Anasayfa / Girişimcilik Haberleri / Can Sepkin Franchise’dan Vazgeçmedi

Can Sepkin Franchise’dan VazgeçmediFranchise’dan vazgeçmedi

can sepkinTürkiye’nin önde gelen birçok profesyonel yöneticisi, emekli olduktan sonra kendi işlerinin patronu olur. Burger King, Arby’s, Sbarro ve Popeyes’in Türkiye temsilcisi TAB Gıda’nın franchising sorumlusu Can Sepkin de aynı yolu seçti.

Sepkin, iki ay önce TAB Gıda’daki görevinden emekli oldu. Yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip olan Sepkin, iş hayatına fazla uzak kalamadı ve CS Emlak ve Franchise Danışmanlık adıyla kendi şirketini kurdu.
Franchise pazarına hızlı bir giriş yapan şirketin şu sıralar üç büyük proje üzerinde çalıştığını öğrendik. Bunlardan ilki Azerbaycanlı büyük bir şirketle ilgili.

Duyumlarımıza göre Sepkin, Azeri gıda devinin Türkiye’de yapacağı yatırımlar için bir yerel partner bulmak için görüşmeler yapıyormuş.

Avrupa menşeli bir gıda zinciri ise, Türkiye’de restoran açmak için uygun bir yer bulması için CS Emlak ve Franchise Danışmanlıksan destek alıyor.

Sepkin’in şirketinin başka bir projesinin ise Kuzey ırakla ilgili olduğunu öğrendik. Kuzey Iraklı bir şirket, Türkiye’deki restoran zincirlerinden master franchise almak için Can Sepkin’e başvurmuş.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir