Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / CoffeeMaker’s Bayilik ve Bayilik Şartları

CoffeeMaker’s Bayilik ve Bayilik ŞartlarıFirma İsmi : Coffeemakers
Bayilik Kategorisi : cafe & restaurant
Kuruluş Yılı : 2014
Şube Sayısı : 1
Firma Tanıtım : Konforlu ve nezih bir ortamda, onlarca kahve seçeneğinin yanı sıra yiyecek, içecek ve tatlı çeşitlerini bir arada sunabilen CoffeeMaker’s markası, tüketicisinin alışkanlıklarını değiştirmek adına ilk adımı atacak bir firma olarak Türkiye pazarındaki yerini almıştır.

CoffeeMaker's

Hızla büyüyen kahve pazarında sizde Coffeemaker’s deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede yatırım maliyetlerinizin geri dönüşümünü sağlamış olacaksınız.Sizi bu karlı ve hızla büyüyen yatırıma davet ediyoruz.Bu hedefler doğrultusunda başlamış olduğumuz yapılanma sürecinde en önemli düşüncemiz,en başından en sonuna kadar bizimle birlikte yola çıkan iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır.
Türkiye genelinde açılacak mağazalar için öncelik, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlara ve alışveriş merkezlerine verilecektir.

CoffeeMaker’s, dünya kahvelerinin yanı sıra, farklı tatlarda hazırlanan Türk kahvesi ve tüm damak zevklerine hitap eden yemek ve tatlı seçenekleriyle müşterilerine hizmet veriyor. CoffeeMaker’s markası, yeni şubeler açmaya devam edecek ve franchising vermek için Türkiye genelinden gelecek tüm talepleri değerlendirecektir.Sizde bir Coffeemaker’s sahibi olmak istemezmisiniz ?

Bayilik Şartları : İç mekan minimum 100 m2 olmalı. Mekanın mutlaka bahçesi olmalıdır.Açılacak olan her şubenin lokasyonu ile ilgili mutlaka fizibilite çalışması yapılmaktadır. Ayrıca hangi şehirde düşünülüyorsa, şehir bazında da araştırma yapılmaktadır.Şube açılmadan önce lokasyonun uygun olup olmadığına Coffeemaker’s karar vermektedir.

Bayilik ile ilgili Destekler : isim bedeli talep etmiyoruz.Çalışacak olan tüm barista ve servis personeline eğitimler merkez tarafından verilmektedir.
İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Mehmet Arslan
Telefon : 05326056654
Web Sitesi : www.coffeemakers.com.tr
E-posta Adresi : info@coffeemakers.com.tr
Adres : ÇANKAYA / ANKARA

  Opal Rent A Car Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Cheap Car Hire Araç Kiralama Bayiliği

Cheap Car Hire araç kiralama firması dünya genelinde 40 bin araç ile türkiye piyasasında 5 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir