Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıGıda ve Restoran Bayilikleri

Bülent Börek Bayilik Şartları

Bülent Börekçilik’ten bayilik alırken öncelikle online sitelerinden bir başvuru formu doldurmak gerekiyor. Bayilik düşünülen lokasyonda başka bir şubenin olmaması ise şart koşuluyor. Hem malzemeler hem de dekorasyon açısından şubenin en az 200 metrekare ve üzeri olması gerekiyor. Yatırımcı, açmak istediği şubenin tüm detaylarını firmaya göndermesi gerekirken, daha önce sektörde iş yeri açmaya engel oluşturacak bir ceza almamış olması şartlardan bir diğeri.

Börekci dükkanı açmak

Bülent Börek
Bülent Börek Bayilik Şartları

Türkiye’nin tanınan börek markalarından biri olan Bülent Börek ise, 2018’den bu yana şubeleşmesini sürdürüyor. Levent Börek gibi Adana usulü börek üretimi gerçekleştiren firma, kısa zamanda hemen her lokasyonda olmayı başarmış.

Aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa’da da büyümeyi hedefleyen markanın yatırım yapacaklar için de şartları bulunuyor. Bülent Börekçilik Kurucusu Bülent Bey, bu kadar çok şube ağına karşın öne çıkmayı pek tercih etmiyor. Firma bu nedenle şube işletmecisi ya da sözcüsü ile medya çalışmalarını gerçekleştiriyor. Kurucusu ile bir araya gelemesekte, firmadan bayilik almak isteyenler, sitelerindeki online formu doldurmaları gerekiyor. Firmada 2021 yılı için ortalama franchising bedeli 250 bin TL ile 300 bin TL arasında değişiyor. Tabii ki bunun içerisinde birçok kriter rakamı yükseltebilir. Fakat sadece isim hakkı için firma, herhangi bir ücret talep etmiyor.

Dükkânın açılacağı konum, başlangıçtaki malzeme miktarı, dükkândaki dekorasyonun yapılması ve bu süreçteki elektrik, tesisat, masa-sandalye masraflar, dükkanda çalışacak personel sayısı ve paket servis elemanları gibi iş planına başlarken dikkate alınacak etmenler bayilik ücretini belirlemiş oluyor.

Bülent Börekçilik Bayilik İletişim

ADRES: Mahmutbey Mahallesi 2660 Sokak 11/1
Bağcılar/İSTANBUL
Telefon: 0 212 445 34 91- 92- 93- 94
E-posta: info@bulentborekcilik.com

Bülent Börekçilik Bayilik Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu