Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Clemantine Sabun Bayilik Şartları

Clemantine Sabun Bayilik Şartları

Clemantine Sabunun uzun yıllara dayanan eğitim ve deneyimi, zengin nem ve gliserin içeriği ile beklentileri en yüksek, en komplike ciltleri bile tatmin edecek yüksek kaliteli sabunlar üretmemizi sağlamaktadır. Özenle, dikkatle üretilmiş sabunlarımız hem gözleriniz hem de cildiniz için bir bayram olacaktır. Sabunlarımızı bir kez deneyin, onlardan ayrılamayacaksınız.

Her zamanki cömertliği ile bizlere armağan ettiği, vücudumuzun arınmasının kahramanı sabun…Ve bu doğa mucizesi, sağlık kaynağı sabunun tarihler boyu yaşamımızda yabana atılmayacak gerekliliği;ehil ellerde hazırlanmış, en güzel aromalarla zenginleştirilmiş, temizlik dansında su ile partner olmuş bir sabun kadar güzel olan başka ne varki … Ve biz clemantine sabun olarak bu güzelliğin, zenginliğin yaşamınıza arılık, duruluk, sağlık getirmesi için yılların deneyimini, tecrübemizle harmanklayıp sabunu yeni çehresinde sunuyoruz …Sağlıklı günlerde kulanmanız dileği ile ..

Günümüzde de hijyen ve temizliğin sembolü olmayı korumaktadır.Clemantine Sabun; İçerindeki seçkin zeytinyağı, kaliteli ve çok hoş aromalarla zenginleştirilmiş yapısı ve içeriğindeki insan vücuduna çok faydalı olan gliserini korunarak, teninize en yararlı hale getirilmiş bir sabundur. 5 yılı aşkın bir süredir doğal sabun imal eden biz Clemantine sabun ailesi, işte bu 5000 yıllık temizlik geleneğini, sizlere yeniden keşfedercesine çalış.

İletişim

Adres : Kazım Özalp Cad. No:63 Antalya/TÜRKİYE
Telefon : 0 242 241 60 26
Faks : 0 242 248 21 25
Yetkili kişi: Hüseyin Akçor
E-Posta : clemantine@clemantinesabun.com
Websitesi : www.clemantinesabun.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu