Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Bebek Oyuncakları ve Araç Gereçleri

Bebek Oyuncakları ve Araç Gereçleri

Bebek oyuncakları ve Araç Gereçleri:

Türkiye gibi bebek ve çocuk yaşlarındaki nufüsun, bir çok ülkenin toplam nüfusundan daha fazla olduğu bir ülkede takdir edilir ki oyuncak ve hobi ürünleri sektörünün de büyümesi kaçınılmaz. Örnek olarak gerek ürün çeşitliliği, gerek satış cirosu bakımından Avrupa ‘nın en büyük oyuncak markası bir Türk firması olan Pilsan.. Pilsan akülü araba ‘lar özellikle yenilikçi teknolojileri ve sağlamlığıyla tüm dünyada tanınan bir marka olmayı başarmıştır.

Yine Avrupa’ nın 2. en büyük oyuncak mağazasının da Türkiye’ de olduğunu unutmamak lazım. Canda oyuncak A.Ş 4.000 metrekare kapalı alan ve 10.000 den fazla ürün çeşidi ile belki bir çocukla girmek isteyeceğiniz en son mağaza olabilir.

Oyuncak, hobi ürünleri ve bebek araç gereçleri gibi gruplarda aradığınızdan fazlasını bulabileceğiniz mağaza uygun fiyatları ile de beğeninizi kazanacak. Mağazaya ulaşma şansınız yok ise firmanın web sitesinden de güvenle online alış veriş yapabilirsiniz. Özellikle Pilsan Akülü Araba fiyatlarında diğer mağazalara göre fiyatlar çok uygun seviyelerdedir. Eğer akülü araba almayı düşünüyorsanız Canda Oyuncak fiyatlarına mutlaka bakmalısınız.Tabi oyuncak denilince akla ilk olarak 0-3 yaş arası miniklerin oynadığı ve onlar için eğitici ürünler olan, ses çıkaran veya ışık efektleri bulunan bebek oyuncakları gelmektedir. Minik bebekler için Playskool, Chicco, Fisher Price, Tomy gibi dünyaca ünlü markaların oyuncakları uzmanlar tarafından bebekler için en uygun olacak tasarım, malzeme ve eğitici özelliklerle geliştirilerek, tüm dünyada satılmaktadır.

Hatta bu bebek oyuncaklarından bazıları yıllardır en çok satılan oyuncaklar listesinde başı çekmektedir. Bunlara en iyi örnek Playskool İlk Arabam verilebilir. Minik bebeklerin emekleme döneminden, ilk adımlarını atmaya başladığı dönemde miniklere cesaret ve destek olarak yürümeye başlamalarında önemli bir rol alır.

Tabi aileler bebekleri için en büyük harcamalarını oyuncaklara değil, oyun parkı, dönence, beşik, oto koltuğu, ana kucağı, biberon v.b araç gereçlere yapmaktadırlar. Bebeklerin rahatlığı ve sağlığı için tüm ebeveynler maddi imkânlarını zorlayarak minik yavruları için bu tür ürünlerde en iyi olanı almaya çalışır. Bebek araç gereçlerinde başta Chicco olmak üzere, Kraft, Baby Max, Kanz v.b bir çok markanın ürünleri piyasada rahatlıkla bulunabilir.

Bu markalar için de Chicco ve Kraft en yaygın ve tabi en kaliteleri markalardır diyebiliriz. Chicco i-feel ana kucağı yıllardır en çok satan ana kucağı ürünlerinden biridir. Yine Kraft Dondy Mama Sandalyesi de, uzaktan kumandalı olarak elektrik ile çalışan salıncak, beşik, mama sandalyesi görevlerini görebilen piyasada muadili bulunmayan farklı ve çok satan bir üründür. Oyuncak mağazası için tıklayınız.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir