İş Fikirleri ve İş Kurmak

Ciel Parfüm İle Ticaretini Kur ve Yılda 600 000 TL Kazan

Şansını kullan – ticaretini kur ve yılda 600 000 tl kazan.

Türkiyeye ilk kez Rusya’nın dünya çapında meşhur olan ‘’Ciel parfum‘’ şirketi geliyor . Ülkenizde bu ticareti Rus işadamları destekleyecekler.

8 yılda Rusya’da hala devam eden başarılı şirketi yarattık. Bizimle ortak olmak isteyen herkese destek sağlamaya ve profesyonal eğitim vermeye garanti ediyoruz. Senin ve ailen için varlıklı olmayi fırsat sunuyoruz.

Ciel Parfum” ürünlerinin fiyatları çoğu insanlara göre uygundur . Kalite ise en üst düzeydedir. Üretiminde en iyi Rus ispirto, kaliteli Fransız ve İsviçre parfüm kompozisyonlar kullanılmaktadır.

Ciel parfüm, fikir aşamasından son tüketicinin elindeki hazır ürüne kadar, seckin kokuların geniş yelpazesi, dekoratif ve bakım kozmetiği gibi ürünlerin üretiminin tam döngüsünü sağlayan şirketler grubudur.

Şirketimiz, koku yaratma alanında Dunya parfum sanatının en iyi geleneklerini ve en modern bilgileri birleştirmektedir. Doğanın sınırsız potansiyelini açıyoruz ve en ileri teknolojiyi kullanmaktayız.

Ürünlerin yüksek talep ve rekabet gücü, geniş bulunma coğrafyası, mutlak bilgi açıklığı ve tam yasallık ile desteklenen sınırsız büyüme imkanları sağlıyoruz.

PARFÜM

“CIEL parfum” – kendi ticari markası altında parfüm pazarında benzersiz zengin ürün yelpazesini temsil eden tek direkt satış şirketidir!

“CIEL parfum” parfümleri klasik fransız parfüm okulunun kurallarına göre üretilmektedir: koku üç açılış aşamasını geçmekte – yüksek notalar, “kalp” notaları ve temel notalar.

Kompozisyon geliştirilmesinde parfüm sanayisinin uzmanlarından oluşan “CIEL parfum” Parfüm Konseyi yer almaktadır. Şahane kokular şirkete özel olarak Dünya’nın ileri gelen parfüm laboratuvarları ile çalışan, tanınmış uluslararası markalara koku yaratan ünlü fransız parfümcüler tarafından geliştirilmektedir.

Günümüzde şirket yelpazesinde herkesin özelliğini gösterebilen ve en titiz isteği tatmın edebilecek 200 yakın koku yer almaktadır. Bunlardan çoğu saygın uluslararası yarışmalarda ödül kazanarak sadece titiz  ve yetkili jürinin kalbini değil, Rusya ve BDT ülkelerindeki milyonlarca kadının kalbini de kazanmıştır.

“CIEL parfum” ürünlerin yapımında kokuları hem parfüm şaheserleri, hem de insanın iç dünyasını etkileyecek ürün yapan kendi yeğane bilimsel araştırmalar kullanılmaktadır. “CIEL parfum” ürünlerin yapımında, kokuları hem parfüm şaheserleri, hem de insanın iç dünyasını etkileyecek ürün yapan kendi yeğane bilimsel araştırmalar kullanılmaktadır. Şöylece parfüm tarihinde ilk kez Happy Essence kokusu Calmosensine kompleksi ile bütünleştirilmiş ve böylece taşıyıcılarına duygusal durumunu harmonize ederek kendisini iyi hissetmesini sağlıyordu.

Parfümün eşsiz özellikleri:
• Parfüm kompozisyonları CIEL kokuları için özel olarak parfüm ve kozmetik hammadde üretiminde Dünya liderleri tarafından Fransa’da yaratılmakta;
• Parfüm oluşturmasında ünlü Rus parfümcüsü M.A.Stepanova tarafından ortaya konulan gelenekler devam etmekte;

• “CIEL parfum” kokuları “Yılın kokusu” Uluslararası parfüm yarışmasının ödüllerini kazanmıştır (günümüzde FiFi Russian Fragrance Awards);

• Parfümün iç ve dış kılığı uyumlu: yüksek kaliteli ve güncel tasarımlı şık ambalaj ve kokunun konsepti ile uyumludur;
• Kokuların yapımında kendı bilimsel araştırmalar sonucu ve Dünya parfüm ve kozmetik hammaddesi üretim liderleri olan ortaklarımızın seçkin teknolojileri kullanılmaktadır;
• “CIEL” parfüm koleksiyonu Dünya parfüm pazarının güncel meyillerine ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde sürekli yeniliklerle zenginleşmektedir.

BAKIM KOZMETİĞİ

Yüz bakım kozmetiği

— Dağlık edelvays çiçeğinin bitkisel kök (farklılaştırılmamış) hücreleri teknolojisi bazında geliştirilmiştir. Kremanın sıvı kristal strüktürü sayesinde aktiv katkıların cilde karışması ve hücresel seviyede etkileşimi sağlanmaktadır. Aktif förmül etkin olarak görünen yaşlanma belirtileri ile mücadele etmekte, yeni buruşuklukların oluşumuna engel oluyor ve cildi esnek ve elastik yapmaktadır. Antioksidanlar çevrenin olumsuz etkilerinden korumaktadır. Ürünlerin etkinliği Nİİ MT RAMN (Rusya Akademisi Çalışma Hakemliği Bilimsel Araştırma Enstitüsü) ile birlikte yapılan klinik çalışmalarla ıspatlanmıştır.

Profesyonel kozmetik

— Salon bakımının devamı olarak cilt, yüz ve saçların ev bakımı için geliştirilmiştir.

Ürünler katkıların kusursuz kalite ve yüksek etkinlik niteliğini taşımaktadır.

Erkek kozmetiği

— Şifalı bitki hulasa ve vitaminleri içermekte, erkek cildinin fizyolojik özelliklerni hesaba katarak etkin olarak bakmaktadır.

Kapsül serumları

— Mültikapilar teknoloji temelinde yapılmaktadır. Özel olarak geliştirilen förmül çevre ve ültraviyolenin  olumsuz etkilerinden korumakta, buruşuklukların oluşumu engellemekte, etkin olarak cildi nemlendirmekte ve beslemektedir.

Bakım kozmetiğin benzersiz özellikleri

• “CIEL parfum” bakım kozmetiği üretiminde kullanılan su, membran teknolojilerin kullanımına dayanan progresif arıtma yönteminden geçmekte, böylece su %100 yabancı katkılarından arındırılmış ve magnezyum, kalsiyum ve gümüş iyonları ile zenginleştirilmektedir.
• “CIEL parfum” bakım kozmetiğin içeriğinde – yüksek teknolojiye dayanarak geliştirilen nadir doğal bitki hulasaları, vitaminleri, biyolojik aktif madde kompleksleri bulunmaktadır.

• “CIEL parfum” bakım kozmetiğinin komplike formülleri sinerji prensibine dayanarak geliştirilmiş – karşılıklı uyumlu katkılar komple olarak ayrıca kullanıldıklarından daha etkin sonuç vermektedir.

DEKORATİF KOZMETİK

Zengin ton paletini içeren CIEL parfum dekoratif kozmetiği, her kadının özel görüntüsünü hesaba katarak tekliğini göstermeye, eşsiz ve mükemmel imajını yaratmaya yöneliktir. ‘Akıllı’ katkılar ve lüks sınıfındaki yüksek teknolojik İtalyan tekstürler profesyonel makyaj etkisini vermektedir.

Ürünler Uluslararası makyaj okulu kurucusu Mario de Luiggi katkılarıyla oluşturulmuş. Böylece “CIEL parfum” için özel olarak iki makyaj sanatı, Avrupa ve Amerika, geleneklerini birleştirerek ve İtalyan okulunun çizgilerini katarak, ona özgü renklilik, etkinlik ve sevimliliği eklemiştir.

Dekoratif kozmetiğin benzersiz özellikleri

• Dekoratif kozmetik ürünleri içeriğinde – doğal yağlar, vitaminler, bitki husulaları, foto koruyucu filtreler.

• Dekoratif kozmetiğin yapımında kendi bilimsel araştırmalar ve kozmetik hammaddesi üretimindeki Dünya lideri olan ortaklarımızın innovasyon geliştirmeleri kullanılmıştır.

• Dekoratif kozmetiğin yapımında “CIEL parfum”, güzelliğe uzmanca yaklaşan parfüm ve kozmetik alanında Dünya düzeyindeki uzmanlara danışmaktadır.

ORTAKLARIMIZ

“CIEL parfum” üretim sürecinde Avrupa’nın ileri hammadde şirketlerinin lüks sınıfındaki hammaddesi kullanılmaktadır. Tüm ortaklarımız gerekli uluslararası çevre kalite belgelerine sahip: ISO 9001-2000, ISO 9002, ISO 14001. “CIEL parfum” tüm ürünleri belgeli ve Avrupa Parfüm ve Kozmetik Birliği (CALIPA) kalite normve standartlarına uymaktadır.

Firmenich

1895 yılında Cenevre’de (İsveçre) kurulan en büyük koku üretici şirketlerindendir. Firmenich kurucuları yoluna, günümüzde de pazarda temsil edilen Dianthine ve Iralia gibi inovasyon moleküllerinin yapımıyla adım atmışlardır. Şirketin ilk müşterisi Francois Coty olmuştu.

Bügünlerde Firmenich Dünya hammadde alanında lider konumuna yerleşmiş ve ilk sıraları IFF şirketi ile paylaşmaktadır.

Yüz yıldan fazla Firmenich başarılı çalışmaları arasında yüzlerce tanınmış ve sevilmiş koku bulunmaktadır. Her gün bunları bir mılyardan fazla insan kullanmaktadır! Firmenich müşterileri arasında Dolce & Gabbana, Gucci, Giorgio Armani, Estee Lauder, Yves Saint Laurent, Dior yer almaktadır.

Firmenich üstün başarıları parfümün modasını yaratmakta, böylece şirketin Dünya devleri arasında liderliğini belirlemektedir.

Firmenich müşterileri arasında ünlü markaların kurucu ve sahüpleri olan en büyük moda evleri bulunmaktadır.

Şirket müşterilerine farklı alanlarda araştırmalar, güvenilir ilişkiler ve yaratıcı fikirler sunmaktadır. Firmenich her zaman uluslararası kalite şart ve standartlarına, çevre güvenliğine ve uluslararası hukuki zorunluluklarına sıkı biçimde uymaktadır.

International Flavours & Fragrances (IFF)

Şirket 1833 yılında kuruldu ve o zamandan beri Dünya parfüm kompozisyonları üreticileri arasında önde gelen yerlerde bulunmaktadır. Firmenich şirketi ile birlikte hammadde endüstrisinde ilk iki yeri paylaşmaktadır.

IFF mükemmel kalitedeki ürünlerin üretimi ancak kendi hammaddesi ile gerçekleşmektedir. Şirketin kendi büyük üretim merkezi vardır. Tüm Dünya’dan toplanan 9 binden fazla benzersiz bitkiyi içeren çok sayıda seraları bulunmaktadır. IFF Dünya’nın dört yanında bulunan 38 yaratıcı laboratuvara sahiptir. Şirket seksenden fazla parfümcü çalıştırmaktadır. Parfüm kompozisyonları için çeşitli katkıların üretimi kendine ait 12 fabrika yapılmaktadır. New York’ta bulunan merkez ofisi Dünya’nın her tarafında bulunan 59 resmi temsilciliğin işini koordine etmektedir.

IFF tüm temel üretim süreçleri, sıkı bir planlama yedi katlı kalite kontrolü altında bilgisayar aracılığıyla yönlendirmektedir. IFF şireketi, ürünlerin güvenliğini ıspatlayan tüm uluslararası kalite belgelerine sahiptir. IFF şirketi Christian Dior, Lancome, Yves Saint Laurent, Estee Lauder, Givenchy, Nina Ricci, Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Calvin Klein, Moschino, Giorgio Armani, Shiseido ve Kenzo gibi ünlü markalara çok tutulan kokuları yaratmıştır.

Takasago International

Şirket 1920 yılında Japonya’da kuruldu ve Dünya’da ilk sentetik koku hammadde üreticisi ünvanını taşımaktadır. 1960 yılında New York ve Paris’teki açılan iki temsilcilik ile Takasago uluslararası iş büyümesine ilk adımı atmıştır. Bügünlerde şirket ABD, Meksika, Brazilya, Fransa, Almanya, İspanya, Singapur, Çin dahil olmak üzere Dünya’nın çeşitli yerlerinde fabrika ve araştırma merkezlerine sahip ve böylece uluslararası hammadde üretici sıralamasında altıncı pozisyonda bulunmaktadır.

2006 yılında Rusya temsilciliği açılıştır. Rusya’ya parfüm kompozisyonların tedarigi Takasago Europe’un baş temsilciliği bulunan Fransa’dan gerçekleşmektedir. Günümüzde Takasago tüm Dünya’da 30 fabrikaya sahip ve Givenchy, Christian Lacroix, Guerlain, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier, Lanvin, Lancome, Rochas gibi önde gelen üreticilerin parfüm kompozisyonları tedarikçisi konumundadır.

Argeville

1932 yılında ilk kuruluş gününden itibaren bügüne kadar Argeville laboratuvar ve fabrikası Grasse’ta (Fransa) – Fransa parfümünün beşiğinde – bulunmaktadır. Fabrika, parfüm kompozisyonalrın yaratılması için gerekli olan bitkileri yetiştirilen kendi geniş tarlalara sahiptir.

Pazardaki son eğilimleri takip ederek, Argeville üretimine devamlı Dünya’daki teknolojik yenilikleri katmaktadır. Şirket yeni hammadde üretiminde biyodönüşüm yöntemleri kullanarak  biyoteknoloji kullanılmaktadır. Argeville Dünyaca ünlü Guerlain, Nina Ricci, Loreal, Bogart gibi şirketlerin parfüm kompozisyon tedarikçisidir.

“CIEL parfum” kozmetik hammaddesini Dünyaca ünlü Crodarom ve Сognis şireketlerinden almaktadır. Özel hijyen ürünleri için doğal aktif  bileşen ve kimyasal katkıları Dünya’daki en iyi üreticilerinden ithal ettiğimizi gururla söyleyebiliriz. 2005 yılında “CIEL parfum” kendi dekoratif ürün gamı arttırmıştır. Yeni ve modern ürün geliştiren kendi laboratuvarı, bağımsız ekspertiz ve deney dahil etkin kalite kontrol sistemi – “CIEL parfum” ortağı bu tür kaynaklara sahip olmalıdır. “CIEL parfum” markası altında dekoratif kozmetik yapımında yer alan tüm ortaklarımız öyledir – İtalya Biocolor Make-up, Alman Faber-Castell Cosmetics, Fransız Alkos ve Fiabila. Siparişlerimize göre üretilen liks sınıfındaki hammadde ve ortaklarımızın zengin tecrübesi ürünlerimizin yüksek kalitesinin garantisidir.

Bakım kozmetiği üretimindeki “CIEL parfum”ortakları

Bakım kozmetiği ürünlerin üretiminde Cognis Deutschland GmbH&Co.KG (ALmanya) hammaddesi ve Crodarom (Fransa) şirketinin benzeri olmayan patentli bitkisel hulasaların arıtma teknolojisi araciğiyla elde edilen doğal aktif bileşenleri kullanılmaktadır. 2009 yılında “CIEL parfum” ile biyoteknoloji, moleküler sentez ve bitkisel husulalar alanında inovasyon yaklaşımların gelişiminde uzmanlaşan

Sederma (Fransa) şirketi arasında işbirliği başlamıştır. 2010 yılından itibaren, “CIEL parfum” kozmetik parfümü için bitki hücrelerinden inovasyon aktif katkıların araştırma, gelişim ve yapımında uzmanlaşan Biyoteknolojik Araştırmalar Enstitüsü (IBR, İtalya) ile işbirliği yapmaktadır. IBR misyonu, kozmetik ürünler için aktif katkıların araştırma, üretim ve ulaşım garantisindedir.

+7 3919 360-890
ИНН 245710576430 ОГРН 31024572400054
E-mail: info@cielparfum.info
Web : http://cielparfum.info/desman/index.php

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu