Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Bu Bilgisayar Yalnızca 42 Gram Ağırlığında

Bu Bilgisayar Yalnızca 42 Gram Ağırlığında

Gün geçtikçe küçülen fakat işlevleri artan bilgisayarlara, ünlü teknoloji firması Quadro tarafından bir yenisi daha eklendi: Quadro Stick PC. Mobil kullanım için rahat olduğunu düşündüğünüz tablet ve dizüstü bilgisayarınızın yerine çok daha rahatlıkla kullanabileceğiniz Quadro Stick PC, estetik görünümlü, kullanıcılarına taşıma kolaylığı sunan 42 gr ağırlığında mini bir bilgisayar.

Quadro Stick PCKullanıma başlamak için yapmanız gereken tek şey bir HDMI bağlantısı kullanarak cihazı bir TV’ye veya monitöre bağlamak. Sonrasında Quadro ile bir masaüstü bilgisayar ile yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ortalama bir USB bellek boyutunda olan Quadro’nun yapısında 4 çekirdekli Intel işlemci, 2 GB RAM ve 32 GB SSD disk bulunuyor. Windows 8.1 işletim sistemine sahip olan ve aynı zamanda Linux ve Android 4.4 işletim sistemlerini de destekleyen cihazın fiyatı 199 dolar.

http://www.quadrocomputer.com/
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir