İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Büyük Yatırıma Küçük Sermaye

Büyük Yatırıma Küçük Sermaye Kurbağa Üretimi, Kurbağa İhracatı, Kurbağa Bacağı Üretimi, Kurbağaya Yatırım

Ülkemiz, çok geniş sulak tarım arazileri ve meyve-sebze bahçeleri ile kurbağalara zengin bir yaşam alanı sunmaktadır. Bununla birlikte, besin değeri çok yüksek olduğundan Avrupa ve Uzakdoğu pazarlarında yüksek fiyatlarla satışa sunulan kurbağa bacağı, ülkemizde tüketilmemektedir. Bu nedenlerle, çok hızlı üreme potansiyeli olan kurbağa nüfusu sürekli artmaktadır.

Düşük Sermayeli Bayilikler

Türkiye, Dünya kurbağa ihracatında Çin’den sonra 2.sırada yer almaktadır. Ülkemizde bu sektörde faaliyet gösteren “sadece 3 şirket” vardır. 814.578 km2’lik Türkiye, sebze-meyve yetiştiriciliği yapılan sulak toprakları, su kanalları, dereler ve gölleriyle, yıllık 2 milyon ton kapasiteli çok zengin bir kurbağa yatağıdır. Yani, çok büyük paralar kazandıracak bir hazinenin üzerinde oturmaktayız.

Kurbağa toplama ve ihracatı konularında faaliyet gösteren bir şirketim, personel, araç ve ekipmanlarım var. Yeni sezona daha güçlü girmek istiyorum. Vizyon sahibi ve güçlü ortaklara ihtiyacım var.

iletişim için mail

sin_ozkan@hotmail.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. öncelikle merhaba bende bu işin içerisindeyim bir sürü araştırmalarım var ve hala daha bu işi yapmaktayım. bu yazı çok eski ama ben yine de yazıyorum detaylı konuşmak isteyen bilgi almak isteyen veya birlikte çalışmk için planları olanlar burdan ulaşabilirler 0537 202 56 40

  2. Devam ediyormusunuz halen üreticilige bende bu konuyla ilgili araştırma içersindeyim tel:05327207077

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu