Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Bisikletli Kurye Servisi İş Fikirleri

Bisikletli Kurye Servisi İş FikirleriBisikletli Kurye Servisi İş Fikirleri, Bisikletli Kurye Servisi İş Fikri, Sermayesiz İş Fikri Bisikletli Kurye Servisi

Genel Bakış:
Bisikletli kurye işi kurarak, giderler açısından sıradan motorlu kurye anlayışına oranla piyasaya 1-0 önde girmiş olursunuz! Ayrıca kurye işinde ilk çalışanınız kendiniz olacaksa, oldukça fit bir görünüme kavuşacağınızı da vurgulayalım!
İhtiyaçlar:
Bir insan tek başına, yalnızca bisiklet ve bir akıllı mobil telefon ile hemen bu hizmeti vermeye başlayabilir. İşi kurduktan bir süre sonra, daha fazla kurye alımı yaparak ve sevkleri yönetecek bir merkez ofis açarak ekip kurulabilir, böylece işinizi hızla büyütebilir, gelirinizi arttırabilirsiniz.

Başarı İçin İpuçları:
Bisiklet kuryesi çevre dostu bir servistir. Dolayısıyla pazarlama sırasında bu özelliği öne çıkarmanızda fayda var.
Ayrıca ekip kurduğunuz zaman çalışanlarınızın hizmet sırasında yaşadığı çeşitli anekdotlara yer vererek viral filmler hazırlayabilir, markanızın kişiliğini bu sportif ve dinamik ekip üzerinden yaratabilirsiniz.

Makale : Ece Burgaz : 

  Limoni farklı bir iş fikriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir