Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Candas Avize franchising verecek

Candas Avize franchising verecekCandaş Avize’nin markası Highlight kendi mağazalarını açmaya hazırlanıyor. Mağazaların franchising yöntemiyle kurulması hedefleniyor.

35 yıl önce Şarık Şüreka tarafından kurulan Candaş Avize, 2003 yılına kadar ağırlıklı olarak üretici ve ihracatçı bir firma konumundaydı. 2000 yılından İtibaren özellikle Çin’de aydınlatma ürünleri üretiminin artmasıyla yurtdışında hizmet verdiği firmaların çoğu Uzakdoğu’ya yönelmeye başladı.

Candas-Avize

Bunun üzerine iç pazarda büyüme kararı alan şirket, aydınlatma sektöründe Türkiye’de ve Avrupa’da en büyük showroom yatırımını yapmaya karar verdi. Beylikdüzü’nde 13 bin m2 kapalı alana showroom yatırımı yapan şirket, 2008 yılında kendi markası olan Hlghlight’ı hayata geçirdi. Marka o kadar hızlı büyüdü ki bir yılın sonunda 10 milyon TL ciro yakaladı. Geçtiğimiz yılı 14 milyon TL ciro ile kapattıklarını söyleyen Candaş Avize Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Şüreka, bu yıl İçin ise 15 milyon TL’den fazla ciro hedeflerinin bulunduğunu belirtiyor.

Ömür boyu garanti

Highlight’ın son yıllarda önemli oranlarda büyüdüğüne dikkat çeken Şüreka, bünyelerinde dünyaca ünlü 22 aydınlatma markasını barındırdıklarını, kendi tasarımlarıyla da ön plana çıktıklarını ve piyasanın en önemli markalarından biri olmayı başardıklarını dile getiriyor. Şüreka, bu başarıda teknolojiyi ve trendleri yakından takip ederek Ar-Ge’ye verdikleri önemin katkısının da büyük olduğunu belirtiyor.
Kendi bünyelerinde üretim gerçekleştirerek otellere, toplu konutlara, villalara, AVM’lere, lşyerlerlne ve kişilere özel proje bazlı çalışmalar yaptıklarını kaydeden Şüreka, şunları söylüyor: “Dubai’de birçok otel projesi gerçekleştirdik. Yurtdışında birçok özel villa, otel ve kişiye özel projeler yaptık. Aynı zamanda dünyanın en büyük kristal üreticisi olan Asfour Kristalin de Türkiye distribitörüyüz. Müşterilerimize mağazadaki ürünlerin tamamında gerçek kristal kullanıldığından dolayı ömür boyu garanti veriyoruz. Herhangi bir ürünün kırılması ya da ürünle İlgili sorun yaşanması durumunda yedek ürün sto-ğundan ürün temin ediyoruz.”

  Coşkun Kırtasiye Bayilik Şartları

Mağazalar açacak

Highlight’ın şu anda Türkiye’deki diğer firmalardan ayrıştığı en önemli noktalardan biri, tamamen orijinal ve marka ürünlere yer vermesi. Kişiye özel tasarımları kendi tesislerinde ürettiklerini ifade eden Şüreka, bugüne kadar pek çok yurtdışı projesine imza attıklarını da İfade ediyor. Dubai Grand Hyatt Regency Hotei, Dubai Emirates Hotel, Azerbaycan Cumhurbaşkanlık köşkü, Ankara Azerbaycan Büyükelçiliği, Reina, Istinye Park AVM, Gordon AVM, Town Center AVM, Highlight’ın yurtdışında imza attığı projeler arasında yer alıyor.

Merkez showroom’un tam kapasite İle faaliyete geçmesinin ardından farklı noktalarda Highlight markası ile mağazalarını açacaklarını belirten Şüreka, şunları söylüyor:

“Bir sonraki adım olarak da franchising sistemi ile bayi ağı kurmayı hedefliyoruz. Bunun yanında gerek Türkiye’de, gerekse farklı ülkelerde yeni gelişmekte olan yatırımları yakından takip ederek, projelerimize yenilerini ilave etmek için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz.”

İstiklal Caddesi’ni aydınlatıyor

Merkezi Avusturya’da bulunan ve 18 ülkede faaliyet gösteren dekoratif ledli aydınlatma konusunda dünya lideri Mk luminations’ın Türkiye ofisini kurduklarını belirten Şüreka, bu alanda özellikle AVM’lere ve belediyelere yönelik dönemsel dekoratif aydınlatma çözümleri sunduklarını ifade ediyor. Ankara’da Akamall AVM, Panora, Gordion AVM; İstanbul’da Marmara Forum, Forum İstanbul, Carrefoursa Maltepe, Parkshop, Beylikdüzü Migros; Erzurum’da Erzurum AVM; İzmir’de Carrefoursa Karşıyaka, Candaş Avize tarafından aydınlatılmış. Şüreka, İstiklal Caddesi, Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’m da yılbaşında aydınlattıklarını kaydediyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir