? DergisiBayim Olurmusun? Dergisi ;

2007 yılında yayın hayatına başlayan Bayim Olurmusun? Dergisi, 2014 Mayıs ayı itibariyle, her ayın üçüncü Pazargünü “Para Dergisi’’ ile beraber tümTürkiye’de gazete/dergi satış noktalarında yerini alacaktır.

bayim olurmusun
EremMedyaGrubuçatısıaltındaolanBayimolurmusun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ve her daim girişimcilere ışık tutan bayimolurmusun.com.tr portalının başarılı grafiğinden doğan Bayimolurmusun Dergisi gücüne güç katarak yoluna devam ediyor. Bayilik arayan girişimcilere, kendi işini kurmak isteyen ve işfırsatlarını düzenli olarak takip eden yatırımcı adaylarına, franchise sektörüne mal ve hizmet vermek isteyen firmalara ve tabiki satış noktalarını arttırarak büyümeyi hedefleyen markalara hitap eden Bayimolurmusun Dergisi yepyeni konu ve haberleri ile okuyucularıyla buluşacak.

TümTürkiye’dehedefgirişimcikitlesiylebuluşacakdergi, aynızamanda da franchising ve bayilik yoluyla büyümek isteyen firmalarla, parasını doğru değerlendirmek isteyen girişimcileri aynı dergi çatısı altında buluşturmayı amaçlamaktadır. Küçük-orta ölçekli firmaları en iyişekilde tanıtmak ve sektöre kazandırmayı da amaçladığıgibi, uluslararası markaların başarı hikayelerine şahit olmaktan her zaman gurur duymaktadır.

  Şarjmatik Cep Telefonu Şarj Otomatı Bol Kazançlı Yeni İş İmkanınızYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir