Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bovizza, Details Accessories Markasını Bayiliklerle Büyütüyor

Bovizza, Details Accessories Markasını Bayiliklerle BüyütüyorDetails Accessories Bayilik Veriyor

Bovizza franchising tarafından Türkiye’ye getirilen Portekizli aksesuar ve çanta markası Details Accessories ilkbahar – yaz koleksiyonu ile 2014 senesi içerisinde 5 farklı lokasyonda yer alıcak.

details 3

Türk, İtalyan ve Portekiz ortaklı bir operasyon firması olan Bovizza Franchising, bünyesine yeni kattığı Details Accessories markasını bayiliklerle büyütmeye devam ediyor. İlkbahar sezonu açılışları yeni mağazalar ile birlikte İzmir, Bodrum , Bursa, Adana ve Antalya’da önde gelen avm ve caddelerde yapılıyor.

details 2

Mağaza büyüklüğü 40-80 m2 arasında olan markanın 2014 sonbahar-kış sezonunda ise 3 yeni mağaza açma hedefi bulunuyor.

Bovizza’nın Türkiye Yöneticilerinden Ashley Colen , konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Details Accessories markasını bayilerle tüm Türkiye’ye yayma hedefimize Adana mağazamız ile devam ediyoruz.

details 4
2014 senesi içerisinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde 8 yeni mağaza açmayı hedefliyoruz. Bizimle bir takım olarak, markamıza güvenen ve inanan isimlerle büyümekten son derece memnunuz” dedi.

Details Accessories bin 500 parça çanta ve cüzdan modeli , ayrıca üç bin 500 parça aksesuar modelleri ile oldukça zengin bir koleksiyon sunuyor. Markanın koleksiyonunda yer alan şık ve kullanışlı ürünler, tasarımlarının yanı sıra cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

details

www.bovizzafranchising.com

www.facebook.com/bovizza.franchising

Dereboyu Cad. Meydan Sok. No: 3/43 Veko Giz Plaza. Kat 13 -14 Maslak/ISTANBUL

Tel: 0 212 705 0504 Fax: 0 212 705 0500

Bovizza Franchising hakkında

Bovizza Franchising yabancı markaların Türkiye’deki A dan Z ye tüm franchising operasyonlarını planlayarak hayata geçiriyor. Her şeyi kendi yapısı içerisinde gerçekleştiriyor. İtalyan-Portekiz-Türk ortaklık yapısı sayesinde Türk markalarının da yurtdışındaki bayilik operasyonunu planlayarak hayata geçiriyorlar.

Avrupa ülkelerindeki deneyimlerinin yanı sıra Ağustos 2012’de Brezilya’nın Sao Paolo şehrinde ofis açtılar.

Bu ofis vasıtasıyla, Güney Amerika gibi önemli ve inanılmaz büyük bir pazarda çalışmalara başladılar.

  Farkı Tat Bayiliği İle Kendi İşinizi Kurabilirsiniz

Bovizza halen altı tanesi hazır-giyim, bir tanesi aksesuar, bir tanesi de kozmetik markası olan 8 yabancı markayla Türkiye pazarında perakende çalışmalarını sürdürüyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir