Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri Bayilikm Şartları

BİGES GÜVENLİ HAYAT TEKNOLOJİSİ

Alarm izleme ve raporlama hizmeti

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri 1998’de kurulmuş. Şirketin merkezi İstanbul Mecidiyeköy’de. Ayrıca müşterilere şirketin çözümlerinin uygulamalı olarak tanıtıldığı bir showroom var. Burası bayiler için eğitim çalışmaları için de kullanılıyor. Firmanın Türkiye genelinde yaygın bir bayi ağı var. Ancak bayi sayısının az olduğu bölgelerde yeni bayilikler oluşturulacak. Bayilik koşulları başvuru yapan firmanın durumu ve bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Şirketin bu konuda standart bir uygulaması yok. Ancak belirli bir miktarda teminat isteniyor.

Kasetli kayıt sistemlerinden dijital kayıt sistemlerine geçişin öncülerinden olan Biges, Türkiye pazarına yeni ürünler sunuyor. Şirket dijital kayıt sistemlerinden hırsız alarm sistemlerine, personel takip ve geçiş sistemlerinden yangın alarm sistemlerine kadar birçok farklı ürün grubunda onlarca markanın Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Firma alarm izleme ve raporlama hizmetleri veren Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi’ne de sahip. Bu merkez sayesinde müşterilere GPRS üzerinden online izleme hizmeti veriliyor.

Telefon: 444 0 918
E-posta: biges@biges.com
Web: biges.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu