Reklamlar-Reklamcılık

Corega Yapıştırıcı Krem İçin Reklam Filmi

corega
Tahsin Amca Corega Sayesinde Artık Fındık Yiyebiliyor

Dünyanın en büyük ilaç üreticilerinden GlaxoSmithKline’ın diş protezi kullananlar için geliştirdiği Corega, protez kullananların yaşadıkları sorunları reklam filmine taşıdı. Karadenizli Tahsin Amca’nın protezinin arasına fındık kaçmasından kaynaklanan sıkıntılarını anlattığı reklam filmi, protez kullananların sorunlarını sıcak ve samimi bir dille aktarıyor. Reklam filminde Tahsin Amca’nın ardından uzman diş hekimleri, Corega Yapıştırıcı Krem kullanımı ile ilgili görüşlerini anlatıyor. Uzmanlar, protez kullanıcılarının güvenle gülümsemeleri, yemek yemeleri ve konuşmaları için Corega tavsiye ediyor.

Çinko içermeyen güçlü formülüyle diş protezinin gün boyu sabit kalmasını sağlayan Corega, protezin arasına yiyecek parçacıklarının girmesini % 70 oranında engelliyor.

Çekimleri Kemerburgaz ve Kapalıçarşı’da gerçekleştirilen reklam filmi 1 yıl boyunca yayında olacak. Türkiye’de protez kullanım oranı yüksek olmasına rağmen, protez bakım ürünleri kullanımı düşük seviyelerde seyrediyor. GSK, bu reklam filmiyle protez bakım ürünleri konusunda farkındalığı arttırmayı amaçlıyor.

REKLAM FİLMİ KÜNYESİ

Reklamveren : GlaxoSmithKline Tüketici Sağlığı
Reklamveren Yetkilisi : Sema Buluç / Yusuf Ziya Korkulu
Reklam Ajansı : Grey Healthy People
Yaratıcı Yönetmen : Tarık Akın
Stratejik Planlama : Beril Bayraktar, Sinem Özveri, Deniz Ulupınar
Yapım Şirketi : Kala Film
Prodüktör : Selim İpek
Yönetmen : Kıvanç Baruönü
Medya Planlama : Mediavest
Mecra : TV
Reklam filminin süresi : 34’’ & 19’’

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu