Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Bluekey Kids Wear Bayilik, Çacuk Giyim Bayiliği

Bluekey Kids Wear Bayilik, Çacuk Giyim Bayiliği

BLUEKEY SHOP, Bluekey Kids Wear Bayilik, Çacuk Giyim Bayiliği, Sergina Tekstil, Bluekey Bayilik Şartları, Bluekey Bayilik Veriyor, Mağaza Bayiliği

Dekorasyonu, Koleksiyonu, Ürün karması, Satış Sistemi, Müşteri Memnuniyeti politikaları, ödeme araçları, fiyat politikası, görsel malzemeleri standardize edilmiş BLUEKEY Mağazası Konseptini BLUEKEY SHOP olarak tanımlamaktayız. Söz konusu Mağaza konsepti günün şartlarına ve müşteri beklentilerine göre dönemsel olarak revize edilmektedir.

Mağaza Özellikleri : Minimum 80-100 m² alana sahip olması ve bulunduğu il ve ilçenin, ticari kapasitesi yüksek bir caddesinde veya Alışveriş Merkezinde olması tercih edilmektedir.

Yatırımcıda Aranan Özellikler : Perakende, Mağazacılık ve/veya Ticaret deneyimine sahip olunması ve söz konusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir.

Dekorasyon : İç Dekorasyon BLUEKEY mağazalarıyla aynı olmalıdır.

Ürün Karması : Tüm bayiler m² ile orantılı olarak aynı ürün yelpazesine ve konseptine sahip olmalı, merkeze bildirim olmadan dış alım yapmamalıdır.

Görsel Destek : Mağaza içerisine kullanılacak görsel materyaller, vitrin tasarımı ve mağaza yerleştirme konularında merkez tarafından destek verilmektedir.

Teminat : Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu veya 1.Derece Gayrimenkul İpoteği istenmektedir.

( vadeli alımlarda banka teminat mektubu ve peşin alımlarda özel bayi indirimi uygulanmaktadır. )Satış Sistemi : ADSL bağlantı ile online olarak merkeze bağlı Mağaza bilgisayarı aracılığıyla tüm Türkiye’de her ürün için sezonluk belirlenen bir perakende satış fiyatı ile satış yapılmaktadır. Sezon süresince uygulanacak indirim, kampanya ve promosyonlar merkez tarafından kararlaştırılmakta ve ortak olarak uygulanmaktadır. Çalışılmakta olan taksitli kredi kartlarını avantajlı çalışma koşullarından bayilerimizin faydalanması sağlanmaktadır.

Reklam / Tabela Desteği : Sezon açılışı, indirim ve Kampanyalarda Ulusal reklam kampanyaları firmamızca düzenlenmektedir. Tabela ve görsel malzemeler (poster vb.) firmamızca temin edilmektedir.

İndirim Desteği : Genel indirim dönemine girmeden Bayi Mağazasında bulunan sezon ürünleri için indirim desteği verilmektedir.

Değişim Desteği : Genel indirim dönemine girmeden önce, Bayi merkezin onayını alarak Mağazasında satış kabiliyeti düşük ürünleri, iade ederek yerine satış kabiliyeti yüksek ürünleri sipariş edebilir.

BLUEKEY CORNER

Koleksiyonumuzu birden fazla markayı kendi mağazasında satışa sunan girişimcilere de açıyoruz.

Mağaza Özellikleri : Mağazanın bulunduğu bölgede BLUEKEY SHOP bulunmaması gerekmektedir.

Yatırımcıda Aranan Özellikler : Perakende, Mağazacılık ve/veya Ticaret deneyimine sahip olunması ve söz konusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir.

Teminat : Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu istenmektedir.

Bluekey Bayilik Başvurusu :   Formu

BLUEKEY MERKEZ

Adres : Göztepe Mah. Rahim Sok.No:14
Mahmutbey / Bağcılar / İSTANBUL

Tel. : +90 (212) 451 24 21
Faks : +90 (212) 355 07 59
Mail : info@bluekey.com.tr

BLUEKEY LOJİSTİK

Adres : Göztepe Mah. Petek Sk. No:2/B
Mahmutbey / Bağcılar / İSTANBUL

Tel. : +90 (212) 446 13 91 Pbx
Faks : +90 (212) 355 07 59
Mail : info@bluekey.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir