Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Biotop yüzme havuzları bayilik

Biotop yüzme havuzları bayilikBIOTOP
Klorsuz havuz

Biotop yuzme havuzlari
Cem Botanik tarafından Avusturya’dan ithal edilen Biotop yüzme havuzlarının temizliğinde, geleneksel havuzların aksine herhangi bir kimyasal kullanılmıyor. Su, tamamen biyolojik ve fiziksel filtrasyonla temizleniyor. Cem Botanik ortaklarından Cem Şirin, “Aslında doğada var olan bir sistemi kullanarak hijyen sağlıyoruz. Havuzun temizliği bakteri ve filtrelerle doğal bir şekilde yapılıyor. Biotop yüzme havuzunda yenilikçi biyo filtre ve özel olarak geliştirilen phostec ultra filtresi kullanılıyor. Ayrıca iki sirkülasyona sahip. Birincisi güçlü bir dalgıç pompa ile kavisli skimmer üzerinden günde birkaç saat çalışıyor. İkincisi ise, çok küçük bir dalgıç pompayla sürekli çalışıyor. Bu sistemler sayesinde havuz tamamen biyolojik olarak temizleniyor. Klor ya da benzeri toksit kimyasallara ihtiyaç kalmıyor” diyor.

Biotop havuzları istenilen ölçü ve biçimde hazırlanabiliyor. Ortalama bir haftada kuruluyor. Bu havuzun diğer bir özelliği de bakım masraflarından kurtarması. Biotop yüzme havuzlarında sadece üç dört yılda bir phostec filtre materyalinin değiştirilmesi yeterli. Ayrıca havuz duvarlarında tortu kalmadığı için havuz robotu kullanılmasına da gerek kalmıyor.

Telefon: 0216 479 19 80

  Diasa franchising sistemiyle yeni şubeler açacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir