Reklamlar-Reklamcılık

Çağla Kubat Rowenta’nın Yeni Reklam Yüzü Oldu

Rowenta’nın yaz kampanyasında Çağla Kubat yer aldı. Publicis Bold tarafından hazırlanan kampanyada, Rowenta’nın yeni çıkan üç ürününün lansmanı yapılıyor.

Rowenta yaz kampanyasında sosyal medya ve etkinlikleri iç içe kullandı
Viral filmle başlayan kampanyada, Çağla Kubat, bir kabine giriyor ve kısa bir sürede yeni saçlarıyla kabinden çıkıyor. Filmin sonunda verilen Facebook adresinden, neler olduğunu merak edenler bilgi alabiliyorlar.
Viral kampanyaların yanı sıra etkinliklerin de düzenlendiği kampanya bünyesinde şehrin çeşitli yerlerinde Rowenta Beauty Lounge’lar açıldı. Bu alanlarda insanlar yeni saç ürünlerini deneme ve yeni saç şekillerini ücretsiz yaptırma şansı buldu. Bu etkinliğe katılanların fotoğrafları otomatik olarak Facebook’a aktarıldı.
Facebook’a yüklenen fotoğraflar Çağla Kubat ile kimlerin tatil kazanacağını belirlemek için oylanmaya başladı. Halen devam eden yarışmada en çok beğeniyi toplayan 5 kişi, Çağla ile Alaçatı’da  hafta sonu tatili kazanma şansı yakalayacak.
Virak kampanyada kullanılan cingıl’ı Ömer Ahunbay hazırladıı ve  bu cingılın CD’si “Bu yaz çok güzel geçecek” ücretsiz olarak Rowenta Beauty Lounge’larda dağıtıldı. Kampanya fotoğrafları Bahadır Tanrıöver tarafından çekti. Viral filmin çekimleri ise yönetmen Tunay Sevinç ile birlikte gerçekleştirildi.

Künye

Kampanya: Rowenta / Bu yaz çok güzel geçecek!
Reklam Ajansı: Publicis Bold
Yaratıcı Yönetmen: Sami Basur
Sanat Yönetmeni: Uğur Genç
Metin Yazarı: Caner Gözübüyükoğulları
Ajans Müşteri İlişkileri: Şeyda Bardavit, Oya Berk
Film Prodüksiyon: Soda Film
Yönetmen: Tunay Sevinç
Prodüktör: Armağan Kuşçu
Fotoğraf Prodüksiyon: Arıza
Fotoğraf Sanatçısı: Bahadır Tanrıöver

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu