İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri, bir çok kurum ve kuruluşun arşivleme ve depolama sorunlarına çözüm getiren bir teknolojidir. Oldukça ekonomik fiyatlarla maliyeti düşüren çelik raflar, tercih listesinde de en başı çekiyor. Çelik raflar, kullanım alanı belirlendikten sonra genişlik ve yükseklik ebat taleplerine göre imalatı sağlanıyor.

Kullanım alanları daha çok, mağazalarda ya da dükkanlarda teşhir rafı ve depolama, kuruluşlarda malzeme ve arşivleme gibi düzen ve istifleme amacı ile kullanılmaktadır. Geniş yer alanı açmasıyla satışının en fazla olduğu raf çeşitlerinden biridir.

Çelik rafların tercih sebeplerinin başında, paslanmaz özelliği ve oluşabilecek doğal afetlerde maksimum koruma sağlamasıdır. Rutubet yada nemli ortamlarda çelik rafların ızgarasındaki hava dolaşımı sayesinde zararı en aza indirger.

Mutfak gibi alanlarda kullanıldığında hijyen açısından hiçbir engel teşkil etmiyor. İmalat sonrası talebe göre istenilen renge boyanabiliyor ve görsel açıdan yaşam mekanlarınıza renk getiriyor. Boya sonrası fırınlama işleminden geçtiği için sağlık açısından hiçbir sorun çıkarmıyor.

Çelik rafların kullanım alanları:

-Mağazalar ve dükkanlar

-Banka, postane, ilaç şirketleri, hastane gibi evrak sirkülasyonu çok olan kurumlar,

-Yemekhaneler

Çelik raf sistemlerinin ülkemizdeki en büyük üreticilerinden biri olan Rafgrup , çelik raf sistemleri ile ilgili en geniş bilgileri de sitesinde sunmakta. Firmanın ürünleri ile ilgili görselleri ve ürün tanıtımı için :
http://www.rafgrup.com/celik-raf adresinizi yaret edebilir ve detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Raf fiyatlarının maliyet açısından oldukça ekonomik çözümler sunması, en çok tercih edilme nedenlerinden biridir. Portatif ve pratik oluşu açısından her yere çok kolay adapte olabilen raf çeşitlerinden biri olan çelik raflar, açık ve kapalı olarak imalatı da sağlanabiliyor. Ekonomik fiyata kaliteli düzen aracı isteyenlerin bir numaralı tercihi çelik raf teknolojisi ile yaşam mekanlarınıza daha fazla yer açabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu