Gıda ve Restoran Bayilikleri

Chicker’s Fried Chicken Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Chicker’s Fried Chicken
Bayilik Kategorisi : Bayilik ve Frenchising
Kuruluş Yılı : 2011
Şube Sayısı : 18
Firma Tanıtım : Chicker’s Fried Chicken 2011 yılında izmirde kurulmuş olan %100 yerli sermayeli bir fastfood markasıdır.

chickers

Başvuru Süreci:

Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgilerini ve yatırım potansiyellerini, web sitemizde bulunan form aracılığıyla ya da satış temsilcimize ulaşarak bize iletir.

Görüşme Süreci:

Bizimle çalışmak isteyen yatırımcı adaylarımızla ilk görüşmeleri satış temsilcimiz gerçekleştirir. Görüşme aşamasında yatırım yapacağı bölge ile ilgili ticari bilgiler ve söz konusu bölgenin iş potansiyeli karşılıklı değerlendirilir. Ayrıca iş ortağımız olduğu takdirde yapılması planlanan aktiviteler ile birlikte bir hareket planı çıkarılır. Son görüşme, Satış müdürümüz tarafından gerçekleştirilir ve Olumlu geçen görüşmeler sonunda franchising sözleşmesi imzalama aşamasına gelinir. Franchise sözleşmesi belirli bir süre için yapılmakta olup söz konusu süre görüşmeler sırasında belirlenir, aynı şekilde isim hakkı bedeli franchise işletmesinin konuma göre görüşmeler sırasında belirlenecektir.

Aranan İşyeri Özellikleri:

Chicker’s Fried Chicken şubesi açmak için yaklaşık 60 metrekare üstü işyerleri yeterlidir. 5 metre üstü cephesi olan, baca problemi olmayan, işyerleri uygun görülmektedir. İşyeri mekanı olarak yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süpermarketler, sinema, dershane ve okulların yoğun olduğu bölgeler tercih edilmektedir. İşyerinin mekanı franchise talebinde bulunan yatırımcı adayları tarafından belirlenebildiği gibi, Chicker’s Satış Temsilciliği tarafından da yatırımcı adaylarımıza önerilebilmektedir.

Restoran Dekorasyon ve Mimari Uygulamalar:

İş ortaklarımızın Chicker’s Genel Merkez Mimar gruplarıyla çalışması zorunludur. Mimarlarımızın tarafından Chicker’s Fried Chicken’in mimari konseptine uygun olarak hazırlanan projeler mimarlarımızın denetimi altında uygulamacı taşeronlar tarafından uygulanır. Ortalama işyeri dekorasyon maliyetleri metrekare başına 750 – 1.000 TL civarlarında gerçekleşmektedir.

Ürünlerin Ana Firma Tarafından Tedarik Edilmesi:

Chicker’s restoranlarında ürünler günlük ve haftalık olarak anlaşmalı tedarikçi firmalardan temin edilmektedir. Gazlı ve gazsız içecekler gibi ürünlerde ana firmanın belirleyeceği sözleşmeler üzerinden tedarik edilmekte ve günlük olarak bayiinin kapısına kadar gönderilmektedir.

Personel Eğitimi ve Profesyonel Destek:

Personel eğitimlerimiz teorik eğitimler ve iş başı pratik eğitimler olmak üzere iki aşamalı olarak verilir. Eğitim sürecimiz, yeni mağazalarımızın açılışından en az 20 gün önce başlar. Chicker’s Fried Chicken İleri teknoloji restoran satış sistemleri, online sipariş takip sistemleri, stok takip sistemleri ile otomasyon ve bilgisayar teknolojilerini sonuna kadar kullanmaktadır.

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Personel Temini
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Bayilik Yatırım Maliyeti şubenin mevki ve büyüklüğüne göre 70.000 ile 150.000 arasında değişmektedir.

Ortalama kar marjı: %40

İletişim Bilgileri

İlgili kişi : Taner Kunduz
telefon no : 0541 5206132
web sitesi : www.chickers.com.tr
Adres : Cemal Gürsel Cad. No:112/6 Karşıyaka/İZMİR-posta
E-posta: taner.kunduz@chickers.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu