Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Cacabey Planetaryum Bayilik Veriyor

Türkiye’nin İlk ve Tek Yerli Planetaryum Üreticisi Cacabey Planetaryum, Türkiye’deki tek yetkili bayisi MOP Planetaryum aracılığı ile Tüm Türkiye’de Bayilikler Vermeye Başlıyor !

Cacabey Planetaryum Hiz. Ltd. Şti Dr. Uğur ÖZEN ve ekibi tarafından, Türkiye’deki yerli planetaryum üretimini sağlamak, hizmetini ve kalitesini sunmak için Bursa’da faaliyetlerine başlamış olup, bu sektörde göstermiş olduğu AR-GE çalışmalarının meyvesini 2011 Yılında almış olduğu Yılın Girişimcisi Ödülleri ile taçlandırmıştır. Firmamız Planetaryum (uzay tiyatrosu, gökevi,yıldızevi) cihazları üretimi konusunda tecrübesiyle ülkemizde öncülük etmektedir. Cacabey bir planetaryumun kuruluşunda gerekli olan projesiyle kubbe mimari ve üretimi dahil cihazlarla beraber tasarlayıp yazılımları geliştirerek ve eğitim filimlerinin üretimini tamamen kendi özkaynakları ile yerli üretebilen TEK FİRMADIR !

Ve şimdi Planetaryum Sektöründeki tecrübemizi ve kalitemizi siz değerli bayilerimizle paylaşmak istiyoruz. Tamamen yerli üretim olan, sürekli AR-GE çalışmalarını yaptığımız, hep daha iyisi nasıl olur felsefesi ile sürekli geliştirdiğimiz Planetaryum Uzay Tiyatrolarımızın Türkiye’de bayilik satışlarına başladık !

Bayilik Şartlarımız: Türkiye’de Planetaryum denildiği zaman akla CACABEY markasını getirmeyi en büyük hedefi olarak gören firmamız, Markamızı en iyi şekilde taşıyabileceğine inandığı siz değerli yatırımcı ve iş ortaklarımıza bayilik fırsatı veriyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz, almak istediği ilin tek ve daimi temsilcisi olup, bayi olduğu andan itibaren Cacabey Markasını almış olduğu ilde temsil etme yetkisine sahip olacaktır !

Bayimize Sunduğumuz Ürünler:

Bayilerimize kendi isteklerine bağlı olarak tamamen kendi üretimimiz olan ;
1.Full Dome MirrorDome(Ayna) Projeksiyon.
2.Full Dome Fisheye (Balık Gözü) Projeksiyon
Planetaryum Çadırı. (Özel Yapım )
4 adet Film
Gösterimi yapabilmeniz için tüm sistem ekipmanları.
Ayrıca Tüm Broşür, Kartvizit, Bilet basımı, katalog ve tüm hukuki süreçler için destek yine Cacabey Planetaryum Ana Bayiliği tarafından sizlere sağlanacaktır.

Neden Cacabey ?
Çünkü İlk Ve Tek Yerli Üretim Yapan Firma !
Yerli Olmasının Avantajı Ne ?
Sistem ile alakalı oluşabilecek sorunlarda anında uzman ekibi tarafından müdahale etme şansı, sürekli geliştirilebilir sistem olanakları, sürekli AR-GE çalışmaları, daha uygun fiyat, daha kaliteli ve anlaşılabilir sistem, ve tüm sorunlarınızda yanınızda olacak, tüm sorun ve isteklerinize sürekli ve anında yanıt verecek, bunu sözleşme ile garanti altına alacağınız bir Bayilik sistemi ile sizlere BAYİLİK FIRSATI VERİYOR !

Fiyatlar ve Bayilik Konusunda Detaylı Bilgi İçin İletişim Numaralarımız;

Adres/Telefon/Yetkili:

Murat POTUR
0541 271 14 19
Oğuzhan PAÇACI
0533 712 45 47
iletisim@cacabeyturkiye.com
www.cacabey.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu