Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Bimeks Franchise İle Kazandırıyor

Bimeks Bayilik Fırsatı

Dünyada ve Türkiye’de hiç uygulanmamış kendine özgü bir franchise modeliyle; teknoloji sever, bilişime yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, işbirliği ve Bimeks ile kazanma fırsatı sunuyor. 1990 yılında kurulan Bimeks; bilişim teknolojileri perakendeciliğinde Türkiye’nin öncü markalarından birisidir.

Bimeks

Bugün 16 şehirde, 33 mağaza ile toplam 22.500 m2’de, 450 çalışan ile yalnızca sektörün değil; yeniliklerin, girişimciliğin ve başarının da öncüsüdür. Geçtiğimiz yirmi yıla baktığımızda Bimeks’in bir çok ‘ilk’i sahiplendiği görülmektedir. AVM içerisinde kurulan ilk teknoloji market Bimeks’tir. Tek katta açılmış en büyük teknoloji market olarak 6000 m’lik Teknoport projeleri ile bir diğer ilki gerçekleştirmiştir. 1997-2007 yılları arasında Türkiye’de son 10 yılın en hızlı büyüyen şirketi olmuştur. Yine 1998-2008 yılları arası baz alındığında son 10 yılın en fazla büyüyen bilişim şirketi unvanını almıştır.

Tüm bu yeniliklerin yanı sıra satış sonrası hizmet, mağaza içi hizmet, ürün teşhir ve satış, fiyat avantajı, kaliteli ürün gamı ile de farklılıklarını ortaya koymaktadır. Bimeks müşterisi mutlu ve güvenen bir müşteridir. Geçen zaman içerisinde Bimeks’in marka değeri olarak önemini kavrayan ve Bimeks ile işbirliği gerçekleştirmek isteyen fakat Bimeks yönetiminin bugüne kadar henüz hazır olmadıkları gerekçesi ile olumlu yanıtlayamadığı yatırımcılara müjdeliyoruz; Bimeks 20.yılında kendine özgü franchise sistemi ile yatırım ortaklıkları gerçekleştirmeye başlıyor. Artık sizlerde Bimeks güç ve güvenini arkanıza alarak; bir teknoloji market yatırımcısı olabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler çok basit; www.bimeks.com.tr sitesinden ön başvuru yaparak süreci başlatıyorsunuz. Bimeks yönetimi sizin için yer analizi, kazanç analizi, ürün gamı planlaması, reklam planlaması, mağaza içi dekorasyon gibi bir çok konuda sizlerle işbirliği içerisinde hareket ediyor ve görmüş olduğunuz Bimeks’lerden biri de sizin oluyor. Size düşen Bimeks ailesinin bir ferdi olarak yirmi yıllık birikmiş tecrübenin, iş bilirliğin ve kazancın ortağı olmak. Bimeks kazan-kazan modeli ile oluşturduğu kendine özgü franchise modeli ile hem kazandırıyor, hem kazanıyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu