Bayilik Veren Firmalar

Cleanvac temizlik makinaları bayilik şartları

Cleanvac temizlik makinaları

60´dan fazla ülkeye ihracat yapan Cleanvac temizlik makinaları, Tektem Makina bünyesinde 1990´dan beri halı yıkama makinası, koltuk yıkama makinası, oto yıkama makinası, akülü golf aracı ve diğer sanayi tipi temizlik makineleri üretimi, sektöründe faaliyet göstermektedir. Genel Müdürlüğümüz İstanbul Ümraniyede bulunmaktadır. Temizlik makinaları üretim merkezimiz Adapazarı – Karasuda bulunup 10.000 m2 açık alan 3.500 m2 kapalı alana, ayrıca Düzce – Akçakocada 10.000 m2 açık 2.000 m2 kapalı alanı bulunmaktadır. Fabrikalarımızda 30´un üzerinde motor üretimi gerçekleşmektedir.

Cleanvac temizlik makineleri, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge´den Tasarıma, kalıp üretiminden seri imalata kadar tüm hizmetlerini müşteri odaklı yapmaktadır. Ayrıca temizlik sektörünün ihtiyaçlarını giderecek şekilde özel makina siparişleriyle de müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.
Cleanvac temizlik makinaları´nın, ürünlerine ve müşterilerine olan bağlılığı; onu şahıs firması olmaktan çıkartarak, Türkiye’nin endüstriyel tip elektrik süpürgesi, otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinaları, zemin temizleme otomatları, Sert zemin ovma ve cilalama makinaları, basınçlı temizlik makinaları, oto yıkama makinaları, buharlı halı koltuk yıkama makinaları ve yüksek vakum makinaları entegre olarak üreten en büyük özel şirketi haline getirmiştir. Türkiye’ye üretimde birçok ilkleri kazandırmıştır.
Cleanvac temizlik makinaları üretim teknolojilerine büyük yatırımlar yaparak bu konuda sektörde saygın yerlere gelmeyi değişmez hedef olarak görmüştür. Cleanvac temizlik makine üretimini; sektöre fayda sağlayacak tasarımları, yüksek performansı, dayanıklılığı, güvenirliği ve satış sonrası servis hizmetlerini ön planda tutarak sürdürmektedir. Dünya İçin TÜRKİYE ’de Üretiyoruz…

Bayilik Şartları :

Bayilik için şirket kurulumu yapılması ve başlangıç paketi ürünlerinden alınması yeterlidir.

Bayilik ile ilgili Destekler :

* Satış ve Ürün Eğitimi
* Bölgesel reklamlara ve fuar vb. organizasyonlara katılım
* Teknik servis elemanı desteği
* Bölgesel web sitesi kurulumu ve SEO desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 

Bayilik Yatırım Maliyeti   50.000 TL
Ortalama Kar Marjı       30-35%

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Erbil Yıldırım
Telefon :  555 963 49 20
Web Sitesi : isimikuruyorum.com
E-posta Adresi :  erbil.yildirim@cleanvac.com
Adres :    Esenşehir Mah.Necip Fazıl Bulvarı No.23 Yukarı Dudullu-Ümraniye/İstanbul – TÜRKİYE
Tel : 444 25 50

Daha fazla bayilik bilgileri için: https://www.myfikirler.org/category/bayilik-veren-firmalar

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu