Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Cansel Elçin, Türkiye’de şöhreti yakalamadan önce Fransa’da pek çok reklam filminde oynamış

Cansel Elçin, Türkiye’de şöhreti yakalamadan önce Fransa’da pek çok reklam filminde oynamışCansel Elçin, Türkiye’de şöhreti yakalamadan önce Fransa’da pek çok reklam filminde oynamış, hatta ünlü futbolcu Zidane’la bile kamera karşısına geçmiş

ÖNEMLİ FİRMALARLA ÇALIŞMIŞ
Şu işe bak! ‘Gönülçelen’ dizisinin başrol oyuncusu Cansel Elçin’in, bir zamanlar yaşadığı Fransa’da reklam yıldızı olduğu ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, Fransız TV’lerinde yayınlanan Toyota, Cetelem, Azur Assurances, Accenture ve France Telecom şirketlerinin reklamlarında oynamış.
EFSANEVİ FUTBOLCUYLA OYNADI
Elçin’in yer aldığı en çarpıcı iş ise yıllar önce Ford’un Şampiyonlar Ligi için çektiği bir reklam filmi. Cansel, bu reklamda Fransa’nın efsane futbolcusu Zidane’la birlikte rol almış. Zidane’a hayran olduğunu söyleyen Elçin, “Onu yakından tanıma fırsatı bulduğum için çok mutluyum” dedi.

TÜRKİYE’DEN ÖNCE FRANSA’DA YILDIZMIŞ
atv’nin sevilen dizisi ‘Gönülçelen’in iki başrol oyuncusunun da şöhreti sınırlarımızı aştı. Tuba Büyüküstün, Ortadoğu ülkelerinde kraliçe muamelesi görürken; Cansel Elçin de uzun yıllar yaşadığı Fransa’da reklam yıldızıymış!

ZIDANE’LA KARŞI KARŞIYA
Türkiye’de tanınmadığı yıllarda, Fransız televizyonlarında yayınlanan Toyota, Cetelem, Azur Assurances, Accenture ve France Telecom reklamlarında rol alan Elçin; ünlü futbolcu Zidane’la da aynı projede oynamış. Kısa sürede Fransızlar’ın reklam yıldızı haline gelen Cansel Elçin, Zidane’le birlikte oynadığı Ford reklamı için “Onu yakından tanıma fırsatı bulduğum için çok mutluyum” diyor.

  Philips'in yeni sosyal medya kampanyasıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir