Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Beyaz Butik Franchise Veriyor

Beyaz Butik Bayilik, Perakende Bayiliği Veren Firmalar, Bayilik Arıyorum, Franchise Arıyorum

beyaz butikTürkiye’de hazır gelinlik sektörünün kurucusu Beyaz Butik, 11 yılı aşkın süredir, Türkiye’nin ilk ithal hazır gelinlik mağazası ve tek mağazalar zinciri olarak pazardaki liderliğini sürdürmektedir. Beyaz Butik, “multi-brand” konseptiyle, kuruluşundan bugüne, dünyaca ünlü “haute-couture” markaların seçkin ve özgün koleksiyonlarını kendi çatısı altında toplamıştır. Tüm bu uluslararası markaların ve ünlü stilistlerin koleksiyonları Türkiye’de sadece Beyaz Butik mağazalarında satışa sunulmaktadır. Beyaz Butik İstanbul’da Nişantaşı ve Erenköy; Ankara’da Tahran Caddesi; İzmir’de Kordon ve Gaziantep Merkez mağazalarıyla yaygın hizmet anlayışını benimsemiştir.

Beyaz Butik ile aynı isme sahip olan evlilik hazırlıkları dergisi ise Beyaz Butik’in grup şirketlerinden biri olan NOVAMEDYA YAYINCILIK bünyesinde yayınlanmaktadır. Beyaz Butik, Türkiye’nin ilk ve tek lisanslı evlilik hazırlıkları dergisi olarak, mağazalarla aynı zamanda yayın hayatına başlamıştır ve sektördeki liderliğini sürdürmektedir. Beyaz Butik, sektör lideri olmanın bilinciyle, yenilikçi ve modern çizgisini koruyarak, yaygın ve kaliteli hizmet anlayışını Türkiye çapında geliştirmeye devam etmektedir.

Beyaz Butik güvencesiyle uluslararası bir işbirliği

Beyaz Butik 2008 yılı itibariyle faaliyetlerini, uluslararası bir işbirliğine giderek, Moe By Beyaz Butik markası ile genişletme kararı almıştır. 2008 yılında açılan Moe by Beyaz Butik İstanbul mağazası, konsept-mağaza olarak hayata geçirilmiştir. Gelinlik sektöründe yıllardır mağazacılık, dağıtım ve franchise stratejilerinde uzmanlaşmış Moe Bridal; Türkiye gelinlik pazarını 10 yıllık tecrübesi ile yakından tanıyan, pazarın kültür ve tüketim zevklerini analiz ederek profesyonelleşmiş Beyaz Butik ve zengin üretim altyapısını Türkiye pazarına bu çatı altında sunmaya karar veren Fransız The Group firması… Her biri kendi alanlarında lider olan bu firmaların uluslararası güçlü işbirliği, franchiser girişimcilerinin yüksek başarı oranlarının garantisi olacaktır.

Detaylı bilgi için :  franchise@beyazbutik.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu