Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Bilgisayar kodu paylaşımı

Bilgisayar kodu paylaşımıBilgisayar kodu paylaşımı

Dijital süreçlerin hızla sosyalleştiği bir ortamda yazılımların paylaşılmaması gibi bir durumun ortaya çıkmasını beklemek pek de doğal gözükmüyor.

Bilgisayar kodu paylaşımı
Artık bilgisayar kodları, yazılımlar da verimlilik ve sosyallik trendleri doğrultusunda paylaşılıyor. Bu paylaşımlara yönelik bir platform kurmak da yeni iş fikirlerinden biri olarak ortaya çıkıyor. Bu iş fikrin uygulayan şirket olan GitHub, ABD’de büyük ilgi görüyor. Yukarıda bahsettiğimiz MIT listesine giren şirket yazılım paylaşımı açısından popüler bir platform olarak öne çıkıyor. Şirketin sunduğu verilere göre 10,7 milyon gibi yüksek rakamda veri seti kurulan platform üzerinden paylaşıldı. ABD bu açıdan dinamik bir ülke olduğu için bu rakamlar da üst seviyelere çıkıyor. Bunun yanında Türkiye de bu açıdan dinamik bir ülke olduğu için dijital alanda bu tip paylaşımlara uygun platformlar sunmak, yeni sinerjilerin ve dolayısıyla yeni ürünlerin ortaya çıkması açısından verimli bir alternatif sunuyor.

Hızlı Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri

  Bahçe Bitkileriyle Tedavi Merkezi AçmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir