Şirket Haberleri

Bereket Döner, Türkiye’nin en büyük döner üreticisi

Bereket'in "Döner Filosu"

1989 yılında Beyoğlu Havva sokakta küçük bir dönerci olarak yolculuğuna başlayan Bereket Döner, bugün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi. Sadece İstanbul’a özel olarak, bu yoğun bölgeye hakim olmak ve doğru hizmeti zamanında sunabilmek amacı ile “Mono Distribütör” adı verilen, tek araçlı bayilik sistemini kuran Bereket Döner, 37 araçlık büyük bir filoya sahip. Ve bu sayıyı artırmak için yeni “mono”lar arıyor.

bereket doner

Türkiye genelindeki 70 franchise noktasının 53’ü İstanbul’da bulunan Bereket Döner, ayrıca yüzlerce restoran, fastfood zinciri, market ve okul kantinlerinden kafe ve büfelere kadar çok geniş bir yelpazede müşterileri ile buluşuyor. Bereket Döner’in yoğun olarak bulunduğu İstanbul’a özel, zamanında ve kaliteli teslimat yapabilmek amacıyla donanımlı araçlarla kurduğu filo, Avrupa yakasında 26, Anadolu yakasında 11 olmak üzere toplam 37 araca ulaştı.

Türkiye’nin En Büyük Döner Filosu

Bugün Türkiye dışında 9 ülkeye döner ihraç eden Bereket, yaygın dağıtım ağı ile de sektörünün en büyük araç filosuna sahip bir marka. Her biri bağımsız bir ticari işletme şeklinde çalışan bu araçlar, Bereket Döner markasının kimliğine uygun giydiriliyor. -18 C de soğuk depo donanımına sahip özel araçlar kendilerine belirlenen bölge içinde hedef müşterilerine ulaşıyor.

Yeni Bir İş İmkanı Sunuyor

Bereket Döner; İstanbul’da faaliyete geçirdiği ancak benzeri büyük şehirlerde de satış teşkilatını yaygınlaştırmak adına hız verdiği bayilik sisteminde, kendi işinin patronu olmak isteyen, kısıtlı sermayesi bulunan ve teminat verebilen herkese yeni bir iş imkanı sunuyor. Bu modelde “Mono”lar yani “Tüccar Plasiyer”ler, işin asıl sahibi oluyorlar. Tamamen Bereket Döner güvencesinde yapılan bu ticari girişimde saha ve satış eğitimleri de veriliyor. Bu satış teşkilatı sistemi, iş hacmine göre bir mononun birden fazla ticari araç sahibi olmasına da imkan sağlıyor. Böylece, monoların sistem içinde büyümesine de imkan tanınıyor.

TAYİBE SÖNMEZ

FM Data İletişim Danışmanlığı

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 G-Plus B Blok

Kat:7 Daire: 100 Güneşli, İstanbul

Tel: 0212 662 78 00

Faks: 0212 662 78 02

GSM: : 0531 511 66 51

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu