Emlak Bayilikleri

ColdwellBanker Gayrimenkul Danışmanlığı ve Franchise (Bayilik)

COLDWELL BANKER, size ciddi fırsatlar sunuyor. ColdwellBanker Gayrimenkul Danışmanlığı.

Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur?

Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürlüğü’nde ücretsiz olarak düzenlenecek olan İstanbul Avrupa Yakası 1 Aralık 2010, Çarşamba Saat : 19:00 / Elite World İstanbul Hotel / Taksim ve İstanbul Anadolu Yakası 2 Aralık 2010, Perşembe Saat : 19:00 Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürlüğü / Göztepe seminerlerimiz hakkında bilgi için; 0216 411 80 30’u arayınız.

COLDWELL BANKER® OFİS SAHİPLERİ KİMLERDİR ?

Başarılı bir gayrimenkul ofisi olmak; büyümek, yaygınlaşmak ve karlılığı en üst düzeye taşımak demektir.

Bağımsız Müteahhit olarak çalışan Gayrimenkul Danışmanları daima daha fazla pazar payına sahip ve karlılık getiren ofislerde çalışmak isterler.

Ofis Sahipleri, Coldwell Banker® markasının 100 yılı aşkın birikim ve tecrübesinin verdiği güven ile kendi bağımsız franchise işletmelerini yönetmek ve geliştirmek için hazırdırlar.

Tecrübeli iş adamları ve iş kadınları, iyi geri dönüş getirecek yatırımları yapmak için başarısı ispatlanmış sistemler ararlar.

ColdwellBanker Gayrimenkul Danışmanlığı
ColdwellBanker Gayrimenkul Danışmanlığı

En başarılı Gayrimenkul Danışmanları daima, sistemleri en başarılı uygulayan gayrimenkul ofislerinde çalışmak isterler.

Günümüzde; avukatlar, finans danışmanları ve diğer pek çok sektörden profesyoneller, profesyonel kariyerlerinde değişiklik yapmak için arayıştadırlar.

Bir Coldwell Banker® ofisi değişim arayışı içinde olan tüm girişimciler için en yüksek kazancı getirecek fayda ve olanaklara sahip olmanızı sağlar.

HER COLDWELL BANKER® OFİSİ BAĞIMSIZ BİR FRANCHISE İŞLETMESİDİR.

Bununla birlikte her Coldwell Banker® ofisi, Gayrimenkul Danışmanlarının iş hacimlerini ve pazar paylarını arttırmaları için onlara iyi bir çalışma ortamı ve çalışmalarına destek verecek bir ofis yönetim ekibi sunar.

Coldwell Banker® sistemi, gayrimenkulde kalıcı ve sağlam bir kariyer hedefleyen Gayrimenkul Danışmanları için çekici olduğu kadar, onların sistemdeki başarılarını ve kalıcılıklarını da destekleyen yapılar üstüne kurulmuştur.

Yüzyılı aşkın süre önce başlangıcındaki amaç olan; etik kuralları, iş geliştirme sistemleri ve en üst düzey müşteri memnuniyetini sağlama vizyonu bugün Coldwell Banker®’ı tüm dünyada gayrimenkul sektörünün gelişimine en fazla katkı sağlayan, en itibarlı markalardan biri haline getirmiştir.

BİR COLDWELL BANKER® FRANCHISE SAHİBİ OLMAK …

GELECEĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.

Coldwell Banker ® bugün dünyada 100 yılı aşkın tecrübesi ile 49 ülkede 3.600 ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet veren bir kuruluştur.

Coldwell Banker ®’da kendi bağımsız franchise işletmenizin sahibi olarak, en uygun yatırımla, stok maliyeti olmadan kendi işinizi kuracaksınız.

Dünyadaki en tecrübeli ve itibarlı gayrimenkul franchise markasının bir parçası olacaksınız.

Coldwell Banker ® Etik Kuralları ile oluşmuş çalışma sistemi ile franchise ofisinizi, diğer profesyoneller ile olan işbirliklerinizi ve müşteri potansiyelinizi sürekli geliştireceksiniz.

İşinizle ilgili her türlü konuda Coldwell Banker Türkiye ® ekibinden destek alacaksınız.

Ulusal ve uluslar arası olarak sürekli geliştirilen bir teknoloji ağı içinde çalışacaksınız.

Coldwell Banker Türkiye ve Coldwell Banker International’ın sınıf ve on – line eğitimleri ile hem teknik hem de saha bilgilerinizi arttıracaksınız.

Ulusal portföy paylaşım ağı ile portföyleriniz çok daha hızlı satılacak.

Uluslar arası gayrimenkul işlemleriniz için “Coldwell Banker Global Referral Network” ( CGRN ) içinde en hızlı şekilde portföylerinizi global paylaşıma açacaksınız.

Markanın ulusal tanıtım çalışmalarından faydalanacaksınız.

coldwellbanker.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu