Dönerci Bayilikleri

Bursa Kebap Evi’nden Franchise Fırsatları

Bursa Kebap Evi

İŞİNİ SEVEN GİRİŞİMCİLER ARIYOR

Bursa Kebap Evi, ilk olarak 2003 yılında İstanbul Galleria AVM’de müşterileriyle buluştu. Markanın ilk bayisi olan Helvacı Grup, 2010’da zor durumda olan 3 şubeli Bursa Kebap Evi’nin imalat ve isim hakkını satın alarak Bursa’nın meşhur kebabı “İskender”i Türkiye’ye ve Avrupa’ya tanıtmak için yola koyuldu. Bursa Kebap Evi, bu yıl 15’i yurtiçinde 15’i yurtdışmda olmak üzere 30 yeni şube açmayı hedefliyor. Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvaci:“81 ilde ve özellikle yakın coğrafyalarda büyümeye kararlıyız.” diyor.

Kendi işinin sahibi olmak isteyenlere tarihi lezzetlere odaklı bir yatırım fırsatı sunan Bursa Kebap Evi, anahtar teslim şube vererek markanın her bölgede aynı standartlara sahip olmasını sağlıyor. Mimarlık ekipleriyle şubenin tümü dekore ediliyor, ödeme seçeneklerinde vade kolaylığı sağlanıyor ve şubenin tüm ekibi teorik ve pratik eğitimden geçiriliyor.

Franchise giriş bedeli; 50 bin dolar… Royalty yani franchisee’lerden alman aylık ciro payı ise yurtiçi için yüzde 4. Yatırım maliyeti restoranın yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişimler gösterdiği için standart bir rakam verilmiyor. Lezzet ve et kalitesinde iddialı olan marka, kalitede standardı yakalamak için tek bir merkezde hijyenik koşullarda üretim yapıyor. Cem Helvacı“Bursa’da İskender nasıl hazırlanırsa tüm şubelerimizde de aynı titizlik, özen, kalite ve lezzet ile hazırlanıyor. İskender döneri usulüne göre yapan tek markayız. Bursa’daki aslına sadık kalarak yapıyoruz. Döneri kesinlikle sipariş gelmeden kesmiyoruz.

İskenderi müşterilerin gözünün önünde açık mutfakta hazırlıyoruz. Bu da bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri.” diye konuşuyor. Helvacı birlikte çalışacakları girişimcilerde aradıkları özellikleri şöyle açıklıyor: “Franchise, alan ve veren sorumluluklarını yerine getirdiğinde mükemmel işleyen bir sistem. Birçok alanda klasikleşen bir cümle gibi olsa da, özellikle bu sektörde girişimcinin öncelikle bu işi sevmesi gerekir. Gıda, 7 gün 12 saat, bayram-tatil demeden müşteriye, titiz hizmet verilmesi gereken bir sektör. Bu nedenle işinin başında duracak, müşteriye, personele ve ürüne dokunacak, bu işi sevecek girişimcilerle çalışmak önceliğimiz.”

Tel: 444 6 304

Kabap ve döner bayilikleri başlıklı konularımız için tıklayınız.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Biz Adana’da faaliyet gösteren bir organizasyon firmasıyız.Adana’da açılacak olan şubenizin açılış organizasyonunuza talibiz.( web:hayal-evi.com )adresinden firmamızın çalışmalarını görebilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.İyi Çalışmalar…

    Mustafa OFLAZ
    0 535 868 74 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu