Gıda ve Restoran Bayilikleri

Çöps Bayi Ağını Genişletiyor

Türkiye’nin ilk çöp şiş zinciri franchise ile büyüyor

Ege’nin eşsiz lezzetlerini %100 yerli sermaye ile tüketiciye sunan,Türkiye’nin ilk çöp şiş zinciri olan ÇÖPS, çok yakında açacağı şubeleriyle bayi ağını genişletiyor. 2019 sonu itibariyle 15 şubeye ulaşacak olan firma yatırımcılarına düşük sermaye ile yüksek kar marjı sunuyor. Merkez karlılığı yerine şube karlılığına odaklanan ÇÖPS, bayilerin markayı ayakta tuttuğunun farkında… “Mutlu Bayi” politikası kapsamında yöneticiler; bayileri dinliyor, yardım taleplerine koşuyor, geri bildirimlerini ciddiyetle raporlayıp kalite ve müşteri deneyimini arttırmak için çalışıyor. AVM’lerde sunulan fast food anlayışına alternatif olarak lezzetten ödün vermeden sağlıklı ve hafif Ege lezzetlerini cazip fiyat ve menüler ile müşterilerine sunan ÇÖPS, 2020 yılında 20 şube açmayı planla-yarak-ÇÖPS ailesinin Bayim Olur Musun Fuarı’ndaki standında ziyaretçilerini bekleyecek.

cops

Sez Gıda Ltd Şti. ÇÖPS markası ile Ege’nin bu lezzetli ürününü tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir.

ÇÖPS restoranları franchise sistemi ile işletilmekte ve başta Çöpşiş olmak üzere lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme – tedarik sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

ÇÖPS dinamik bir yaklaşımla franchise işletmecilik modeliyle yeme içme sektöründe önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyen yenilikçi bir markadır. Lezzetli, dondurulmadan hazırlanmış yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatla geniş kitlelere yaymayı hedefleyen bir markadır.

Hızla büyüyen restoranlar zincirimiz, kazan kazandır odaklıdır sizin için sunduğumuz hizmet anlayışımızla Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedeflemekteyiz. Türkiye genelinde bayiilerimizi arttırmak için çalışmaktayız. Siz yatırımcılarımızı franchising sistemize katılmaya çağırıyoruz .Yatırımcılarımızdan Franchise giriş bedeli talep ediyoruz.

Yemeklerin hammaddesi franchise işletme sahipleri tarafından temin edilmektedir.

Tüm Mağazalarda menüler aynıdır ve yemek üretimi lokal olarak yapılmaktadır.

Açılan tüm mağazalarımızda aynı konsepti uygularız. Müşterilerin siparişleri hızlı ve lezzeti olacak şekilde önlerine gelir. Şubelerimiz gerek kendi ekipleri, gerekse Tarım Bakanlığı tarafından belli periyotlarda denetlenmektedir.

Franchising sistemi ile çalışan şubelerimize merkez şubemizde çeşitli eğitimler düzenleriz. Mağaza açılış öncesi ve sonrasında sürekli bu eğitimler devam eder.

MERKEZ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Posta Adresi / Address : Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:534-536 1.Bodrum Dükkan No:41 Maltepe / İstanbul / TÜRKİYE

Telefon / Phone: +90 (216) 383 50 50
GSM : +90 (532) 627 24 13
E-Posta / E-Mail : info@cops.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu