Gıda ve Restoran Bayilikleri

Bilpot Restoran Bayilik Bilgileri

Bilpot Restoran Bayilik

Bilpot Restoran Bayilik Hakkında : Bilpot alışılmışın dışında ve muhteşem lezzetlerini sizlere sunmak için Bilpot Franchise’ları ile bazı yerlerde bir restaurant, bazı yerlerde bir pastahane, bazı yerlerde küçük bir büfe gibi gözükse de aslında benim de içinde bulunduğum birkaç insanın hayal gücü. Bundan birkaç yıl öncesi, hani hepimizin aklına gelen fikirler ve hayaller vardır, bilpot’ta onlardan biriydi. Bizde herkes gibi bazen günün yorgunluğu, bazen günün yoğunluğu nedeniyle eve servis isteyen, bazen iş ve ev dışında olma isteğimizle ve bazen de yeni yerler, özgün tatlar keşfetmek isteğiyle açlığımızı her zaman kendi hazırladığımız bir yemekle doyurmak yerine dışarıda başkaları tarafından hazırlanmış yemekleri tercih ederiz.

Bilpot Restoran Bayilik

Bilpot Restoran Bayilik Veriyor

Yine hepimiz bu tercihlerle ilgili türlü aksilikler yaşarız, en azından biz yaşıyorduk. Birimiz farklı yiyecekler yaratmakta usta diğeri şirket yönetiminde deneyimli kimimiz sanatçı, kimimiz araştırmacı, kimimiz işletmeci, kimimiz hukukçu, kimimiz maliyeci, kimimiz bir çok karpuzu bir koltuğa sığdırmış, bendeniz bu yazıyı yazmaya çok hevesli bir ekip olarak kafa kafaya verdik ve öncelikle rahat edebileceğimiz bir mekanı, yemekten zevk alacağımız sağlıklı yiyecekleri ve en önemlisi bu hayalimizi nasıl hayata geçireceğimiz üzerinden çalışmaya başladık.

Hayalimizi destekleyecek profesyoneller, çalışma arkadaşları, dostlarında yardımıyla uzun soluklu sıkı bir hazırlık sonucu bu gün sîzlere hayalimizdeki hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Neler dahil oldu bu hayalin içine biraz da onlardan bahsedeyim. Kendine alt bir kimlik, içeriğinde katkı maddesi barındırmayan emsalsiz yiyecek ve içecekler, sizlerin arzulan ile şekil bulan tasarım pastalar, yemeğinizi yerken rahat ve mutlu olabileceğiniz Feng Shul’ye uygun yerleştirilmiş mekanlar, mekanlarda bilpot’a özel bestelenen müzikler, yakında çocuklarınız ve dostlarınızla birlikte seyredebileceğiniz bilpot animasyon film serisi, film karakterlerinin oyuncakları ve bunlar gibi bir çok detayı içeriğinde barındıran, sizlere iş toplantılarınızı yapabileceğiniz, arkadaşlarınızla buluşabileceğiniz, kahvenizi içerken kitap okuyabileceğiniz, doğum günü partilerinizi yapabileceğiniz mekanlar.

Mekanlarımızla kaliteli ve farklı bir hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu konuda kendimizi geliştirmeye, eğitmeye devam ediyoruz ve edeceğiz. Hayalimizin hayata geçmesi ile bir çok ilke imza attık ve hayalimizi gellştlrebUmek için her gün heyecan ve çoşku ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ailemize katılacak her yeni misafir, çalışma arkadaşı ve yatırımcı için kapılanma sonuna kadar açık! Sizlerle bu heyecanı ve deneyimi yaşayabildiğimiz İçin çok mutluyuz ve hepinize sonsuz teşekkürler sunuyoruz.

Bilpot Restoran Bayilik İletişim Bilgileri

bilpot GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Topoyan Sokak No:37/A SARIYER / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon: 0212 299 44 22

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu