Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıGıda ve Restoran Bayilikleri

Beeves Burger Franchise Veriyor

Beeves Steakhouse Burger Bayilik Veriyor

BEEVES BURGER & STEAKHOUSE
Suudî Arabistan’da dört şubesi var

2010’da İstanbul Şaşkınbakkal’da ilk şubesini açan Beeves Burger & Steakhouse şimdilerde İstanbul Anadolu Yakası’nda sekiz, Avrupa Yakası’nda üç, İzmir’de üç, yurtdışında ise dört şube ile hizmet veriyor. Yurtdışın-daki şubeler Suudi Arabistan’da bulunuyor. Şubelerin tüm etlerini Gebze ve Kars’ta bulunan çiftliklerden temin eden firma, pek çok ünlü restoran ve otel için de özel üretim yapıyor. Menülerinde toplamda 12 farklı hamburger çeşidi var. Firmaya yatırım yapmak isteyen girişimciler öncelikli olarak online platform üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

 “Etin En İyi Kırmızısı” sloganıyla faaliyet gösteren, steak meraklılarının müdavimi olduğu “Beeves Steakhouse” bünyesine “Beeves Burger”ı da ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Beeves Steakhouse

Burger konseptinin ilk şubesini Brandium Alışveriş Merkezi’nde açan Beeves’in kurucusu ve şefi Sidar Budak, yıl sonuna kadar İstanbul’da 10 şube daha açmayı hedefliyor. Büyüme planında ise franchise taleplerine öncelik vermek var.

Beeves Burger ekonomik yatırım şartları ve uygun franchising koşullarını girişimciler için karlı bir yatırım fırsatına dönüştürüyor.

Yatırımcısına anahtar teslim hizmet veren Beeves Burger’ın öncelikli franchise vereceği bölgeler ise şöyle; Kadıköy, Maltepe, Ataşehir, Bağdat Caddesi.

Minimum 70 m2, maksimum 150 m2 özelliklerde olması istenen franchise sistemi ile işletilecek şubeler için personel eğitimi verilecektir.

king

Beeves Burger Hakkında

Beeves Burger’da sunulan tüm etler dry age, ekmekler ve tatlılar ev yapımı. Mekan, 140 gr ve 200 gr etlerle yapılan burgerleri ile gerçek burgerin tadına varmayı vaad ediyor. Etinizin pişme derecesine karar verebildiğiniz Beeves Burger’de yapılan burgerlerin en önemli özelliklerinden biri ise içinde kullanılan özel sosların etin tadının önüne geçmemesi.

Kars ve Gebze’de bulunan çiftliklerinde, kendi yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği etleri kullanan Sidar Budak, yemeklerin lezzeti konusunda oldukça titiz; burgerlerde kullandığı etleri özenle kendisi seçiyor, ekmekleri ve sosları ise yine kendi imalatı. Hal böyle olunca ortaya son derece lezzetli ve keyifli bir menü çıkıyor.

beeves burger mekan

“Beeves Burger”ın mekan konsepti de Sidar Budak tarafından en küçük ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Beeves, özel ahşap masalar, ıhlamur ağacından servis tepsileri ve duvarlarda kullanılan ham ağaç ve tuğlalar ile sıcak ve samimi bir mekan.

beeves burger mekan1

Beeves Burger Franchise bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için;

Yetkili kişi: Sidar Budak
Telefon : 0532 591 00 65
Email : sidarbudak@gmail.com
Adres: Kazım Özalp Sk. No:60 Yalman Center B Blok Şaşkınbakkal

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu