Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Biges Güvenli Hayat Teknolojileri Bayilikm Şartları

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri Bayilikm ŞartlarıBİGES GÜVENLİ HAYAT TEKNOLOJİSİ

Alarm izleme ve raporlama hizmeti

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri 1998’de kurulmuş. Şirketin merkezi İstanbul Mecidiyeköy’de. Ayrıca müşterilere şirketin çözümlerinin uygulamalı olarak tanıtıldığı bir showroom var. Burası bayiler için eğitim çalışmaları için de kullanılıyor. Firmanın Türkiye genelinde yaygın bir bayi ağı var. Ancak bayi sayısının az olduğu bölgelerde yeni bayilikler oluşturulacak. Bayilik koşulları başvuru yapan firmanın durumu ve bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Şirketin bu konuda standart bir uygulaması yok. Ancak belirli bir miktarda teminat isteniyor.
Biges Güvenli Hayat Teknolojileri

Kasetli kayıt sistemlerinden dijital kayıt sistemlerine geçişin öncülerinden olan Biges, Türkiye pazarına yeni ürünler sunuyor. Şirket dijital kayıt sistemlerinden hırsız alarm sistemlerine, personel takip ve geçiş sistemlerinden yangın alarm sistemlerine kadar birçok farklı ürün grubunda onlarca markanın Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Firma alarm izleme ve raporlama hizmetleri veren Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi’ne de sahip. Bu merkez sayesinde müşterilere GPRS üzerinden online izleme hizmeti veriliyor.

Telefon: 444 0 918
E-posta: biges@biges.com
Web: biges.com

  QRpuan Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir