Bayrak Direği İstanbulBayrak direği İstanbul ve bayrak direği fiyatları için Metal Mühendislik’den mutlaka fiyat teklifi almalısınız. Özellikle İstanbul’da, bayrak direği imalatı yapan bir çok firma bulunmaktadır. Her birinin kendi imalatına, ölçülerine ve kalitesine göre de değişen bayrak direği fiyatları vardır. Metal Mühendislik olarak “Referanslarımız” sayfasındaki paslanmaz çelik konusunda şuana kadar yaptıkları işleri mutlaka incelemelisiniz.

Üniversiteler, okullar, oteller, plazalar için ürettiğimiz paslanmaz bayrak direği fiyatı için Metal Mühendislik ile iletişime geçiniz. Metal Mühendislik paslanmaz bayrak direği imalat ve montajı hususunda okullarda yapmış olduğu çalışmalarla okul bayrak direği hususunda müşterilerinin güvenini kazanmıştır.
Bayrak Direği imalatı konusunda İstanbul’daki sektörün büyük firmalardan Metal Mühendislik’ten bahsedeceğiz. Metal Mühendislik sadece bayrak direği değil, aynı zamanda paslanmaz korkuluklar, paslanmaz çelik merdiven ve balkon korkulukları, küpeşte, ferforje, alüminyum korkuluk sistemleri, camlı korkuluk uygulamaları, panel kaplamalar, paslanmaz üst geçitler, Fransız balkon gibi ürünler de yapmaktadır.

Metal Mühendislik bugüne kadar TOKİ, İBB ve KİPTAŞ gibi toplu konut ve istihdam alanlarının yaratılması projelerine ortak olmuş. Bu kuruluşlara paslanmaz çelik ve yan ürünleri göndererek adını alanda duyurmuştur. Bayrak direği dışında, ayrıca çelik konstrüksiyon, makine imalatı ve dekorasyon gibi sorunlara da çözümler getirerek, bu sıkıntılara çözüm bulmuştur. Paslanmaz korkuluk ve paslanmaz küpeşte ürünleri hakkında yaptığı projeleri web sitelerindeki Referanslar sayfasında inceleyebilirsiniz.

  Toplu SMS' i Hangi Sektörler KullanırYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir